Şimdi Ara

XBOX Live Gold - Ultimate Dönüştürmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaşlar selam, diyelim ki yeni bir hesap aldım ve 3 adet 12 Aylık Gold Live kod satın aldım. Sorularım şunlar.

Sistem hala 12 aylık gold live kodlarından 3 kere yükleme yapmama izin verir mi ?

5,90 TL'lik ilk ay ödemesi ile 3 yıllık Ultimate'e dönüşüyor mu?

Kullandığım makinede daha önce farklı bir hesabın Ultimate kullanmış olması sorun oluşturur mu?

Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim.

• merhaba,

sistem toplamda 36 ayı geçmeyen üyeliklere izin verir... ve daha önceden ultimate kullanmamış hesapta(konsol önemli değil) dönüşüme izin veriyor diye biliyorum. Ama xbox.com'a bakabilirsiniz de. Orada çevirimler hakkında her türlü bilgi var... konsol konusunda şüpheniz olursa işlemi tamamiyle bilgisayardan, browser üzerinden de yapabilirsiniz :)

• GCGorusu kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim yanıtınız için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba. alabildiniz mi acaba 24 aylık üyelik, benim hesabımda sadece 1 ve 3aylık seçenek çıkıyor. 24 aylık kod nasıl alabilriiz?

Müşteri hizmetleriyle görüştüm, 24 aylık live gold üyeliği + 1 ay gamepass ultimate alarak 24+1 gamepass ultimate üyeliği elde edebilirsiniz diyorlar.

• emir66 E kullanıcısına yanıt

Aynı müşteri hizmetlerine kendiniz alamadığınızı söyleyin, sizin yerinize almalarını isteyin. Ama bundan önce microsoft.com'dan hesap ayarlarında kredi kartını ekleyin

• Bende yapmayı düşünüyorum ama xbox daha gelmedi kargolanmadı bile bunu hemen yapmak mı lazım ea play falanda geldiğinde fiyatlar artacak mı yada bu işlemi daha sonrada yapabiliyor olacaz mı kaldırılma olayı falan yoksa şimdilik kafa karışık zaten gelince bakacağım durumlara

• Merhaba nereden nasıl alıyoruz link var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.