Şimdi Ara

xbox one adaptör

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merabaha arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce evde elektrik ile ilgili bir kaç sorun oldu.Bu sorundan dolayı xbox one adaptörüm kurban gitti şuan calısmamakta.bende yeni bir tane almayı planıyorum.Orjinallerin fiyatı cok fazla geldi ondan dolayı yan sanayi almayı planlıyorum.Yan sanayi urunleri icinde sesli çalısır diyorlar benim sormak istediğim bu ses nasıl ve ne kadar rahatsız edici?

• Yan sanayi adaptörlerin içerisindeki fan gerçekten çok sesli çalışıyor. Yani kulaklık bile taksanız, adaptör size çok uza değilse sesi rahatlıkla duyabiliyorsunuz.

Şayet bu adaptörlerden alırsanız fanı sökmeyin, daha sessiz bir fan ile eskisini değiştirebilirsiniz. Adaptör yeterince ısınıyor, o yüzden fansız kullanmaya çalışmayın, ben denedim ve hafif yanık plastik kokusu aldığım için hemen fanı geri takmıştım.
  • Bozulan adaptörün tamiri için hiç birine gösterdiniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiréLord -- 1 Eylül 2016; 12:49:19 >
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim deneyiminizi paylaştığınız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

Bozulan adaptörün tamiri için hiç birine gösterdiniz mi ?

Göstermedim.Durum söyle adaptörü xbox bağlamadan sadece fişe takınca turuncu ışık yanıyor.Eğer adaptör fişe bağlı iken xboxa takarsam adaptör ışığı turuncudan beyaz donup aninda sönüyor
  • onlinemaniaq kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/m_94126935//tm.htm#119925278

Linkteki arkadaş ile bir görüş derim daha ucuza sağlam şekilde yaptırabilirsin belki , biraz telefonlara geç cevap veriyor ama işinde usta biri bir fikir almanda fayda var...
  • kesinlikle paraya kıyın orjinal adaptör alın

yarın bir gün cihazı satmaya kalkarsanız sırf adaptör yan sanayi diye insanlar yanaşmaz almaya ayrıca cidden yan sanayi adaptörler çok ses çıkarıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hassas cihazlara orijinal olmayan adaptör denemeyin cihaza zarar verirse masrafı daha fazla olur orijinal adaptör deneyin

• Neden xbox ın servisine göndermiyorsun? Ücretsiz değiştirme ihtimali yüksek. Oturum açıp konsolu kaydedin. Sonra aksesuar değiştirme bölümünden değişim isteyin. Link bu.
    https://devicesupport.microsoft.com/tr-TR

• Kesinlikle yan sanayiden uzak dur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.