Şimdi Ara

Xbox One'ın Türkiye Satış Fiyatı ve Ön Sipariş Fırsatları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PlayStation 4'ten sonra merakla beklenen yeni neslin diğer yarısı Xbox One 5 Eylül 2014'te Türkiye'de piyasaya sürülecek. Konsolun çıkış detaylarıyla birlikte ön sipariş fırsatları da oldukça iştah uyandırıcı.

Xbox One'ın Türkiye Satış Fiyatı ve Ön Sipariş Fırsatları

Xbox One'ın ön siparişleri 21 Temmuz'da başlıyor ve 5 Eylül tarihlerine kadar sipariş edenler sadece ön siparişe özel 450 TL değerinde FIFA 15 ve Forza 5'e de sahip olacaklar. Ayrıca yurt dışında olduğu gibi ülkemizde de Xbox One Day 1 (ilk gün özel paketi) paketi satışa sunulacak.

Ön sipariş fırsatı ve Day 1 paketi kapsamında iki özel sipariş paketiyle karşılaşıyoruz;

Day 1 - Xbox One, Kinect, Kulaklık, Day 1 Kontrolör, Day 1 Achievement, FIFA 15, Dance Central ve Spotlight. - 1999 TL
    Normal Ön Sipariş - Xbox One, Kulaklık, Kontrolör, FIFA 15 ve Forza 5. - 1599 TL

Ön sipariş imkanlarını ülkemizde de görmek oldukça heyecan uyandırırken Xbox One'ın neredeyse tüm hünerlerini de görebilecek olmak gurur verici. Tamamen Türkçe bir arayüzle, sürekli güncellemesi nedeniyle vaat ettiği neredeyse tüm özelliklerin ülkemizde de çalışacağını düşünüyoruz. Şimdilik sadece ses komut özelliğine bir açıklama getirilmedi.

Xbox One'ın gün geçtikçe Türkiye'de resmiyet kazanmasıyla yapılacak açıklamalar olacağını düşünüyoruz, bizleri takipte kalın.

Alıntı Link:http://www.turunculevye.com/haberler/goster/xbox-one-in-turkiye-satis-fiyati-ve-on-siparis-firsatlari

• Bu fiyatlarla anca kelaynaklara satış yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 varken

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyata sadece gülerim. Konsol iyi vakit geçirmek oyunlardan keyif almak için satın alınır. Bu kazık fiyata aldıktan sonra hergün söverim ben. Iyisi mi hiç bulaşmamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 22 Temmuz 2014; 4:48:21 >
  • Xbox One, Kulaklık, Kontrolör, FIFA 15 ve Forza 5. - 1599 TL paketine kazık diyen insanları anlamak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Xbox One, Kulaklık, Kontrolör, FIFA 15 ve Forza 5. - 1599 TL paketine kazık diyen insanları anlamak zor.

Hocam fiyat uygun diyorsanız ön siparişle aldınız mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

quote:

Xbox One, Kulaklık, Kontrolör, FIFA 15 ve Forza 5. - 1599 TL paketine kazık diyen insanları anlamak zor.

Henüz almadım ama almayı düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

quote:

Henüz almadım ama almayı düşünüyorum.

Ben de almayı düşünüyordum fakat vazgeçtim

• 6 ay önce pal konsol ve ryse'a 2180 tl veren biri olarak şuan bi büyük soğuk su açtım efkarla içiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thathurts

6 ay önce pal konsol ve ryse'a 2180 tl veren biri olarak şuan bi büyük soğuk su açtım efkarla içiyorum

Nick mesaj uyumu
  • quote:

6 ay önce pal konsol ve ryse'a 2180 tl veren biri olarak şuan bi büyük soğuk su açtım efkarla içiyorum

ama sen de 6 aydır kullanma zevkini yaşıyorsun.evet çokmuş verdiğin para ama bak hala bekleyenler var.6 ay öncesini düşünmeden oyunların tadına varmaya bakmak lazım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

quote:

Nick mesaj uyumu

aynen
  • quote:

Hocam verdiğin fiyata çok uygun diyecek kişiler bu forumdan çıkar

• Day 1 fena değil gibi

• Bu Day One Achv. Ne işe yarıyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.