Şimdi Ara

Xbox one ilk modeli alacağım ama bazı sorularım var.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam dostlar.İlk model kinnect'li sürümü alacağım,ama bazı sorularım var?
    1.Bu eski versiyonlarda da one s'de olduğu gibi kutudan game pass ve ya gold deneme kodu çıkıyor mu?
    2.Oyunları gece indirmek için hangi ayarları yapmalıyım?Konsolu tüm gece açık şekilde bırakmak istemiyorum.Düşük güc modunda,konsola zarar gelmeden indirmenin bir yolu var mı?
    3.Gamepad eski model.Kulaklık girişinin olmaması dışında bir eksisi var mı yeni modele göre?
    4.En son baktığımda witcher 3'ü ayrı, expansion'ları ayrı aldığımızda expansion'larda altyazı Türkçe olmuyordu.İllaki goty almak zorunlu idi.Bu sorun hala devam ediyor mu?

Sorularım bu kadar,yazımda hatalar varsa özür dilerim.Baküden herkese selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrElkhan -- 8 Ağustos 2018; 5:12:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1-O gamepass ve gold denemeleri teknoloji marketlerinden satın alırsan geliyor fakat fat kasa one'ın şu anda marketlerde satışı yok. 2.el alırsan adam hesabı verince içinde gold live varsa yarayabilir.

2-ayarlardan açma-kapama seçenekleri sekmesinden 2.sütundaki ayara basıp güç tasarrufu olan ayarı hızlı açılışa getireceksin. Zaten öyle de olabilir ama yine de kontrol et(sağda depolamayı kapat isimli özellik var, basma. Basarsan yüklenmez)

3-Zaten kulaklık başlı başına büyük sorun fakat başka değişeni yok diye biliyorum(tabi renkli ve beyaz gamepad bakarsan benim gibi canın çeker (2.el one s gamepadi 200 tl. Forumda veya sah i bnden . cm'dan alabilirsin.)

4-Bu sorunu bilmiyorum, wiçır 3'üm yok

Türkiye'den sizlerede selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 8 Ağustos 2018; 9:15:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

1-O gamepass ve gold denemeleri teknoloji marketlerinden satın alırsan geliyor fakat fat kasa one'ın şu anda marketlerde satışı yok. 2.el alırsan adam hesabı verince içinde gold live varsa yarayabilir.

2-ayarlardan açma-kapama seçenekleri sekmesinden 2.sütundaki ayara basıp güç tasarrufu olan ayarı hızlı açılışa getireceksin. Zaten öyle de olabilir ama yine de kontrol et(sağda depolamayı kapat isimli özellik var, basma. Basarsan yüklenmez)

3-Zaten kulaklık başlı başına büyük sorun fakat başka değişeni yok diye biliyorum(tabi renkli ve beyaz gamepad bakarsan benim gibi canın çeker (2.el one s gamepadi 200 tl. Forumda veya sah i bnden . cm'dan alabilirsin.)

4-Bu sorunu bilmiyorum, wiçır 3'üm yok

Türkiye'den sizlerede selamlar.
    Çok sağ ol dostum.Elektronik mağazadan sıfır fat kasa sürümünü alacağım.

• MrElkhan kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hiçbir yerde bulamadım. Bulursanız link atarmısınız? Sadece one s ve one x satılıyor diye hatırlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Hocam ben hiçbir yerde bulamadım. Bulursanız link atarmısınız? Sadece one s ve one x satılıyor diye hatırlıyorum
    Ben Bakü'de yaşıyorum dostum.Buradan alacağım.

• kol icin bende yorum bırakayın , ilk nesil kolların rb , lb tuşları sıkıntılı, sert ve zamanla yıpranıyor , one s ile gelen kollar daha iyi ve rahat

• Sağ ol hocam

• Merhaba,

şu anda elimde 500 gb xbox one bulunuyor ve satıyorum. cihazı 2016 ağustosta almıştım ancak arızalanınca microsoft 2018 ocak ayında sıfır cihaz gönderdi. İlgilenirseniz konuşabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canturk61

Merhaba,

şu anda elimde 500 gb xbox one bulunuyor ve satıyorum. cihazı 2016 ağustosta almıştım ancak arızalanınca microsoft 2018 ocak ayında sıfır cihaz gönderdi. İlgilenirseniz konuşabiliriz.
    İkinci el forumuna yazın, burada ilgilenenin tersine mesajı silen admin gelir.

• canturk61 C kullanıcısına yanıt
    Hocam Arkadaş icin ariyorum fiyati makul ise talibiz

• 2 gamepad+kinect ile birlikte 1000tl. kinectsiz 800tl

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.