Şimdi Ara

Xbox live fiyatlar artıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox Live Gold yıllık üyeliği, 20 Haziran 2016 tarihinden itibaren 99,99 TL’den 179,00 TL‘ye çıkarılacak. Türk Xbox sahiplerini biraz düşündürecek bu fiyat ayarlaması eski fiyatına göre büyük bir fark oluşturuyor. Yıllık üyelik bu değişim ile ayda 14,9 TL‘ye denk gelecek. Ayrıca tek bir aylık ve 3 aylık üyelik seçenekleri de bulunan Xbox Live Gold ücretleri de ne yazık ki yaklaşık iki katına çıkarılacak demek oluyor. Bu durumdan Türk oyun severler pek memnun olmayacak.

Leadergamer den alıntıdır

Xbox kullanmıyorum arkadaşlar uzatmak isteyen varsa haberi olsun diye paylaştım Türk oyunculugu adına üzücü bi durum

• quote:

Merhaba SirMaximus360,

Değerli bir Xbox Live Gold üyemiz olarak, Gold topluluğunun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz. Türkiye'deki kur dalgalanmalarını dikkatlice değerlendirdikten sonra, sunduğumuz tekliflerin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde daima hizmet ve değer dengesi sağladığı anlayışıyla, Xbox Live Gold aboneliklerimiz için fiyat ayarlaması yapacağız.

Aynı şekilde, Xbox Live Gold abonelik paketlerinizin fiyatları da artacaktır. 20 Haziran 2016 tarihinden itibaren, 1 aylık Xbox Live Gold aboneliğinizin fiyatı 18,99'dan 29,00'a yükselecektir. Aboneliğiniz şu anda 20 Haziran 2016 tarihinden önce otomatik olarak yenilenecek şekilde ayarlanmışsa, bir sonraki planlanan otomatik yenileme zamanında mevcut fiyattan ücretlendirileceksiniz. Aboneliğiniz şu anda 20 Haziran 2016 tarihinden sonra otomatik olarak yenilenecek şekilde ayarlanmışsa, bir sonraki planlanan otomatik yenileme zamanında yeni fiyattan ücretlendirileceksiniz.

Yenileme işleminizin kesintisiz bir şekilde gerçekleştiğinden ve her ay 4'e kadar ücretsiz oyunla ve oyunlarda %50-75'e varan özel indirimlerle en gelişmiş çok oyunculu oyun deneyimine erişiminizin devam ettiğinden emin olmak için lütfen hesabınızın ve ödeme bilgilerinizin güncel olduğunuhttps://billing.microsoft.com adresinden onaylayın.

Xbox Live Gold için ödeme şeklinizi değiştirmek, yenileme tarihinizi kontrol etmek veya aboneliğinizi iptal etmek amacıyla lütfenhttps://account.microsoft.com/services adresini ziyaret edin.

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin:http://support.xbox.com/billing/xbox-subscriptions/gold-subscription-changes-faq

Gold'u seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Xbox Live Ekibi

Saçmalığın daniskası...

• Hakikaten kötü oldu, Mayıs başında 1 yıllık almıştım ama önümüzdeki dönemde de fiyatların eski seviyelere düşürüleceğini sanmıyorum. Muhtemelen seneye süre dolunca yenileme yapmam ben, zaten ücretsiz verilen oyunları eklemiyorum kütüphaneye, 3-5 tane sevdiğim oyun var onlarla zaman geçiriyorum.
  • Fıyat artışı normal diğer ülkelerin mağazalarına gore baya ucuz kalıyordu şimdi dengelemişler. Gg da 150₺ ye satılan yıllık üyelik xbox.com.tr de 99₺ idi
  • Bence xbox live gibi bir hizmet icin bu fiyat cok normal. Anormal olmasi psn den daha ucuz yada Psn nin live dan pahali olmasiydi. Ikisi de ayni sey. En azindan adamlar uyarmis. PSN de 3 saat kala 100 tl den 150 tl yapmislardi . Bugunlerde cakin 2 senelik bir gold uyelik isinize bakin :)
  • Tam da bunu yazmaya geliyordum. Cidden saçmalıktan başka bir şey değil. Enpara'nin indirimle 75 tlye alınan hizmet şimdi Enpara'nin da indirimi yokken 180 tlye çok fazla Gerçi aylık adam akıllı oyun vermeyen PSN bile 150 tl öyle de bakarsak olaya
  • Oyun fiyatlarını da diğer ülke mağazalarına göre düzenlesinler o halde :) Çoğu yapım (istisnalar hariç özellikle AAA oyunlar) TL olarak çok daha yüksek fiyattan yayınlanıyor maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Oyun fiyatlarını da diğer ülke mağazalarına göre düzenlesinler o halde :) Çoğu yapım (istisnalar hariç özellikle AAA oyunlar) TL olarak çok daha yüksek fiyattan yayınlanıyor maalesef.
    "Aboneliğiniz şu anda 20 Haziran 2016 tarihinden önce otomatik olarak yenilenecek şekilde ayarlanmışsa, bir sonraki planlanan otomatik yenileme zamanında mevcut fiyattan ücretlendirileceksiniz. Aboneliğiniz şu anda 20 Haziran 2016 tarihinden sonra otomatik olarak yenilenecek şekilde ayarlanmışsa, bir sonraki planlanan otomatik yenileme zamanında yeni fiyattan ücretlendirileceksiniz. "

