Şimdi Ara

Xbox Game Pass PC Oyunlarına Türkçe Yama ve MOD ekleme Anlatım. (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
60
Favori
120.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dediğiniz gibi önce oyuna girip çıkıyorum. Sonra dosyaları linux readerden görüyorum seçiyorum yedekle diyorum. Tam başlıyor yedeklemeye Yeşil alan birazcık ilerlediğinde birden sonlanıyor. Çoğu dosyayı taşımamış oluyor. Taşıyamadığı dosyaları tek tek taşıması için seçip save diyorum ileri ileri diyorum. 0 dosya yedeklendi diyor. Bu hata bir tek bende mi var. Var mı yardımcı olabilecek biri.

• bende gamepass_mod.bat komutu çalışmadı. xbox a dogrulatamadıgım ıcın bır kac oyuna gırıs yapıp oturum acamadım. xbox a manuel olarak da oyunu tanıtabılıyoruz. benım gıbı takılanlar asagıda yazacagım sekılde yaparlarsa xboxa oyunu tanıtıp kutuphaneden dırekt oynayabılırler.

1- arama kısmına windows powershell yazıp sağ tıklayarak YÖNETİCİ olarak çalıştırıyoruz.

2- cd ''oyunu yedeklediğimiz yerin uzantısı'' yazıp entera basıyoruz /// örn: cd ''D:\Xbox\Darksiders Genesis''

3- Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml yazıp entera basıyoruz.(kopyala yapıstır yapabılırsınız)

4- xbox programını komple kaptıp tekrar gırıyoruz, oyun kutuphanenıze eklenmıs olacaktır. bu yaptıgımız ıslem sadece xbox programına oyunun kurulu oldugu yerı gostermemızı saglıyor.

Xbox Game Pass PC Oyunlarına Türkçe Yama ve MOD ekleme Anlatım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rowatinex

Adım adım dediklerinizi gerçekleştirdim. Şöyle bir hata alıyorum. Ayrıca oyun dosyaları "0 kb" gözüküyor.

Ben de başka bir oyunda aynı hatayı alıyorum. Nasıl çözdünüz acaba? Yardımcı olabilir misiniz?

• Control oyunu için TR mod yapılacak mı? şahsen ben oyun dosyalarını bulamadığım için deneyemedim (controlü henüz indirmedim ama dosya boyutu küçük bir oyunla denemek istedim ancak yerini bulamadım)

• Usta dediğin uygulama ile oyunun dosyasını buluyorum "Save" diyip boş klasöre aktarıyorum ama sadece oyunun klasörlerini kopyalıyor .exe ve .dll gibi ıvır zıvırlari kopyalamiyor.

Oyun A Plague Tale

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 24 Ocak 2021; 21:57:50 >
  • oyun dosyalarını ilk mesajda dediğiniz gibi save tıklayarak kopyalıyorum ama sadece içi boş klasörler geliyor dosya yok Grounded ve Minecraft Dungeons için denedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **BlackTower** -- 28 Ocak 2021; 17:0:1 >
  • Dostum ben uygulamadan windowsapps e giriyorum ordan deepsilver.metro.last.light da bir şey bulamadım içi boş dosyanın

• quote:

Orijinalden alıntı: rimmo

Dostum ben uygulamadan windowsapps e giriyorum ordan deepsilver.metro.last.light da bir şey bulamadım içi boş dosyanın

Windowsapps'e giremeyeceksiniz hocam. Linux reader açtığınızda NTFS Volume adlı dosyalardan oyunun boyutu hangi NTFS Volume boyutu ile uyuyorsa ordan yedekleme yapacaksınız. İsminde $ geçen dosyaları yedeklemeyin hatırlatayım dedim. Not: Oyun dosyaları yedeklenmeye çalıştığında 0.00 KB gözüküyorsa oyunu açın bu şekilde oyun yedekleniyor. Yedeklerken oyunu çalıştırmanıza gerek yok oyun yedeklenirken oyunu kapatabilirsiniz. İyi forumlar. Konu sahibine özel not: Bu arada zartzurt456 hocam çok teşekkürler bayadır nasıl olacak bu iş diye düşünüyordum. Sizin konunuzu görünce çok sevindim. Yamalarınız ve bu konunuz için size tekrardan çok teşekkür ederim. Yakuza gibi oyunlara da el atarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuntMusallat -- 7 Şubat 2021; 0:15:10 >

• the medium a türkçe yamayı uygulayayım dedim 2 saat uğraştım ama olmadı.

• captanico kullanıcısına yanıt
    Hocam YouTube'a gamepass Türkçe yama yaz orada bir video çıkıyor 30 dakikalık onu izle neredeyse bütün oyunlarda oluyor. ve ortalama 50GBlık oyun için 30 dakika uğraştırıyor
  • BlokShot kullanıcısına yanıt

yok hocam oyunu bir türlü türkçe çalıştırmayı başaramadım olmuyor.

Hangi oyun
  • the medium

Hocam https://www.youtube.com/watch?v=Yz_tx-TgxVU&feature=youtu.be bu videoda adamın yaptığını yaparsanız oyunun ana dosyalarına ulaşıyorsunuz zaten. Ben A Plague Tale, Yes Your Grace, Celeste, Call of the Sea ve Hollow Knight oyunlarına Türkçe yama yaptım ve hepsinde de işe yaradı ya kullandığınız Türkçe yama hatalı ya da yamayı kurarken hata yapıyorsunuz
  • BlokShot kullanıcısına yanıt

zaten bu videoyu izleyerek yaptım , oyunu da kaldırdık şimdik app store danda çalışmıyor oyun , yedekleme yaptığım yerden çalıştırıyorum ama banamısın demedi oyun hala ingilizce , steam çalışıyor yama

• quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

Hocam https://www.youtube.com/watch?v=Yz_tx-TgxVU&feature=youtu.be bu videoda adamın yaptığını yaparsanız oyunun ana dosyalarına ulaşıyorsunuz zaten. Ben A Plague Tale, Yes Your Grace, Celeste, Call of the Sea ve Hollow Knight oyunlarına Türkçe yama yaptım ve hepsinde de işe yaradı ya kullandığınız Türkçe yama hatalı ya da yamayı kurarken hata yapıyorsunuz

Dostum sağol valla bu video yu gösterdiğin için ve video daki abimize ayrıca teşekkür ederim çünkü onun anlatımıyla CONTROL oyununu Türkçe yapabildim. bu konuyu açan arkadaşın anlatımı işe yaramamıştı herhalde eksik yerler var anlatımında o yüzdendir

• x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aenarhan -- 26 Şubat 2021; 20:36:46 >
  • outer worlds bulut save vs kullanmıyor mu? oyuna girdiğimde xbox oturumu acılmadı vs diyor?

edit: bi şekilde halletim ama yama makine çeviri oldugu için hiç anlaşılmıyor malesef,okudugunu anlayamıyor insan,ingilizce devam etmenizi öneririm :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremere117 -- 2 Mart 2021; 3:50:30 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.