Şimdi Ara

Xbox Hakkında Soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar. Ben Wii de Just Dance ve benzeri hareketli oyunlar oynamak istiyordum ancak biraz araştırdıktan sonra wii lerin artık üretilmediğini öğrendim. Bunun sonucunda wii deki oyunların benzerlerinin Xboxta olduğunu öğrendim ve Xbox 360 almaya karar verdim. Şimdi benim istediğim Xbox 360 ve kinect alıp kırdırtıp istediğim oyunu indirip oynamak istiyorum. Ancak xbox360 ın bir sürü modelleri var elite arcade slim gibi bana ne önerirsiniz fikirleriniz nelerdir bu durumla ilgili iyi yapar mıyım ayrıca sizce yaklaşık masrafı nasıl olur ??

• Slim model al diğer modellerle olan farkı şu eski modeller ısınmaya bağlı olarak bozulabiliyor ama slimde bu tarz sorunlar yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki teknosada wii ler satılıyor onun yerine xbox 360 alsam iyi mi yapmış olurum yoksa wii mi alayım oyun kalitesi olarak ?
  • Ismin nilsu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Ismin nilsu mu?

tamam abi sakin...

nintendo wii iyidir ama biraz eski bir konsol hem grafik olarak hemde oyun bolluğu olarak zayıf kalıyor.dans türü oyunlarda xbox ın kinect i tam vücut algıladığı için daha iyi oluyor.nintendo da beyaz kumandalar yardımı ile algılanıyor hareketler.
    yani tavsiyem 2.el xbox 360 slim fw(pirates software) + kinect alıp rahat rahat evde depinmen :D

• Ben hem wii ve xbox 360 a sahip oldum ve şöyle söyleyeyim ki wii xbox 360 a göre kötü aslında. Xbox 360 da dans tarzı oyunlar da var. Wii yi kesinlikle tavsiye etmem, xbox 360 dan memnunum ama. Dediğiniz modeller de slim almak iyi olur çünkü diğer modellerde ısınmadan olan sorunlar oluyor, ama slim de böyle sorunlar olmuyor tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam çok teşekkür ederim yardımlarınız için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.