Şimdi Ara

Xbox Live Microsoft Points (160 puan = 0.99 Usd) (Paypal-GIFT) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
0
Favori
17.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kodları gönderdi eleman,3 tanesini denedim bu kodlar kullanılmıştır hatası verdi.Ben mi yanlışlık yaptım acaba
  • Zaten kimse sana bir şey söyleyemez herkesin kendi aklı fikri var benim korktuğum kodu alıp göndermemesi değil kodu girdikten sonra ms nin bir şeyler yapması ancak pek mümkün gözükmüyor bu dediğim ms her kodu tek tek takip edemez sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Tamam adam benim için rapide upload etti kodları 1600 pointsi hesapa yükledim şuan, biraz daha mı kod alsak ne? Konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler.

Rica ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aliera88

Kodları gönderdi eleman,3 tanesini denedim bu kodlar kullanılmıştır hatası verdi.Ben mi yanlışlık yaptım acaba

tekrar bi dene hocam olmassa adama mail at.
  • umarım bana yanlış kod atmamıştır.. zaten oturup yazmasıyla uğraşcaz :S
  • Ben 5 tane daha aldım ama adam az önce zam yaptı tanesini 1.53$ dan satıyor.
  • Adam hiç böyle birşeyle karşılaşmamıştım dedi.Hesabım uk.Bölge yüzünden mi hata veriyor diyeceğim ama bu kod zaten kullanılmıştır diyor
  • Kodları doğru girdiğinden emin misin yolla bana ben deneyeyim birde? Adam bana 15 tane kod yolladı hepsi sorunsuz çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 5 Mart 2011; 22:11:07 >
  • Defalarca denedim.Bu kod kullanılmıştır hatası veriyor
  • quote:

Defalarca denedim.Bu kod kullanılmıştır hatası veriyor

adamdan yeni kod iste bence
  • bende 10 tane girdim sorun çıkmadı.
  • Cevap yok henüz.Sanırım yalan oldu benim kodlar
  • alsak mı kurt duştu şimdi içime ya:S
  • Az önce 5 adet daha aldım,reklam ettiğim içinde ufak bir indirim yaptı kendisi efendi adam.
    Alieara88 sende dediğim gibi ebay profilinde messenger adresi mevcut alışveriş ingilizcesi konuşuyor adam sade ve anlaşılır üç beş kelime ile derdini anlatabilirsin 1 kod bendede hatalı çıktı yenisini talep ettim messenger üzerinden upload etti sorunsuz totalde 20e yakın kod sorunsuzca hesabıma ekledi.
  • Adama tam peşpeşe küfürleri sıralayacaktım ki tekrar kod gönderdi.Yüklüyorum bu sefer kabul etti site
  • quote:

Adama tam peşpeşe küfürleri sıralayacaktım ki tekrar kod gönderdi.Yüklüyorum bu sefer kabul etti site

Ayıp be
  • adamın msn online mı şuan?
  • Evet
  • ekledim de online gözükmüyor.
  • Hocam adama MSN den sorsana bu kadar kodu nereden bulmuş merak ettim?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.