Şimdi Ara

Xbox için Black Friday (Kara Cuma) indirimleri başladı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
4
Favori
16.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler cevap icin. Ancak herkeste cikmiyor sanirim o secenek. Bende mesela 59TL/Ay secenegi var. Baska da yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım, eylülde 1 yıllık satın aldığım hesapta hala gözüküyor 6 aylık.

• quote:

Orijinalden alıntı: jayleen

Şimdi baktım, eylülde 1 yıllık satın aldığım hesapta hala gözüküyor 6 aylık.
    Nerede 6 ay gözüktü?
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Mobil tarayıcıdan baktım. Sanırım hiç Gamepass alınmamış hesapta gözükmüyor. 1 aylık aldıktan sonra gözükür diye tahmin ediyorum.

• swashbuckler55 S kullanıcısına yanıt
    Yeni üyeler içinmi yoksa herkes içinmi bende görünmüyor.s

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • scourge__ kullanıcısına yanıt
    fh4 için yeni almıştım 1 yıllık, aynı hesabımdan 4 adet 6 aylık daha aldım halada çıkıyor teklif olarak.

• Ben de 87 gorunuyordu ama eski uyeliklerden dolayi alamadim. Sureleri gecmisti yenilememistim.
    Yardim bolumunden chat'e baglandim, game pass uyeligini sifirlattim ve 87 TL den aldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jayleen

Mobil tarayıcıdan baktım. Sanırım hiç Gamepass alınmamış hesapta gözükmüyor. 1 aylık aldıktan sonra gözükür diye tahmin ediyorum.
    Merak edenler için 1 aylık aldım. Hala gözükmüyor 6 aylik.

• quote:

Orijinalden alıntı: manovar

fh4 için yeni almıştım 1 yıllık, aynı hesabımdan 4 adet 6 aylık daha aldım halada çıkıyor teklif olarak.
    Hocam 6 aylik 87 tllik game passi hediye edebiliyor musunuz? Eger edebiliyorsaniz bana eder misiniz ucreti mukabilinde.

• QRX kullanıcısına yanıt
    sizin için hesaba tekrar baktım ama şu anda sadece aylık 59 tl teklifi çıkıyor

• Ben de black friday indirimlerinden xbox one x aldım. Şimdi de Red Dead Redemption 2 almak istiyorum ama buna ilişkin bir indirim bulamadım. Uygun fiyata alabileceğim bir yer var mı. Bir de yurtdışı amazondan kod alsam onu aktive edebilirmiyim.
  • pascalonur P kullanıcısına yanıt
    Suanda türkiye çapında en uygun red dead 2 mtc game dan usa kodu al. Vpn aç kodu gir aktif et bukadar

Site güvenilir

• MediaMarkt mağazadan xbox controller recon tech aldım. 199₺ gerçekten çok uyguna geldi. Tek bir tane kalmıştı şanslıymışım.

• Arkadaşlar TV aldım birkaç saat önce, bütçe sarsıldı.Xbox one x bf5 li paketi almamak için kendimi zor tuttum.fiyat 2499 du.Şu anki şartlara göre fiyat efsane

• Media Markttan 2499 a BFV li paketi almış bulunuyorum gerçekten efsane fiyat

• Bende dayanamadım aldım. Uzun zamandır xboxu denemek istiyordum. Gamepass ilgimi çekiyor. Olmadı satarım.

• FlightClub kullanıcısına yanıt
    yapma yaaa süper fiyat mağazalarada gitmek gerekiyor anlaşılan. Hangi il ilçe

• Selam beyler bende mediamarkt ten aldım xbox x.

Şimdi tecrübeli arkadaşlar dan ricam en mantıklı game pass yönetimi nasıl yapılmali?

1tl ye bir ay alıp sonra kutudan çıkan 1aylik ücretsiz kodu mu kullanmalı? Böylece iki ay 1tl ye gelmiş oluyor, daha mantıklı olan yollar var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.