Şimdi Ara

XBOX HESAP (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Birde gold alıyorsanız yıllık daha karlı aylık 29 yerine yıllık 179

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerKomiser Ziver Bey -- 9 Şubat 2017; 1:43:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni konu açıp kirlilik yaratmayayım, burada konu hakkında donanımlı arkadaşlar varken buradan sorayım. Şimdi benim online oyun oynayacak vaktim yok, hatta oynayacak bir oyunum da yok. 360'ı yeni aldım ve cidden şu an oyuna para ayıracak durumda da değilim. Konsolla beraber Forza 2 ve 1 ay gold üyelik kodu geldi, golddan ücretsiz verilen oyunlar gold süresi dolsa da 360'ta oynanmaya devam edilebiliyormuş. Ben sadece her ay bir kere girip golddan verilen ücretsiz oyunları indirmek istiyorum. P1 P2 farketmez ama P1 ya da P2 olursam bu golddan indirdiğim oyunları oynamak için internet isteyecek mi 360 benden. Ya da böyle bir durumda goldunu benimle paylaşan olur mu? Ne kadar ister?
  • westberlin kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun konsolunuz

Xbox 360da p1, p2 seklinde oyun paylasi ve gold paylasimi yok.

X360da verilen gold oyunlari hesabiniza ekledikten sonra onlari oynamak icin gold uyelige ihtiyaciniz yok.gancak multiplayer oynamak istiyorsaniz o zaman gold uyelik sart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam online oynamaya vaktiniz yoksa ve oyunada para yetiştiremem diyorsanız ozaman kırdırın derim sizin için en hayırlısı o olcak
  • Cevaplar için teşekkür ederim. Kırmayı ciddi ciddi düşünüyorum ama bu model.müdahale edilemeyen model ne yazık kş

• hocam bütün modelleere son çıkana dahil jtag yapılıyor fw olmaz xkey bile olur hem online oynarsın hemde kafan rahhat oyuna para vermezsin gold alıp oynarsın istedigin oyunu
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Birkaç yere sordum kıramıyoruz dediler. Tabi ankara ya da istanbul'da olmadığım için bu yanıtı da almış olabilirim. Peki bu bahsettiğiniz işlemleri ne kadara yapıyorlar bilginiz var mı?

• Hocam sadece sunu söyliyim ben 2014 de jtag ı 100 tl ye yaptırmıştım eski kasaydı arcade model di yeni kasalarada 150 ye filan jtag yapılır zaten sadece jtag oluyor son kasalara yada xkey xkey de türkiyede yok zaten hocam sizde cok yanliş iş yapmışşınız xbox istiyorsan merkez şehirlerde yaşıcan oyunu filan bulma sansın sifir anca korsan oda gene büyükşehirlerde yapılır bence cihaz iade hakkınoz varsa sıfır ise iade etmenizi ve saglam bi kasalı pc yapmanızo öneriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 20 Şubat 2017; 19:28:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.