Şimdi Ara

Xbox LIVE GOLD - Aylık Otomatik Yenileme ile ilgili (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
4.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugur1706

xbox360.com dan otomatik yenilemeyi nasıl kapatacağız?(tlf yöntemi hariç)

My Xbox-Accounts-Automatic Renewal On-Off
  • Ben yarın 3 aylık uyelık alcam otomatık yenılemeyi off yapılabılıyomu acaba öyle
  • bende bulamadım tam nerden degısıyor yardımcı olurmusunuz? next ten sonra orda dırek cıkıyor bılgınıze buldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skuman -- 18 Ağustos 2011; 22:52:33 >
  • kapanmiyor ?
     Xbox LIVE GOLD - Aylık Otomatik Yenileme ile ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

kapanmiyor ?
     Xbox LIVE GOLD - Aylık Otomatik Yenileme ile ilgili

ewet aynen kapanmıyor remove yapınca hata verıyor çözümü yok mu
  • valla ben 3 gün önce oradan kapatmıştım.

https://live.xbox.com/en-GB/Account?xr=mebarnav

Upgrade/Manage Account seçeneğinden de bakın olmadı.

Garip benimki de kapalı durumda şimdi açmak istesem açacağım seçenek yok.

Acaba kaldırdılar mı millet kapatınca
  • ben kendı adresımı degiştirdim otomatık yenılemeyı öyle kapattım youtubeden buldum bi vidyo ona bakarak yaptım oldu

http://www.youtube.com/watch?v=qLTDyrk7dk8&feature=related
    burdakı aynısı uygulayın off olcak otomatık yenıleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 19 Ağustos 2011; 12:20:59 >
  • Arkadaşlar bu arada gold üyeliğin ne gibi +ları var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MODERNWAR 2

ben kendı adresımı degiştirdim otomatık yenılemeyı öyle kapattım youtubeden buldum bi vidyo ona bakarak yaptım oldu

burdakı aynısı uygulayın off olcak otomatık yenıleme

edit2 : Videodaki Adresi yazinca oldu . tesekurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 19 Ağustos 2011; 15:53:13 >

• sadece şu adresi yazinca oluyor ilginc..

peki automatic renewal'i kapattik bize verdikleri 1 ay live parasini nasil oduyecegiz ?

- Address Line 1:
    801s Wells
    - City:
    Chicago
    - Postal code:
    60607
    - State:
    Ilinois
  • eylulde bitcek 1 aylık sanırım ödemıcez
  • o zaman microsofta borclu oluyoruz uyeliklerimizi kapatacaklar
  • Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

sanırım benimde kapatıcaklar microsofta borcunumuzu nasıl ödeyeceğiz? mesela ben paypal adresimle zamanında indirimli olan live'dan almıştım. sonra işte bu otomatik ödeme on oldu bende gittim 3 aylığı bitmeden ilk önce çözümü bulamayınca paypal'dan iptal ettirmiştim Unsubscribe yapmıştım. Yani parayı çektikleri hesaba blok koymuştum şimdi o ayarı nasıl düzelteceğimi bilmiyorum ms'a para yollamıyor yani. kaldıramıyorum Unsubscribe'i çünkü hiç bir yerde yok ödenen yer ve ayarları.

neyse işte otomatik yenilenme sorununu ben 1 aylık kod alıp ebay'den öyle yazdım off oldu sorun orda değil zaten.

Sorunum şu;

points almayı denedim. bu error'ü aldım.

"Your payment instrument could not be authorized. Please contact your provider, or try a different payment option."

şimdi sanırım borçlandım bir de ama bununda çözümü var galiba? sonra ikinci olarak sadece bugüne kadar paypal adresimi aldım ekledim bu hesaba şimdide onu silemiyorum nasıl silebilirim.

veya düz bir hesap ve mantıkla soracağım,

Direkt arasam adamları Skype'dan hepsini halletme şansım var mı? kalıcı bir ban yer miyim? sıkıntı yaşarmıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Isaac We Trust -- 24 Ağustos 2011; 3:36:52 >

• 3 aylik aldim otamatik yenileme yapicak 3 ay sonra nasil kapatabilirim?:/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TidusFF

3 aylik aldim otamatik yenileme yapicak 3 ay sonra nasil kapatabilirim?:/

• arkadaşlar banada yardımcı olabilirseniz sevinirim. en azından fikir bir öneri.
  • Her zaman dıyorum; Lıve uyelıgını konsol uzerınden almayın sadece puan alın sorun olmuyor boylece. Ben her zaman baska bır sıteden senelık Lıve uyelıgı aldıgım ıcın rahatım. PayPal hesabımı sıldım ve tekrar ekledım hatta bunun uzerıne puanda aldım hıcbır sıkıntı yasamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In Isaac We Trust

arkadaşlar banada yardımcı olabilirseniz sevinirim. en azından fikir bir öneri.

Ayni sorunu bende yasiyorum uyeligim bitti adamlar 1 ay uzatmislar.. Kartimda para yoktu para cekmemisler yani.

Ms ye borclandik. Bu borcu nasil odiyecegiz??

2 ay icinde borcu odemezsek uyeligimizi banlayacak Ms
  • ben şimdi paypal'a mesaj attım tekrar ms'e koyduğum yasağı kaldırmasını istedim aktif olmasını tekrardan oraya ücret ödeyip alışveriş yapabilmeyi. yapıcaklardır heralde arayacağım eğer eposta ile olmazsa. ingilizce sıkıntısı çeken arkadaşlarda arayabilirler çünkü türkçe müşteri hizmetleri.

neyse işte arayıp halledeceğim sonra direkt points alacağım aktive gelince çeksinler sorun olmaz. ms'u arayacağım borcum bitince işte otomatik ödemeyi kaldırmalarını istiycem bundan sonra pre-paid aylık kullanacağımı söyliycem ve paypal adresimide kaldırmalarını istiycem budur.

bu uygulanabilir bence.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.