Şimdi Ara

xbox one controller kol yukarı çekiyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
3
Favori
8.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı sorun bende de oldu ki konsolu alalı 4 ay olmuştu ve sürekli oyanayan birisi değilim. Ms ile görüştüm ve kol u yolladim yenisi ile değiştirdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim garantiden değişti. Sadece gönderirken kargo parası veriyorsun.

• Benimde xbox kolumun tuşları bozulmuştu yenisini almayı düşündüm bugün burayı gördüm dediğiniz gibi Mesut abiyi aradım sağolsun hemen ilgilendi götürdüm yaptırdım kol sıfır gibi oldu resmen onun gibisini bulamazdım çok teşekkürler herkese kesinlikle tavsiye ederim. mstshn81

• aac1903 A kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim kardeşim.. iyi günlerde kullan

• Kolum savastan cikmis gibiydi neredeyse tuslarin yarisinda takilma vardi ve sol joistik perti. Burdaki bilgi sayesinde mesut sahin beye ulastin. Hem telefon hemde whatsapp kendisine ulastim. Her turlu soruma aninda cevap verdi. Kol yeni gibi olmus. Sasirdim. Cok cuzzi bir rakama kol hayata gondu resmen. Elleri dert gormesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: diabl0

Kolum savastan cikmis gibiydi neredeyse tuslarin yarisinda takilma vardi ve sol joistik perti. Burdaki bilgi sayesinde mesut sahin beye ulastin. Hem telefon hemde whatsapp kendisine ulastim. Her turlu soruma aninda cevap verdi. Kol yeni gibi olmus. Sasirdim. Cok cuzzi bir rakama kol hayata gondu resmen. Elleri dert gormesin.
    Cüzi dediğiniz ne kadar?

• 50tl sol analog joistik degisimine
    10tl a b tuslarindaki takilma icin verdim
    Yeni gibi oldu. 2 tane kolum var hangisi tamirden geldi ayirt edemiyorum. Ben cok basarili buldum.

• Kol okadar hasadi cikmistiki joyistiklerin kafasi da erimisti sagolsun onun icinde 10tl 2 adet slikon kilif verdi etraf yesil cok tatli ve sanki ozel bir serinin kol gibi oldu. Ve parmagin tutusu cok kos. Inanin kolun 0 diye satsam yeri

• Xbox one da yan sanayi kollar çalışıyor mu arkadaşlar. Bilen var mı? Fp kolu önerir misiniz..

• Beni dinlemiyorsun. Benimde makine xbox one ve orjinal kolunu disinda calismiyor. Olaki buldun. Orjinalon yerini tutmaz. Emin ol uzulursun. Git tamir ettir. Emin ol o yoldan bende gectim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.