Şimdi Ara

Xbox için direksiyon seti kullanan varmı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uygun fiyata arıyorum nerden alabilirim ? pedallı vitesli bulursam biraz paraya kıyıp almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5000₺ lik sistem kurup satmış biri olarak önermem dostum geçici bir heves olmasının yanı sıra konsol da direksiyonun hakkını verecek oyun çok çok az var. En popüler seri olan Forza Motorsport’un bile wheel desteği berbat. Kısacası senin yerinde olsam almazdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam dirt oynadınız mı direksiyonla

• Zaten o oyun için wheel seti almıştım game pad ile oynanmıyordu. 80 saat Dirt Rally oynadım oyunun suyunu çıkarttım ve hevesimi aldıştım. Diğer oyunların wheel performansı dirt rally den çok uzaktı ben de mecburen seti komple sattım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oasis of the Seas

Zaten o oyun için wheel seti almıştım game pad ile oynanmıyordu. 80 saat Dirt Rally oynadım oyunun suyunu çıkarttım ve hevesimi aldıştım. Diğer oyunların wheel performansı dirt rally den çok uzaktı ben de mecburen seti komple sattım.

Şu oyun gamepad ile oynanmaz, bu oyun oynanmaz söylemlerini ben pek doğru bulmuyorum açıkcası. Sadece Assetto Corsa’da direksiyonum olsa onu da platinleyebilirdim ama bu gamepad ile oynanmadığı anlamına gelmiyor, sadece direksiyon daha avantajlı.
    Direksiyon ile oynamak daha zevkli derseniz katılırım, oynanmaz derseniz katılmam kısacası :)

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Hocam oynayan oynuyor tabii ki ama dirt rally hem game pad ile aşırı zordu hem de keyif vermedi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 8 Eylül 2018; 21:14:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oasis of the Seas

Gocam oynayan oynuyor tabii ki ama dirt rally hem game pad ile aşırı zordu hem de keyif vermedi bana.

Bana da oyundan çok zorluğu keyif verdi, Dirt 4’de platini alana kadar sıkıntıdan az sövmemiştim ama Dirt Rally çok daha zor olmasına rağmen akıp gitmişti diyebilirim. İçeriği daha dolu olsa kesinlikle efsane bir oyun olurdu.

• Katılıyorum
    Çöpe atılan para olur
  • slm,yeni başlık açmamak için konuyu hortlatacağım ama dün kontorland 1001 direksiyon kiti aldım xbox one için.. usb ye takınca gördü ama bir türlü kullanamıyorum.Güncellemeye takılıyor.Gece abartısız kapkara bir ekran karşısında 1 saatimi yedim. bu sorunu nasıl aşarım? kullanamayacaksam ürünü iade edeceğim. Acill cevap rica ediyorum..

teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS182

slm,yeni başlık açmamak için konuyu hortlatacağım ama dün kontorland 1001 direksiyon kiti aldım xbox one için.. usb ye takınca gördü ama bir türlü kullanamıyorum.Güncellemeye takılıyor.Gece abartısız kapkara bir ekran karşısında 1 saatimi yedim. bu sorunu nasıl aşarım? kullanamayacaksam ürünü iade edeceğim. Acill cevap rica ediyorum..

teşekkürler..
    Sorunu çözdünüz mü.. Bende almayı düşünüyorum da

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Sorunu çözdünüz mü.. Bende almayı düşünüyorum da

Alıntıları Göster
    güncelleme yapmıyor ama güncellemeden çıkıp konsolu kullanabiliyorum.Sıkıntı yok yani.. tavsiye ederim ;)
  • Bende g920 var. Alsanda olur almasanda. Kontrol etmek kolay değil arabaları direksiyon ile. Kol ile daha rahat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben pc için dfgt kullanıyorum. Şimdi game pass ultimate aldım bakalım pcde xbox oyunlarını direksiyonla oynayabilecek miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.