Şimdi Ara

Xbox one oyun esnasında sesin kesilmesi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok nadirde olsa şöyle bir sorun yaşıyorum,oyun esnasında bir anda bütün sesler gidiyor sanki tv den mute tuşuna basmış gibi fakat xbox one kolundaki x tuşuyla menüye dönüp tekrar oyuna devam ettiğimde düzeliyo,menüde vs sorun yok,çok nadirde olsa böyle bir olayla karşılaşan varmı,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süsse -- 3 Kasım 2015; 11:32:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BF : Hardline oynarken oluyor bazen, dashboard a dönüp uygulama olmayan bir yer açıyorum (örn; achievements yada my games and apps ) tekrar oyuna girince düzelmiş oluyor
  • Aynı sorun bende de var hocam. Geçen gün tomb raider oynarken sesler birden gitti. Dashe döndüm menülerde dolaştım ses vardı. Oyuna tekrar döndüm ses gelmişti. Bu sorunun kaynağını bir türlü kestiremedim. Donanımsal mı yazılımsal mı belli değil Bu problemin kaynağı windows 10 da belli olur kanımca. Onda da böyle bir durum olursa sorun büyük ihtimal donanımsal olacak

• benim görüşüm yazılımsal bir bug,donanımsal olsa menüde de ses olmaması gerekir,menüde ses var,menüye dönüp tekrar oyuna devam edince de düzeliyo. destiny oynarken aynı sorunu yaşayan biri video paylaşmış sorun aynen buhttps://youtu.be/vbsoFAanqCw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süsse -- 3 Kasım 2015; 11:38:33 >
  • Ben de bazen bu problemi yasiyorum, gamepade bagli headset kullanirken ses bir anda gidiyor. Menuye donup, tekrar oyuna geri dondugumde duzeliyor. Ozellikle Multiplayer oyun oynuyorsaniz bazen cok sinir bozucu oluyor, tam can alici yerde ses gidince konsantrasyon kayboluyor.

• Ben de Sunset Overdrive'da iki defa yaşadım. Menülerde gezip geri dönünce düzeliyor.
  • 12 kasımdaki güncellemeyle bu tarz yazılımsal bugları düzeltirler inşlh.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.