Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: satanpist
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.438
Cevap
732
Favori
1.087.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mutlaka bakacağım sağolun değerli yorumunuz için.
  • Merhaba,12 aylık gold alıp sonrasında 1 aylık ultimate alırsak ikisini birleştiriyor mu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eIgHt kullanıcısına yanıt
    Birleşiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharm4vita

Birleşiyor
    Daha önce yapmış olmamız farketmiyor değil mi ? İlk çıktığında 4 aylık yapmıştım,dün sona erdi üyeliğim,180+45 TL ödeyerek 1 sene abone olabilecez yani

• eIgHt kullanıcısına yanıt
    Olabilmen lazım ama 2.defa hiç denemedim.tek şart ilk olarak gold satın alman gerek diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: eIgHt

Daha önce yapmış olmamız farketmiyor değil mi ? İlk çıktığında 4 aylık yapmıştım,dün sona erdi üyeliğim,180+45 TL ödeyerek 1 sene abone olabilecez yani

Alıntıları Göster
    Daha önce yaptıysanız olmuyor. Yeni hesap açmanız gerekiyor diye biliyorum. Bu konuda da çokça yazıldı aslında bu, biraz geriye gitseniz görebilirsiniz.
  • Son zamanlarda ori den sonra oynadigim en keyifli metroidvania oyunu bloodstained oldu.Yeni bitirdim , anime tarz yuzunden onyargiyla yaklasmistim mis gibi cikti tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharm4vita

Birleşiyor
    peki ben şöyle desem 12 + 12 ay live gold alsam 360tl ye üstüne game pass ultimate alsam 6tl ye 25 ay ultimate oluyor mu _ oluyorsa aboneliği sonlandır deyip kart bilgimi kaldırsam kafasına göre iptal eder 25 ayın sonunu bekler ultimate bitmek için ?
  • crashris kullanıcısına yanıt
    Oluyor. Çoğu kişi zaten öyle aldı ama ilk defa abone olanlar için geçerli sanırım yani 2 defa bu kampanyadan yararlanamazsınız.abone olduktan hemen sonra aboneliği sonlandır derseniz sıkıntı olmaz. Üyelik 25. Ayın sonunda sonlanır,yenileme yapmaz

• wither kullanıcısına yanıt
    Hocam Blasphemous dene , Children Of Morta ile birlikte senenin en iyi bağımsız yapımlarından birisidir.

• gamepass'ten ayın sonunda kaldırılan oyunlar:

The Escapists
    Darksiders II Deathinitive Edition
    DOOM
    Halo Wars: Definitive Edition
    GRIP
    Thief of Thieves
  • Gamepass'e gelsin deneyeceğim tabi ki
    Grafik stilini sevmedim yalnız , salt and sanctuary ve bloodstained den sonra çok özensiz duruyor.
  • legendwarior3 L kullanıcısına yanıt
    Halo Wars: Definitive Edition microsoftun kendi oyunu değil mi kalkması enteresan olmuş.
    Gamepass'a gelmese bile verilen her kuruşa değer. Sanat yönetimi olarak her ikisini de dörde katlar hocam. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 16 Ekim 2019; 15:51:59 >
    gwg olabilir mi acaba?
  • Live gold 2 senelik tek seferde alınıyormu yoksa üst üste 2 keremi almak gerekiyor?

• 2. Yazdığın.

• legendwarior3 L kullanıcısına yanıt
    Doom
    Halo Wars
    Darksiders II

bu 3 oyun ay sonu sistemden kalkacak denmişti , konsol gamepass sayfasında da yazmıştı ama vazgeçmişler sanırım.Bu 3 oyun artık o sayfada görünmüyor.

https://www.trueachievements.com/n39291/xbox-game-pass-leaving-october

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 17 Ekim 2019; 1:31:32 >
    Doom
    Halo Wars
    Darksiders II

gamepass'ten kalkmıyor.

Saints Row IV: Re-Elected (Win 10),Fallout New Vegas (Xbox 360 bc), Felix The Reaper (Win 10/Xboxone) and Panzer Dragoon Orta(Xbox bc) eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendwarior3 -- 17 Ekim 2019; 13:52:35 >
  • Geriye uyumlu oyunlarda sıklıkla xbox live bağlantısı kesiliyor nedense, sizde de oluyor mu bu?

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.