Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xbox One [ Geriye Uyumluluk ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
773
Cevap
19
Favori
28.942
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Diğer >> Xbox One [ Geriye Uyumluluk ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10991 Mesaj

kutulu oyunlar da çalışacak.dvd'yi xbox one'a takıp oyunun dijital kopyasını live'dan indirmeniz gerekecek ondan sonra oyunu harddiskden oynamaya başlayacaksınız.ancak dvdnin takılı olması gerekiyor oyun boyunca.yaz sonu 100e yakın oyun gelecek.Daha fazlası da aylık update ler ile gelecek.MS in 1. parti oyunlarının hemen hemen çoğu bu sistemle Xbox Oneda oynanabilecek.Diğer geriye kalan oyunlar içinse xbox.uservoicedan çıkacak sonuçların da etkisiyle oyun dağıtım şirketlerinin onayı gerekecek.onların onayı da olduktan sonra diğer bütün oyunlar da gelecek(yasal birşey sonuçta,oyunların dağıtım,indirme hakları vs).

ayrıca xbox one'ın upscalelar ı mıdır nedir şu ana kadar oyunları deneyenler daha güzel durduğunu söylüyorlar(üstelik loading times da azalmış).
    |
    |
    Baytar. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    pes 6 yı satmayaydım iyiydi

psn: ll_renzokuken_ll
  • Yarbay
    2152 Mesaj

Ne kadar tesekkur etsem az size :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    renzokuken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

haha kahkaha attım valla :)

iyi oyunlar :)
    |
    |
    abel xavier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

psn: ll_renzokuken_ll
  • Yarbay
    2152 Mesaj

Sagolun sizede :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    renzokuken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

kutulu oyunlar da çalışacak.dvd'yi xbox one'a takıp oyunun dijital kopyasını live'dan indirmeniz gerekecek ondan sonra oyunu harddiskden oynamaya başlayacaksınız.ancak dvdnin takılı olması gerekiyor oyun boyunca.yaz sonu 100e yakın oyun gelecek.Daha fazlası da aylık update ler ile gelecek.MS in 1. parti oyunlarının hemen hemen çoğu bu sistemle Xbox Oneda oynanabilecek.Diğer geriye kalan oyunlar içinse xbox.uservoicedan çıkacak sonuçların da etkisiyle oyun dağıtım şirketlerinin onayı gerekecek.onların onayı da olduktan sonra diğer bütün oyunlar da gelecek(yasal birşey sonuçta,oyunların dağıtım,indirme hakları vs).

ayrıca xbox one'ın upscalelar ı mıdır nedir şu ana kadar oyunları deneyenler daha güzel durduğunu söylüyorlar(üstelik loading times da azalmış).

İlginiz için teşekkür ederim.Şimdi playstationda ps now diye bir sistem var.Ps3 oyunlarını ps4 te oynatan bir sistemdi bu sistem.Fakat türkiyedeki uploaddan dolayı çok takılarak oynuyordu.Bazen girmiyordu yani olmamıştı o iş oynayamıyoduk.Ben xbox one kullanmıyorum ama xbox360 tan birsürü oyunum var.Şimdi xbox360 ve one 'ın okuyucuları farklı değilmi ? biri bluray diğeri dvd.Bunu nasıl hallettiler bilmiyorum ama asıl sorum oyunu oynamak için iyi bir internet bağlantısı gerekicek mi acaba ?

• Yarbay
    2225 Mesaj
    Ps cephesinden cevap gelmiş konuyla ilgili.Miki ötttürmüş.http://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Sony_PS4e_Geriye_Uyumluluk_Ozelligi_Getirmeyi_Dusunmuyor-79228.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu geriye dönük uyumluluğun internet hızıyla veya dvdden oynama ilgili bir durumu yok. Eğer elinizde desteklenen oyunların (şimdi 10-15 tane falan ama yıl sonuna kadar 100ü geçecekmiş) dvdsi varsa xboxa takıyorsunuz. Xbox bu dvdyi bir nevi kod girmişsiniz gibi algılıyor ve o oyunu dijital olarak download ediyor. Öyle stream, aylık üyelik, ekstra ücret, dvdden okuma falan kesinlikle yok. Oyunun dvdsini takıp indirip oynuyosun o kadar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VendettA -- 18 Haziran 2015; 3:46:56 >
    |
    |
    Baytar. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Bu yaz 100 oyun hazirlanacak.

Hocam hangi 100 oyun liste vs var mı
    Bana cod serisi gta 4 ve bf3 lazim

|
    |

Vendetta abimizin de belirttiği gibi oyunu oynamak için ekstra hiçbirşeye ihtiyacınız yok.Öyle birilerinin yaptığı gibi aylık yıllık ücret ödemek yok eski oyunları oynamak için.

İlk etapta 100e yakın oyun hazırlanacak,yaz sonu bu oyunlar tamamlanacak.(bütün MS Studios oyunları bu listeye hemen dahil olacak)
    Gamescom'da açıklanır ilk 100 oyun,holiday 2015'de de herkes için açıldığında sistem toplam 100 oyundan fazlası oynanabilir hale gelecek.(multiplayer modlar dahil),IGN'den Ryan'a göre.
    |
    |
    Bahsedilenler: VendettA , Baytar. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xbox One'da Red Dead Redemption oynamak!

|
    |

Halo 3
    Halo Reach
    Halo 3 ODST
    Halo Wars
    Fable II
    Borderlands
    Gears Of War
    Gears Of War 2
    Alan Wake
    Shadow Complex

trailer'da gösterilenlerden yola çıkarsak tabi;)

Mass Effect on Xbox ONE:

Game Streaming ile Xbox 360 oyunlarını Windows 10 PC'lerde de oynayabileceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus -- 18 Haziran 2015; 14:21:43 >
    |
    |

• Yarbay
    14041 Mesaj
    Mass Effect 360 vs. One kıyaslaması.

FPS düşmesi yok, Xone'da loading süreleri çok daha kısa ve kaplamalar 360 versionunun aksine anında yükleniyor

Çok iyi oldu çok
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    16 Not
    Mw2 online gelmesi lazim

|
    |
  • Yarbay
    10991 Mesaj

sistem henüz test aşamasında.performans sorunları düzelecektir ki zaten bunun düzelmesi lazım MS 360 oyuncularını çekmek için böyle bir adım attığını söylemişti.Holiday 2015 döneminde herkes için açıldığında takır takır çalışacaktır dert etmeyin.
    |
    |
    Armag3d0N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ekim'de dünya çapında herkes için 100+ oyunla başlayacak.Xbox Feedback sayfasından oyuncuların istedikleri ve X360'ın en yüksek puanlı oyunları ilk olarak bu listede yer alacak.

http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,390
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.