Şimdi Ara

Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
11
Favori
27.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternetten bak bulursun bi şekilde.ankarada ırmak toysland var.

En fazla 20₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım bu gamepadi ama kabloyla oynamak tam bir zulüm.
    Kablosuz PC versiyonu kasımda çıkacaktı güya. Yok mu bilgisi olan biri, ne zaman gelecek PC'ye?
  • xbox 360 in wireless alicisi gormez mi bunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: By_57

Bu fiyat gerçek mi?

http://www.teknosa.com/urunler/125084845/xbox-x1-wireless-controller-konsol-aksesuar

Evet dostum gerçek %50 indirim var DR Storedede vardı tükendi fakat bunlarda şarj kiti mevcut değil kablo ve şarjlı bataryası çıkmıyor sadece kontroller yani içine pil takıp oynuyosun.

Sanırsam tahminimce boş pil ilede oynayabiliriz bilgisayardan usb ile güç çekeceği için içinde sadece pil olması yeterli sanırsam.

Siparişi verdim az önce yolda bebek sırf o ışıklı xbox logosu için satın alıyorum yeminle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxy77

quote:

Bu fiyat gerçek mi?

http://www.teknosa.com/urunler/125084845/xbox-x1-wireless-controller-konsol-aksesuar

Evet dostum gerçek %50 indirim var DR Storedede vardı tükendi fakat bunlarda şarj kiti mevcut değil kablo ve şarjlı bataryası çıkmıyor sadece kontroller yani içine pil takıp oynuyosun.

Sanırsam tahminimce boş pil ilede oynayabiliriz bilgisayardan usb ile güç çekeceği için içinde sadece pil olması yeterli sanırsam.

Siparişi verdim az önce yolda bebek sırf o ışıklı xbox logosu için satın alıyorum yeminle.

Sen hangisini sipariş verdin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Noxy77

quote:

Bu fiyat gerçek mi?

Sen hangisini sipariş verdin.

Şarj kitliyi almadım teknosadaki linkteki 99 liraya olan ürünü aldım zaten kabloyla oynayacağım için sıkıntı değil benim için bi micro usb kabloyla tamamdır.

• wireless aparati yok sanirim xbox 360 wireless apartina uyar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: xtreme28

wireless aparati yok sanirim xbox 360 wireless apartina uyar mi?

Suanlik hayır ben Kablolu olarak kullanacağım suanlik ileride Illaki gelecek kablosuz özelliği :)

• Bunu pcye bağlayacağımız kablo varmı içinde varsa uzunluğu ne kadar? ( ek olarak Wireless desteği gelirse sadece alıcısını almamız yeterli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0netw0

Bunu pcye bağlayacağımız kablo varmı içinde varsa uzunluğu ne kadar? ( ek olarak Wireless desteği gelirse sadece alıcısını almamız yeterli mi?

Içinden kablosu çıkmıyor fakat heryerde bulunan micro usb çıkışı s3 ve Discovery telefon kabloları uyuyor heryerde mevcut 5 10 liralık kablo ileride Illaki wireless desteği gelecektir muhtemelen ona ayrı anten çıkacaktır.

• Peki memnunmusunuz ? garantisi microsoft türkiye 2 yıllık garanti öyle mi ? pili yanında geliyormu ? birde bu şarj kablosunun uzun olanını bulmakta var biraz sıkıntı olacak o kısmı

Piyasa araştırması yapmadan alıyordum 170 ₺'ye ucuzbudur'dan, neyse ki konuyu görmüşüm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 26 Ocak 2015; 20:16:08 >
  • Stoklarda tükenmiş maalesef

• Arkadaşlar biri mantıklı cevap verebilirse sevinirim

Aşağıdaki linkten alıp, android şarj kablosuyla pc'ye takıp kullanabilirmiyim, görür mü yani, win8.1 pro 64 bit kullanıyorum ?

Birde bunun yanında bataryası veriliyormu acaba ?
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Bataryası verilmiyor. Herhangi bir microusb kablosu ile pc ye bağlayabilirsiniz.
  • Aquess kullanıcısına yanıt
    Bataryasız sıkıntı çıkarmaz değil mi ? wireless kullanmayacağız sonuçta ?
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Aynen. Teknosa da bitmiş ama hepsiburada'da var haberiniz olsun.
  • Aquess kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/liste/xbox-one-kablosuz-kumanda/productDetails.aspx?productId=gamearal118000&categoryId=33000467&SKU=GAMEARAL118000

Gördüm hocam sağolun, aslında xbox 360 kablolu gamepad istiyordum ama bulamayınca bunu farkettim bunu alayım dedim demek kısmetim buymuş

• hepsinde stok bitmiş iyi kaçırdık

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.