ASLINDA HALİ HAZIRDA GOLD ÜYELERİ İÇİN DEĞİŞEN BİR ŞEY GÖRÜNMÜYOR. AYNI FİYATTAN DEVAM EDERSİN DEMİŞLER. BEN Mİ YANLIŞ OKUYORUM. O DEĞİL DE BEN BU BİRKAÇ GÜNDÜR TEREDO DİYE SAÇMA Bİ ÇOK OYUNCULU BAĞLANTI HATASI ALIYORUM. BİRKAÇ YAZI VE MAKALE OKUDUM. PEK BİR ŞEY ANLAMADIM. SADE BİR DİLLE ANLATACAK BİR ARKADAŞ VAR MI?
    İYİ FORUMLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

"Aboneliğiniz şu anda 20 Haziran 2016 tarihinden önce otomatik olarak yenilenecek şekilde ayarlanmışsa, bir sonraki planlanan otomatik yenileme zamanında mevcut fiyattan ücretlendirileceksiniz. Aboneliğiniz şu anda 20 Haziran 2016 tarihinden sonra otomatik olarak yenilenecek şekilde ayarlanmışsa, bir sonraki planlanan otomatik yenileme zamanında yeni fiyattan ücretlendirileceksiniz. "

ASLINDA HALİ HAZIRDA GOLD ÜYELERİ İÇİN DEĞİŞEN BİR ŞEY GÖRÜNMÜYOR. AYNI FİYATTAN DEVAM EDERSİN DEMİŞLER. BEN Mİ YANLIŞ OKUYORUM. O DEĞİL DE BEN BU BİRKAÇ GÜNDÜR TEREDO DİYE SAÇMA Bİ ÇOK OYUNCULU BAĞLANTI HATASI ALIYORUM. BİRKAÇ YAZI VE MAKALE OKUDUM. PEK BİR ŞEY ANLAMADIM. SADE BİR DİLLE ANLATACAK BİR ARKADAŞ VAR MI?
    İYİ FORUMLAR

Alıntıları Göster
    sadece tr değil diğer bazı ülkelerde de artmış;http://www.gamespot.com/articles/xbox-live-price-to-increase-in-some-countries/1100-6439861/?ftag=GSS-05-10aaa0b

• Ms'nin Xbox One uzerindeki bu gereksiz özgüveni yok mu..
  • Aralın kartları daha ucuza geliyor

Edit: Yok la düzenlemişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gultekinlive -- 17 Mayıs 2016; 15:52:07 >
  • iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Teredo için Google dns girin konsola düzelir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

Teredo için Google dns girin konsola düzelir hocam
    US fiyatları artmadığı sürece sıkıntı yok

Ben black friday'den black friday'e yıllık olarak yeniliyorum. 70 75 TL'ye falan geliyor en fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 17 Mayıs 2016; 18:29:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Ms'nin Xbox One uzerindeki bu gereksiz özgüveni yok mu..

aynen ya... her şey güllük gülistanlık da zamı eksik kalmıştı. gerçi ms bunu bütün donanımlarında yapıyor. cin olmadan adam çarpmaya çalışıyor.

bu arada çok normal zamlanması diyen de var dikkatinizi çekerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 18 Mayıs 2016; 18:44:00 >
  • Sonrada neden crack islemleri yapiliyor diyorlar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgutvolkan

Sonrada neden crack islemleri yapiliyor diyorlar:)
    mevcut üyeliğimi uzattım bi sene daha, 2017'nin sonunda bitecek artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

mevcut üyeliğimi uzattım bi sene daha, 2017'nin sonunda bitecek artık.

Alıntıları Göster
    Live gold üyeliği uzatmada sıkıntı mı var. Makinada sorun veriyor ve mağazada kalmadı diyor sizde durum nasıl acaba?
  • dusunur71 kullanıcısına yanıt
    Xbox sayfası üzerinden aldım 79,99 ₺ az önce.
  • Arkadaşlar yakın zamanda X1 alıcam.Duyduğuma göre Xbox Live bazı zamanlar indirime giriyormuş Christmas,Spring vs. zamanları.Bunun hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAD MAX

Xbox sayfası üzerinden aldım 79,99 ₺ az önce.

Fiyat niye indirimli hocam sorması ayıp?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.