Şimdi Ara

Xbox one s ve x içinin ev yapımı kinect adaptörü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Benim gibi elinde xbox one s ve kinect olup da adaptörü olmayan ya da adaptöre 350 lira civari para vermek istemeyen eli az biraz havya tutan arkadaşlar buyursunlar. Yaklasik 50 lira maliyetle kinecti xbox one s, x ve pc de kullanabilirsiniz.
    Oncelikle youtubeda bu arkadas olayı cok guzel anlatmış.

İhtiyaciniz olanlar sadece 12 volt 2 amperlik bir adaptör elektronikçiden 17 liraya ve usb tip a to usb 3.0 kablo yazıcı kablosu olarak da kullanılıyormuş ben vatan bilgisayardan 25 tl ye aldim. Daha ucuza bulmak mumkun.
    Adaptörün + kutbunu 10 numaralı pine ve - kutbunu fotoğraftaki sağ alttaki pine lehimlemek gerekiyor. Sonrasinda usb tip b kabloyu kinecte ve diğer ucu xbox one s in HDMI a yakın olan USB portuna takıyoruz. Adaptörü de fişe taktığınızda kinectiniz hazır.
    Mobilden yaziyorum hatam olduysa affola. Lehim işlemlerini herhangi bir elektronikçi de halledebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slhsm -- 22 Aralık 2017; 18:2:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben dün işlemi gerçekleştirdim. çalışıyor. ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum kinect 220 adaptör evde vardı 12 v 1.8 amper birde 3.0 usb yazıcı kablosu 32 tl vatandan bil aldım. tv tamircisine lehimlettim sağlıklı olsun diye, taktım görüntü sorunsuz oyun alınca daha detaylı bilgi veririm. kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.