Şimdi Ara

Xbox Live Microsoft Points (160 puan = 0.99 Usd) (Paypal-GIFT) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
0
Favori
17.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kere 6000 ms point olayını kafandan sil. Bu işler hiç tekin değil.
  • Beş tane kod aldım, hepsi çalışıyor. Çok iyi oldu bu fiyata bulmak.
  • Fiyatı az önce 0.99 dolara düştü. Alacaklar kaçırmasın. 1600 puan 10 dolar yapıyor. Kredi kartımın son kullanma süresi 1 seneden az kaldığı için paypaldan kaldırıldı. Ödeme yerinde paypal tercih edilir diyor. Kredi kartı geçiyor mu acaba?
  • xbox live için microsoft point alaiblir miyim? 12 aylık istiyorum. kaç microsoft point almam gerekli ? bi de bunu xbox.com dan girebilir miyim? xbox üzerindne mi yapmam gerekir? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 6 Mart 2011; 10:43:31 >
  • 0.99 olunca 5 tanede ben aldım hadi hayırlısı.
  • Evet fiyat 0.99$ saldırın,bütün live contentini alın lol
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Fiyatı az önce 0.99 dolara düştü. Alacaklar kaçırmasın. 1600 puan 10 dolar yapıyor. Kredi kartımın son kullanma süresi 1 seneden az kaldığı için paypaldan kaldırıldı. Ödeme yerinde paypal tercih edilir diyor. Kredi kartı geçiyor mu acaba?

1 sene uzun süre paypalın böyle bişey yapması saçma bence.

edit: çekinen varsa almaya arkanızda kapı gibi paypal var hiç bişey olmaz. sorun çıkarsa 1 dispute a bakar. aslında kodlar gelse çalışsa bile paranızı geri alabilirsiniz ama tavsiye etmiyorum sonra satıcılar tek tek türkiyeyi listelerinden çıkarmaya başlıyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖmerI -- 6 Mart 2011; 10:50:36 >
  • Adamla konuştum şimdi bugun sabah ve öğle saatinde yapılan siparişler akşam gönderebilirmiş,bende insanım uyumam gerekiyor dedi
  • 3 tane daha aldım toplam 18 tane almış oldum bu adamda kodlar bitecek gibi gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyevest

Adamla konuştum şimdi bugun sabah ve öğle saatinde yapılan siparişler akşam gönderebilirmiş,bende insanım uyumam gerekiyor dedi

bizimkileride gönderip öyle uyusaymış hıyar. 2 kod yazıp gondericek ayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

3 tane daha aldım toplam 18 tane almış oldum bu adamda kodlar bitecek gibi gözükmüyor.

daha elinde 995 tane var kod var hocam. watch liste alıp bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

xbox live için microsoft point alaiblir miyim? 12 aylık istiyorum. kaç microsoft point almam gerekli ? bi de bunu xbox.com dan girebilir miyim? xbox üzerindne mi yapmam gerekir? teşekkürler
  • Az önce bana gönderdiği 3 kod kullanılmış çıktı mesaj atttım, bir daha da almam bu adamdan böyle sorunlar olacaksa.
  • quote:

Az önce bana gönderdiği 3 kod kullanılmış çıktı mesaj atttım, bir daha da almam bu adamdan böyle sorunlar olacaksa.

hocam ne zaman aldın sen kodu saat söylebilirmisn? benden senle aynı saatlerde aldım galiba ama bana gondermemişte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

quote:

Az önce bana gönderdiği 3 kod kullanılmış çıktı mesaj atttım, bir daha da almam bu adamdan böyle sorunlar olacaksa.

hocam ne zaman aldın sen kodu saat söylebilirmisn? benden senle aynı saatlerde aldım galiba ama bana gondermemişte.

30 dk oldu sanırım.
  • Kodlar kullanilmis mi cikiyo,bende ona gore aliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

Kodlar kullanilmis mi cikiyo,bende ona gore aliyim

18 tane aldım 3 tanesi kullanılmış çıktı ama yenisini gönderecektir büyük ihtimal.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

quote:

30 dk oldu sanırım.

neyse bekleyelim olmadı parayı alırız geri.
    ama sıkıntı yok ebayden almak gittigidiyordan almaktan daha güvenli bence
    adamlar bunları baya baya iş olarak yapıyolar.

• @pinky sagol hocam cevap icin.Aksam gondercekse kodlari aksam aliyim bari
  • Kaç kişi bu işi yapıyor yani bulunduğu yerde başkasıda varmı bilmiyorum ama eğer tek kişisiyse şuan bilmem kaçıncı rüyasını görüyordur 8 saat sonra görüşelim demişti en son geç gelebilir codelarınız
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.