Şimdi Ara

xbox one controller kol yukarı çekiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
3
Favori
8.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, ana başlıklara baktım ama böyle bir sorun göremedim, benim xone kolum yukarı çekiyor, bi arkadaşım drift yapmaya çalışırken bozdu, ytube baktım ama videolardan çok bişey anlamadım, bi sitede tamir yapan birileri var ama onlardan yaptıran var mı,

birde analog motor'u bozuk sanırım, xbox360 için olan xone içinde çalışır mı, bi yerde onu ayrıca satıyorlar, deneyen yada aynı sorunu yaşayan varsa nasıl çözdüğü konusunda yardımcı olabilir mi,
    teşekkürler

• ben 3.controllerımı kullanıyorum 1 yıl götürüyor bir tanesi şuanda 177 tl ye satılıyor internette çok rahatsız ediyorsa al kurtul derim ben internetten videoları izleyerek kendim yapmaya çalıştım düzelmedi üstüne birde kulaklık işlevini bozdum. bendeki sorun da aynısıydı durduk yere çok yavaş bir şekildede olsa yukarı yada ileri doğru itiyormuşum gibi oluyordu sinir bozucu oluyordu.
  • Kronik sorun mudur nedir.. Bende de bazen böyle yukarı gidiyor.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-arizali-kollarinizi-atmayin-xbox360-ve-xbox-one-kol-tamiri-440562363/detay

şöyle bir kardeş var ankara'da ben yazıştım gönder hallederiz diyor, ama 30 tlye yapıyor, 10 kargo gidiş, 10 kargo geliş, değer mi değmez mi bilemedim, burdan tamir yaptıran var mı, Fifa18 aldım, ara ara çok saçmalattırıyor, ne yapacağımı bilemedim,
  • Gufil35 kullanıcısına yanıt
    hocam ankaraya gönderecekseniz yapan çok yer var çevrenizde yok mu ? şimdi hiçbir yere güven olmuyor hiç yoksa 50 55 liraya aliexpress de kablolu kol var ondan alın o kol da misafirlere kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: elenion

hocam ankaraya gönderecekseniz yapan çok yer var çevrenizde yok mu ? şimdi hiçbir yere güven olmuyor hiç yoksa 50 55 liraya aliexpress de kablolu kol var ondan alın o kol da misafirlere kalır

yani haftanın 1 günü kızılay çevresine gidiyorum, sizin bildiğiniz böyle dükkan tarzı sabah verip akşam alabileceğim bir yer varsa tavsiye edebileceğiniz çok sevinirim, çünkü kargosu olacak paylaştığım linkin, bir de emin olamıyorum açıkçası,

birde aliexpress linkini atarmısınız kolun
    teşekkürler
    Çok kötü durumda kenarda duran çöpe atılacak seviyede ve sol analogu yukarı çeken bir gamepadim vardı. Ben bu abiye yaptırdım gamepadimi manisa'dan kargoyla gönderdim ücretini de kutuya koyarak. Güvenilir biri ilanda cep numarası var whatsapp üzerinden görüşün bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamie35

Çok kötü durumda kenarda duran çöpe atılacak seviyede ve sol analogu yukarı çeken bir gamepadim vardı. Ben bu abiye yaptırdım gamepadimi manisa'dan kargoyla gönderdim ücretini de kutuya koyarak. Güvenilir biri ilanda cep numarası var whatsapp üzerinden görüşün bence.

jamie35 bu bilgi için teşekkürler, işin de iyiyse vereceğiz artık parası neyse, ama diğer kızılay çevresinde bi yer bilen arkadaşlar paylaşırsa, ilk olarak oralara bakıp olmazsa, bu arkadaşa gönderiyim,
    O da ankara'da zaten hocam

titan ve japona bakın adresleri internette var arayıp bilgi alın. Bir yer vardı arkadaşım birkaç kere gitmişti aradım ulaşamadım. kontrolcu tr de dobe xbox one olarak geçiyor aliexpress den getirip 110 tl gibi tutara satıyorlar.önceden 55 tl gibi fiyatlarda oluyordu zaten one kontrolcü olarak artınca hep aynı model farklı satıcılarda çıkıyor.

linki ise TIKLAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiriN -- 25 Ekim 2017; 20:32:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: elenion

titan ve japona bakın adresleri internette var arayıp bilgi alın. Bir yer vardı arkadaşım birkaç kere gitmişti aradım ulaşamadım. kontrolcu tr de dobe xbox one olarak geçiyor aliexpress den getirip 110 tl gibi tutara satıyorlar.önceden 55 tl gibi fiyatlarda oluyordu zaten one kontrolcü olarak artınca hep aynı model farklı satıcılarda çıkıyor.

linki ise TIKLAYIN

teşekkürler elenion yarın iki yeri de arayıp soracağım, tamir ettirdikten sonra da buraya yazarım,

aliexpress teki kolllara baktım, ama satın alanlar hiç memnun değil, o yüzden kendi kolumu yaptıracağım, en kötü forumdan bi tane daha kol almayı düşünüyorum ama beyaz renk bulamadım,

neyse bilgilendirme için teşekkürler.

orijinal dururken tabi ki bu kol tercih edilmemeli ama ikinci el sitelerinde adam 120 tl diyor kullandığı eski tip one koluna :D durum böyle olunca sıfıra imkan kalmazsa zorunlu seçenek oluyor.

ilk seçim tamir olursa kendi kolunuzu yaptırın.
    ikinci seçenek ucuz yollu orijinal kol baktınız 2. ele 120 130 gibi saçma fiyatlar veriyorlar o paraya 2 tane bu koldan alın benim attığımın farklı modeli de var yüksek puanlı satıcılara bakıp ona yapılan yorumları değerlendirin bu kollar Tr de dobe xbox olarak satılıyor onlara da bir bakın dobe kutusu hariç birebir aynı onlar da 130 tl
  • Bu sorun benim çok kez başıma geldi. Sıfır aldığım kol bile 2 ayda bu sorundan bozuldu. Garantiden microsoft sıfırı ile değiştiriyor. 2 günde kargodan geliyor.

En iyisi sıfır alıp garantisi bitene kadar bu şekilde değiştirtmek. Daha kaç kez bozulacak bilmiyorum. Kronik bir sorun bu arkadaşlar.

• ben uzun zaman sonra mesut şahin adlı ankaralı bir kardeleşe yaptırdım kolumu, cep numarası 90 (531) 396 8020, burdan ulaşabilirsiniz, kimsenin reklamını yapmıyorum, ankarada sadece bu arkadaş ver hatta kendiside forumda kullanıcı görünce oda cevap yazsın buraya, beni büyük dertten kurtardı, burdan da teşekkür ediyorum kendisine
  • Garantisi bittimi bittiyse bile Xbox cüzi miktarda değişim yapiyor

• değişim yaptığını bilmiyordum, ama biteli çok olmuştu garantisi, normalde temiz kullanan biriyim ama kolun yapısından kaynaklı sanırım zamanla analoglar eriyor, aklınızda bulunsun yepyeni olmuş kol..
    Teşekkür ederim yorumlarınız için..iyi günler de kullanın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstshn81 -- 12 Aralık 2017; 12:58:58 >
    Mesut abi gercekten parasını hakedecek şekilde yapıyor işini. Bende herkese tavsiye ederim.

• jamie35 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın kardeşim çok teşekkür ederim.. :)

• marshallah kullanıcısına yanıt
    bendede kendiliğinden yukarı yapıyor göndersem ne kadar tutar fiyatı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.