Şimdi Ara

Xbox One'da Hafıza Performansı %88 Arttırılıyor! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
1
Favori
6.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FRAPS

quote:

Orijinalden alıntı: sefa85

Senin donanım bilgin sıfır galiba 32 mb esram 32 mba denk gelmiyor.Mesela atıyorum 100 gba denk geliyor.1 gb 1024 mb gibi.

Biz burada senin gibi atarak konuşmuyoruz. 32 mb ram her şartta 32 mb dir.Bozdur bozdur harca...

Şu konuda şu ufacık ayrıntı yüzünden umut tacirliği yapılması bile beni güldürüyor.

Microsoftun artık yapacak birşey kalmadı.

Kasası çok büyük.
    Adaptörle çalışıyor.
    40 nm işlemci çok ısınıdr çok yakar.
    Gamepadi pille çalışıyor.
    Xlive ücretleri çok pahalı.
    Donanımı ps4 karşısında resmen eziliyor.
    Oyunları dandik arcade oyunlardan oluşuyor.Ps4 exclusivelerine sahip değil.
    Xo fiyatı 100 dolar daha pahalı.
    Tasarımı daha kötü.

Tüm bunlaro görmezden gelip , kıçı kırık 32 mb esrami mi tartışacağız

Yalnız sen harbiden hiçbir halt bilmiyorsun. 32 mb bozdur bozdur harcaymış. 10 mb DRam'in 360'da neler yaptığına bak anlarsın.

Kasası çok büyükmüş. Sırtında taşıycan sanki. Ayrıca büyük olması daha iyi hava sirkülasyonu ve soğutma demek. Donanımsal bir sorunla karşılaşmamak demek.

Evet adaptörle çalışıyor. PS4 de adaptörle çalışıyor. Tek farkı onun adaptörü içinde. Sen sırtında taşıdığın için senin için sorun olmasını anlıyorum ama biz oyuncular için sorun yok.

40 nm de hala yeni bir üretim teknolojisi sayılır. Isınma normal boyutlarda olur. Sonraki serilerde 28nm'ye geçilir, şu anda tek dezavantajı elektrik faturanız 2-3 lira fazla gelebilir.

Dahili bataryayla geliyor gamepad.

Aylık döner parası. O kadar paran yoksa konsolu kullandığın süre zarfında ben karşılarım Live ücretini.

Ezilme falan yok. Kaldı ki son iki nesilden ders almadıysanız ne diyim, önce PS2 Xbox'ı sonra 360 PS3'ü tokatladı, ortak noktaları neydi düşün bakıyım.

Exc konusunda şu an One önde.

Evet tek haklı olduğun konu yuz dolar pahalı, Kinectle geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 29 Haziran 2013; 19:39:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben o edram'in hiçbir işe yaradığını görmedim.Gören varsa söylesin bana.

Valla vesrap tutarsızlık konusunda kimse senin eline su dökemez.Fraps bile senin yanında kedi yavrusu kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 29 Haziran 2013; 18:47:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

quote:

Senin donanım bilgin sıfır galiba 32 mb esram 32 mba denk gelmiyor.Mesela atıyorum 100 gba denk geliyor.1 gb 1024 mb gibi.

Biz burada senin gibi atarak konuşmuyoruz. 32 mb ram her şartta 32 mb dir.Bozdur bozdur harca...

Şu konuda şu ufacık ayrıntı yüzünden umut tacirliği yapılması bile beni güldürüyor.

Microsoftun artık yapacak birşey kalmadı.

Kasası çok büyük.
    Adaptörle çalışıyor.
    40 nm işlemci çok ısınıdr çok yakar.
    Gamepadi pille çalışıyor.
    Xlive ücretleri çok pahalı.
    Donanımı ps4 karşısında resmen eziliyor.
    Oyunları dandik arcade oyunlardan oluşuyor.Ps4 exclusivelerine sahip değil.
    Xo fiyatı 100 dolar daha pahalı.
    Tasarımı daha kötü.

Tüm bunlaro görmezden gelip , kıçı kırık 32 mb esrami mi tartışacağız

Bu adama ne diye cevap veriyorsunuzki hala kendi kendini tatmin etsin dandik arcade oyunlar yazmış yazık vallahi billahi acıyorum şu adama.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Ben o edram'in hiçbir işe yaradığını görmedim.Gören varsa söylesin bana.

Valla vesrap tutarsızlık konusunda kimse senin eline su dökemez.Fraps bile senin yanında kedi yavrusu kalır.

