Şimdi Ara

Xbox kolu pc de nasıl çalıştırılır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • haftasonu xbox one kolu almayı düşünüyorum peki biz one kolunu pc ye takıp mı çalıştırıcaz yoksa uzaktan bağlantı iöin kablo vs almamız gerekir mi

• Micro USB kablo ile ya da Xbox Wireless Adapter ile kablosuz bağlıyabilirsin
  • Türkiye'de sırf alıcıyı 100 Lira'ya mı ne satıyorlardı. Bence amazondaki bundle gayet uygun.

Microsoft Xbox One Controller + Wireless Adapter

65 Dolar + Kargo 210 Lira'ya geliyor.

http://www.amazon.com/gp/product/B015IX3X3E?keywords=xbox%20one%20controller&qid=1457791115&ref_=sr_1_10&s=videogames&sr=1-10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mantalitee

Micro USB kablo ile ya da Xbox Wireless Adapter ile kablosuz bağlıyabilirsin

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Türkiye'de sırf alıcıyı 100 Lira'ya mı ne satıyorlardı. Bence amazondaki bundle gayet uygun.

Microsoft Xbox One Controller + Wireless Adapter

65 Dolar + Kargo 210 Lira'ya geliyor.

http://www.amazon.com/gp/product/B015IX3X3E?keywords=xbox%20one%20controller&qid=1457791115&ref_=sr_1_10&s=videogames&sr=1-10

259 lira şuan media markt ta haftaya alıcam büyük ihtimalle

• Sadece Gamepad mi 259 Lira ?
  • evet ya 249 ya 259 şuan f310 um malum forza gelecek diye alyıyım diyorum gerek var mı acaba
  • F310 varken bence gereksiz illa kablosuz istersenizde f710 veya xbox 360 controlleri daha uygun fiyata almak mantikli yinede siz bilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda06

F310 varken bence gereksiz illa kablosuz istersenizde f710 veya xbox 360 controlleri daha uygun fiyata almak mantikli yinede siz bilirsiniz

büyük ihtimalle f710 alıcam abi teşekkürler
  • Black Friday ya da yılbaşı gibi bir indirim var mı yakında? Ben de 2. gamepadi almayı düşünüyorum Amazon'dan ama fiyatlar çok yüksek şu an.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.