Şimdi Ara

XBOX ONE S pilden kurtulmak istiyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
2
Favori
22.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lepra61

quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

quote:

Orijinalden alıntı: Lepra61

quote:

Orijinalden alıntı: sincemcmv

valla çok sevinirim bende pil mi yoksa şarj kiti mi alsam arada kaldım çünkü.

Dün akşam denedim uzun bir usb kablosu ile bir batarya geldi. Pil çıkar tak derdi yok. Şarj dolunca usb de ışık var beyaz yanıyor. Microsoft sitesinden 30 saat şarjının gittiği yazıyor. Bana gayet kullanışlı geldi. Pilleri tak çıkar derdi yok. Usb xb1 arkasına takılıyor ordayken cihaz kapalı olsa da şarj oluyor. Zaten şarjdaykende oynayabiliyorsun. Bana güzel geldi.

Nerden aldin hocam?

http://urun.n11.com/microsoft-xbox-one/microsoft-xbox-one-sarj-kiti-batarya-kablo-P146389300
    Burdan aldım.

bende verdim bi tane sipariş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: valygar

o Xbox one için, ben de one s için bulamadım.
    Öncelikle rengi farklı (controller beyazken, pil kısmı siyah oluyor). Bundan emin olamadım, üstüne kapağı kapatınca beyaz kalıyor mu?

Nette okuduklraımda da bazıları çok güzel olduğunu bazıları temassızlık yaptığını ve tam uymadığını söylüyor. sendeki durum nedir?
    Xbox one s için yok sanırım şarj kiti

Bendeki de one s arkadaşın dediği gibi kapak üzerine kapandığından renk falan sıkıntı olmuyor. Temassızlık falan yaşamadım ben. Biraz zor girdi yatağa ama sıkıntı olmadı.
  • Sanirsam o satilan sarj kitinde pil o kapagin icine giriyor,renk sikintisi olmasi mumkun degil o zaman.Kapak ustune kapaniyor cunku.Ayni sarjli pil mantigi gibi.

• plug and charge kit alın
  • android telefon şarj aletini gamepad a takınca pil olmadan oynayabilirsiniz. bu da bir alternatif acil durumlar için özellikle.
  • panasonic eneloop şarj edilebilir pil tavsiye ederim, hem uzun ömürlü hemde 100 lerce kez şarj edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allochthonous -- 5 Aralık 2016; 23:13:17 >
  • Play and Charge kit alirsaniz orjinal olmasina dikkat edin.Turkiye'de satan birkac yer gordum ama Cinden gelen birebir kopyasi var kutusu bile baya benzeyen onu satiyorlar. Buradan alacaksaniz dikkat edin kutusuna. Avrupada bir tanidiginiz varsa MediaMarkttan veya baska bir elektronik magazasindan getirtin. Avrupada 20 euroymus fiyati ben oradan getirttim. Controllerlar ciddi sekilde hafifledi. Sarj omru de gayet iyi. Bildigim kadariyla Amazon.de veya amazon.com kargo ile batarya gonderilemedigi icin gondermiyorlar Turkiye'ye ama degismis olabilir kural.

https://www.amazon.de/Xbox-One-Spiel-und-Ladekit/dp/B00CM1KU82/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1480972855&sr=8-2&keywords=play+and+charge+kit+xbox+one

• Merhaba kardeşim 6 ay once telefondan geek uygulamasından 25tl ye linkdeki üründen aldım cok memnunum hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim 25 tlye iki batarya almıştım bu linkteki örnek olarak gösteriyorum bu siteden güvenilir şekilde alışveriş yapabilirsinhttps://geek.wish.com/c/558ae8e22655ae2501cf8ff1
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Play and Charge kit alirsaniz orjinal olmasina dikkat edin.Turkiye'de satan birkac yer gordum ama Cinden gelen birebir kopyasi var kutusu bile baya benzeyen onu satiyorlar. Buradan alacaksaniz dikkat edin kutusuna. Avrupada bir tanidiginiz varsa MediaMarkttan veya baska bir elektronik magazasindan getirtin. Avrupada 20 euroymus fiyati ben oradan getirttim. Controllerlar ciddi sekilde hafifledi. Sarj omru de gayet iyi. Bildigim kadariyla Amazon.de veya amazon.com kargo ile batarya gonderilemedigi icin gondermiyorlar Turkiye'ye ama degismis olabilir kural.

https://www.amazon.de/Xbox-One-Spiel-und-Ladekit/dp/B00CM1KU82/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1480972855&sr=8-2&keywords=play+and+charge+kit+xbox+one

aynen ilk sayfada arkadasin attigi linkten aldim bende. bariz cakma. n11 den filan almamaya dikkat edin neredeyse hepsi sahte.

• haydar. kullanıcısına yanıt
    Merhaba haydar.,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com Donanım Haber Ekibi
  • Pilden kurtulmak için Play & Charger Kit almak gerek. Orjinal olmasına dikkat etmekte yarar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Pilden kurtulmak için Play & Charger Kit almak gerek. Orjinal olmasına dikkat etmekte yarar var.

Nasıl teyit edebiliriz, bir AVM'deki oyun-ekipman satıcısı yerde 60 TL'ye buldum ama orijinal mi emin olamıyorum.
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    resmi varsa anlarız bende orjinali var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berky88 -- 8 Aralık 2016; 9:54:55 >
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Bandrol vs. olabilir orjinal üründe ona bakılabilir.

Ayrıca @berky88'de orjianli varmış, kutuları falan da karşılaştırılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 8 Aralık 2016; 10:25:33 >
  • berky88 kullanıcısına yanıt
    Internetten baktığım ürünlerle birebir aynı kutuya sahipti ama tekrar bi kontrol edeyim.
  • 60 liraysa cakmadir. heryerde dolu cakma var. amazonda bile 75 e denk geliyor.

• orjinal nerden bulabiliriz acaba
  • bende bu plug and play alacaktım fakat ne amazon gönderiyor ne TR de satılıyor düzgün bir şarj edilebilir pil en mantık tercih gözüküyor şuan
  • Şarjlı pil alın daha uzun süre kullanılıyor.

Çakma olan charge kitlerde Kulaklik/mikrofon sorunu yaşanabiliyor. Kolu tam beslemedigi icin çalışmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haydar. kullanıcısına yanıt
    Gelen ürünü denediniz mi hocam? Kaç saat falan dayanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.