Şimdi Ara

Xbox one S almayı düşünüyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar xbox one s almayı düşüyorum polonya’da yaşıyorum full time öğrenciyim Türkiye’de ki evimden ps4 var ama korona yüzünden kargolatamıyorum bu yüzden almayı düşünüyorum yeni çıkacak oyun konsolu için okadar para vermeyi düşünmüyorum alsam yeni çıkacak oyunları 2-3 yıl destekli gelir mi ? Özellikle fifa ve nba konusun da yardımcı olup aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler..

• Xbox geçen aylarda bir açıklama yaptı xbox one s ve one x yeni konsollar çıksada 2 3 yıl destekleyeceği için garanti verdi daha ayrıntı için bu vido izleyebilirsiniz.https://www.youtube.com/watch?v=lQE26YBHnPg&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polatakyuz -- 11 Nisan 2020; 21:42:35 >
  • Alırsanız One X alın hem şimdiki nesli rahat götürürsünüz hem de gelecek nesilde bir süre daha kafanız rahat eder.
  • iyi günler one s alsam gelecek yıllarda sadece one x oyun çıkar mı ? ayırt olur mu yani 4k tv olmadıgı için ve alacağımı düşünmediğim için one x alma taraftarı değilim sanırım görüntü kalitesi farkediyorsa alabilirim açıkcası o zaman normal televizyonlarda ne gibi bi sıkıntılar olabilir ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingod

iyi günler one s alsam gelecek yıllarda sadece one x oyun çıkar mı ? ayırt olur mu yani 4k tv olmadıgı için ve alacağımı düşünmediğim için one x alma taraftarı değilim sanırım görüntü kalitesi farkediyorsa alabilirim açıkcası o zaman normal televizyonlarda ne gibi bi sıkıntılar olabilir ??
    One S şu an bile çok iyi bir görüntü sunmuyor One X ise en güçlü konsol durumunda. One X'i 1080p monitörde kullanabilirsiniz oyun high-ultra ayarlarda daha yüksek frame (60 fps) oranında oynuyorsunuz. Görüntü kalitesi çok fark ediyor Pc low-medium ile ultra arasındaki fark gibi düşünün. Monitörünüzün marka modeli nedir bu arada hocam?
  • anladım baya fark varmış o zaman her türlü fazla bir özelliği yok ben almadım zaten tuttuğum evde var bu arada model Philips 32PFT4132/12 modeli
  • quote:

anladım baya fark varmış o zaman her türlü fazla bir özelliği yok ben almadım zaten tuttuğum evde var bu arada model Philips 32PFT4132/12 modeli
    Kullanabilirsiniz hocam bir sıkıntı olmaz.
  • Sorun olmaz one s ucuza bulursan al gec
  • one x tavsiye ediyorsunuz o zaman değil mi hocam saun ki tv de fark gösterir one s alsam bile ? x aldığım zaman her konuda
  • quote:

one x tavsiye ediyorsunuz o zaman değil mi hocam saun ki tv de fark gösterir one s alsam bile ? x aldığım zaman her konuda
    Evet hocam, 1080p'de low-medium ile ultra arasındaki fark gibi fark olacaktır. Üstelik ileride 4k tv alsanız şimdiki oyunları 4k oynayabileceksiniz, üstelik Microsoft desteği de hemen kesmeyecek. Ancak şu fiyatlarla alınmaz ikinci el temiz garantili bir makine bakmanızı tavsiye ederim.
  • kingod kullanıcısına yanıt
    Hangisi uygunsa onu al. Türkiye'ye döndüğünde getirebiliyorsan one x uygunsa fiyatı alabilirsin. Değişken çok fazla iyi bir tv de oynayacaksan 4k lı one x mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamikaze_TR_ -- 12 Nisan 2020; 18:34:34 >
  • 3.300 TL denk hocam burda one x oyunlu sıfır
  • one s aldım ben )
  • aliss A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bugün xbox one X aldım Fifa 20 ve gears of war oyunları ile hediyeli 2.400 tl aldım mediamarktan indirimli
  • kingod kullanıcısına yanıt
    nasil bu kadar ucuza aldin hocam
    Polonya'da yaşadığım için hocam ucuz buralarda indirim vardı birde 3.200 idi 2.400 kaptım hemen
  • hi ole desene hocam hayirli olsun))
    gamepasstan indirdim pes2020 demo cikti cozemedim bu konsolu ney demo ney full anlamadim 50 gb demomu olur
    Oyunu silmeyin demo değil o. Bende de aynısı oldu diğer Pes2020 yi yükleyin. 10mb bişi yükleyecek düzelecek.
  • K.Oze K kullanıcısına yanıt
    saol hocam evet geç farkettim onu ) fifa amma pahalıymış yahu ama volta modu güzel ondada acemiyiz daha çözemedik sistemi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.