Şimdi Ara

xbox kolunu çalıştıramıyorum yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hawaii (2 mesaj) mumak (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> xbox kolunu çalıştıramıyorum yardım.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2557 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar xbox kolu ile oynayan var mı tdu2 yi? ben oynuyordum wireless reciever bozuldu yenisini aldım, sanırım bozuk çıktı. kolun ışığı yanıyor ama xbox kolunu tanıtamıyorum.

bazı forumlarda gördüm bu tarz bir şey yapın düzelir diyordu. ben hangi adımları uygulamalıyım?

not: wireless alıcının ışığı yanıyor. tuşuna bastığımda yanıp sönüyor. aynı şekilde koldaki ışıklarda tepki veriyorlar fakat birbirleriyle bağlantı kurduramadım...

|
    |

• Yarbay
    2091 Mesaj
    dostum öncehttp://www.microsoft.com/hardware/tr-tr/d/xbox-360-wireless-controller-for-windows
    linkten sana uygun olan sürümü indir kur. sonra aygıt yöneticisinden manuel olarak sarı ünlem işareti olan aygıta sürücüyü güncelleştir de yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim de oraya xbox 360 receiver for windows gelecek onu seç ve yükle. daha sonra gamepad receiverle eşleşince kendisini otomatik yüklüyor
  • Yarbay
    2557 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: mumak

dostum öncehttp://www.microsoft.com/hardware/tr-tr/d/xbox-360-wireless-controller-for-windows
    linkten sana uygun olan sürümü indir kur. sonra aygıt yöneticisinden manuel olarak sarı ünlem işareti olan aygıta sürücüyü güncelleştir de yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim de oraya xbox 360 receiver for windows gelecek onu seç ve yükle. daha sonra gamepad receiverle eşleşince kendisini otomatik yüklüyor

hocam çok teşekkür ederim, ilginç bir şekilde çalıştı.

• Yarbay
    2091 Mesaj

rica ederim ne demek
    |
    |
    Hawaii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.