Şimdi Ara

XBOX ONE S + FİFA17 = 999 TL mediamarkt açılışa özel- tek gün (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
3.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Alan arkadaşlara hayırlı olsun ben geç döndüm malesef Çağatay hocamin orda olduğu zamanı kaçırdık ama ilgisinden dolayı tekrar çok teşekkür ederim başka giden arkadaş olursa en azından stok bilgisi verirse memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

kusuar bakmayın yoğunluktan ve telefonun şarjının bitmesinden bakamadım özel mesajlara. sizin mesaj attığınızı gördüm ama o sırada şarjı bitti zaten mağazadan çıkmıştım. stok vardı 15 tane kadar. lırken sorun çıkarmadılar ama dikkat çektim baya çünkü 1 tane hakkı vardı herkesin. farklı faturalar olunca biraz da kalabalıktan faydalanarak hallettik çok şükür arkadaşların :) toplam 4 kişiye gönderdim 1 demiştik ama öyle oldu :) hayırlı olsun güle güle kullansın hepsi inşallah : siz de geç kalmasaydınız size de alırdım :(

saat 1-2de gittim stok vardı hala. 10 tane falan kalmıştı.

XBOX ONE S + FİFA17 = 999 TL mediamarkt açılışa özel- tek gün

ben alıp gönderemem ama başkası alır gönderirim diyorsa saat 5,30da tekrar kardeşimle beraber medya markette olacam yardım edebilirim kişi başı limiti için benim adıma ve kardeşim adına fatura kesilebilir. faturada sizde kalsın sorun değil.

• bu arada tv alacaklar için 3000 lirada 500 lira gibi dip fiyattan daha düşük fiyatlar var samsung ve vestelde.

samsung 55" 200hz 4k tv 3000tl. 55"de 200hz hızında şu anda piyasadaki dip rakam. xbox ve ps4 çüler için 200hz mükemmeldir çok akıcıdır tavsiye ederim. ancak ekranı düz ekran aynı modelin kavislisi 4500tl.

bu arada aşağıdaki sony hoparlör 250tl olmuş, internette dip fiyat 400tl, amazonda falan 450tl. oradaki tüm hoparlörlere telefonu bağladım ve eskilerden araba seti test müziğimi açtım şöyle bir, gerçekten bu sony 500-700 liraya kadar olanların tümünü ezdi geçti. bass olarak çok güçlü rakiplerine göre. son seste benim test müziğimde birazda ekstra ses verince baslarda hafif boğma yaptı ama jbl filips falan o seviyelere çıkamadı bile.

kardeşim kırmızı olanından almış evde açıp dinlemiş gayet memnun. bende ya yeşil yada mavisinden alacam. kırmızısı cırt kırmızı bilginiz olsun kutudaki gibi normal kırmızı değil, yeşili sönük mat yeşil, ordu yeşili değil, maviside saks mavisi biraz cırt yine. renkleri hepsi hoş. siyahı mat siyah klasik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 15 Mart 2017; 17:14:48 >

• Xbox lar bitti :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöp
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.