Şimdi Ara

Xbox One kablosuz controller bluetoothla bağlanamıyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
38
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> Xbox One kablosuz controller bluetoothla bağlanamıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1452 Mesaj
    Orjinal Xbox One (Model no:1708) controller aldım ama bir türlü bluetooth'l bilgisayara tanıtamadım. Bluetooth cihazları kısmında görünmüyor. Ne yapacağımı bilemiyorum.

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AMD ryzen 9 3900x, Msi Meg x570 Ace, Msi Armor Rtx2070, Corsair Vengeance Pro Rgb 16gb, XPG Spectrix S40G 512GB,James Donkey Jd240 240gb, Corsair Crystal Serisi 680X RGB, corsair k70 RGB MK.2 Cherry Mx Red, Logitech G935, Logitech g502, Logitech z623, Asus XG32VQR
  • Yarbay
    2839 Mesaj
    one s kolu olduğuna emin misiniz, normal one kollarında bluetooth yok, one s kolunda bluetooth var, ucuz bluetooth adaptör ile sorunsuz bağlayabiliyorum
    one s kolunda önce xbox logosuna basılı tutup sonra kolun üst tarafındaki yuvarlaga basılı tutunca hızlı hızlı yanıp sönüyor o zaman bluetooth görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 7 Aralık 2019; 10:45:23 >
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,224
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.