Açtığın konular gün yüzüne çıkınca utancından konuları silen o değil sensin yalnız, cell uçacak kaçacakmış he gülüm he

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 29 Haziran 2013; 18:51:14 >

• quote:

yok oda aslan olma yolunda böyle giderse
  • Xbox One grafik olarak daha iyi demek hayalcilik olur ama arada %50lik fark olacağını zannetmiyorum.Aradaki fark sadece Exclusive oyunlarda olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AD674E5D1 -- 29 Haziran 2013; 18:53:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Xbox One grafik olarak daha iyi demek hayalcilik olur ama arada %50lik fark olacağını zannetmiyorum.Aradaki fark sadece Exclusive oyunlarda olur.

xone geçti şuan %50 farkla bu fark dahada arta bilir sony nin acilen birşeyler yapması lazım.kaç gündür tık yok sony de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChristiPopus

quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

quote:

Xbox One grafik olarak daha iyi demek hayalcilik olur ama arada %50lik fark olacağını zannetmiyorum.Aradaki fark sadece Exclusive oyunlarda olur.

xone geçti şuan %50 farkla bu fark dahada arta bilir sony nin acilen birşeyler yapması lazım.kaç gündür tık yok sony de.

Nereye geçiyo ? Yavaş geçsin esRam ile ana ram aynı anda çalışamaz

kışın havalar bulutlanınca görürsün

• quote:

Ne tutarsızlığı anlamadım, benim bahsettiğim tüm konuların dayanağı var ki bunları ben söylemiyorum microsoft yetkilileri dile geitiriyor. Ha benim de öngörülerim oluyor tabi ki ama onlar da verilen bilgiler ışığında oluyor...hala 32mb esram i küçümsüyorsunuz mesela...Ben bunu anlayamıyorum bir türlü...

Bir de şu tokat mevzunu ne olur geçelim artık...geçen jenerasyonda kalan bir deyim olsun artık gına geldi...ne tokatmış arkadaş at at yorulmadı el bir türlü...

• Yanlış anlaşılma olmasın dediklerimde.Ps4 kağıt üzerinde %50 güçlü grafik konusunda .Ama bu yüzde elli güç kağıt istinde kalır bence.Ps4 sadece Exclusive oyunlarda üstün olur.ana ram ile esramin çalışmayacağını söylüyorsunda oyun programcısımısın.Microsoft parayı basar oyun programcısına çalıştırır esrami.merak etme.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChristiPopus

quote:

Yanlış anlaşılma olmasın dediklerimde.Ps4 kağıt üzerinde %50 güçlü grafik konusunda .Ama bu yüzde elli güç kağıt istinde kalır bence.Ps4 sadece Exclusive oyunlarda üstün olur.ana ram ile esramin çalışmayacağını söylüyorsunda oyun programcısımısın.Microsoft parayı basar oyun programcısına çalıştırır esrami.merak etme.

Ölü taklidi yapın.
    Para basıp nasıl çalıştıracak

Para basıp hideo kojima'yı sunuma çıkardığı gibi...

• Nvidia nasıl Crysis kendi ekran kartlarında daha güzel gözüksün diye Cryteke para verdiyse Microsoffta esram için para verebilir.Galiba oyun dünyasında yenisin böyle haberleri bilmiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AD674E5D1 -- 29 Haziran 2013; 19:09:09 >
  • ülen arkadaş bu ps cilerde amma adam ha konuşturacaklar adamı illa.

noldu sizin cell ? xboa tan 10 kat güçlüydü ? gördük gücünü.
    hemen yan yatmaca e gücünü kullanamıyor %25 ini kullanıyo.la 2014 olacak nerdeyse hala kulanamadılar.
    ps3 gamepad harikaydı hani xbox ınkinden şimdi ne olduda çöp yaptınız gamedinizi ?
    madem yapacaksınız bir iş ozaman tutarlı olun.

hemen sattınız ps3 ünüzü yazık valla.
  • kurtarmaz
  • aradaki ram farkının japonyada ki etkileri

http://www.youtube.com/watch?v=vs1CA5hFdd4
  • Xbox180

Kesinlikle adı bu olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Xbox180

adı kasası farketmez yeterki gelsinde nasıl gelirse gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata-ozkan

quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Xbox180

adı kasası farketmez yeterki gelsinde nasıl gelirse gelsin

Arkadaş 180 derece döndüler anlamında söyledi herhalde Yoksa konsolu beklediği yok herhalde

niye beklemesin hocam.bekliyoki xbox forumunda.

bende 360 varken ben hatırlamıyorum ps3 bölümüne girdiğimi.

tezelden geçse şu aylar artık iyice şekillense konsollar hangisini alıcaz veya ikisinidemi alıcaz bilelim bizde.

• valla hocam şöyle bi durum var.

hangisi daha iyi olursa olsun isterse 2 kat güçlü olsun sevdiğimiz bu oyunu mutlaka oynamam lazım dediğimiz oyunlar oldukca mecbur alınacak diğeride.

bi ara heveslendim dedim ps3 alayım ex leri oynayım sonra dedim hadi arkadaşdan alıp öyle oynarım.oda şuan son çıkan last of u oynuyo bitirince alıp ps3 ex lerinide oynayayım.
  • ...
    Neyse yazdım ama sildim.Artık kimse ile münakaşaya girmeme kararı aldım.Banane yav.İsteyen istediğini alsın, oynasın.Bundan sonra böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 29 Haziran 2013; 21:05:35 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.