Şimdi Ara

Xbox Game Pass fiyatlarına yeni zam yolda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xbox Game Pass fiyatlarına yeni zam yolda
    Oyun dünyasının en önemli abonelik servisi olarak gösterilen Game Pass bugün 30 milyon aboneye ulaşmış durumda. Ekosisteme kullanıcı kazandırma amacında olan ve Microsoft’a doğrudan pek para kazandırmayan Xbox Game Pass yaşanan ekonomik krizlerden nasibini alıyor.

Xbox Game Pass zammı ne zaman?

Bir etkinlikte konuşan Microsoft Gaming patronu Phil Spencer özellikle Starfield çıkışı ile birlikte Game Pass platformunda önemli bir yükseliş yaşadıklarını ve Forza Motorsport ile bunun devam etmesini beklediklerini dile getirdi. Ayrıca abonelik servisine düzenli olarak büyük oyunlar çıkarma sözünü de tuttuklarını belirtti.

Ayrıca Bkz.Xbox bölümünün oyunları 500 milyon kişi tarafından oynandı

Bununla birlikte Xbox Game Pass fiyatlarında yeniden bir artış yaşanıp yaşanmayacağı sorusuna ise Spencer bunun kaçınılmaz olduğunu ve yakın gelecekte bir zam yapmak zorunda kalacaklarını belirtti. Fiyatlar yükselse de Game Pass hizmetinin sunduğu değerin hep bunun üzerinde olacağının da altını çizdi.

Phil Spencer zamlar konusunda net bir tarih vermedi ancak Game Pass fiyatları ilk kez Haziran ayında zamlanmıştı. Bu bakımdan en azından bu yıl içerisinde yeni bir zam gelmeyeceği açık ancak gelecek yıl planlama nasıl olacak merak konusu.

Kaynak:https://wccftech.com/game-pass-price-increase-is-inevitable-says-spencer-more-unannounced-japanese-games-are-in-development/

• Clickbait haberi olduğu gibi taşıyınca yine clickbait oluyor tabi. Gelecekte zam gelmemesi kaçınılmaz demiş adam. Her şey gibi tabi ki bu da zamlanacak. Yeni zam yolda ama Bulgaristan'dan mı geliyor, İngiltere'den mi yoksa uzaydan mı? Henüz yola çıkıp çıkmadığını bile bilmiyoruz. Şu haber 3-5 okunacak diye girdiğiniz hallere bak.

• Daha yeni zam geldi ne çabuk ***

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Anlaşıldı. Bir iki oyun alıcaz, o da çok bekledigimiz oyun. Abonelik sistemleri bitiyor bizim icin. Artık sene depolayanlar, zamanları bitene kadar oynar.

• Clickbait haberi olduğu gibi taşıyınca yine clickbait oluyor tabi. Gelecekte zam gelmemesi kaçınılmaz demiş adam. Her şey gibi tabi ki bu da zamlanacak. Yeni zam yolda ama Bulgaristan'dan mı geliyor, İngiltere'den mi yoksa uzaydan mı? Henüz yola çıkıp çıkmadığını bile bilmiyoruz. Şu haber 3-5 okunacak diye girdiğiniz hallere bak.

• Haberin içeriği BOMBOŞ :)

• Zamlardan etkilenmek istemeyenler için elimde kapalı kutu sıfır Xbox 512 Se mevcuttur. İlgilenenler PM atabilirler.

• şey gibi oldu bu 2 sene sonra zam geldiğinde bu haberi gösterecekler, biz söylemiştik diye :)

şaka gibi haber yapıyorsunuz.

ekremcim ben sana daha farklı bir sızıntı vereyim bizzat Steve Jobs'tan aldım haberi. Seneye 16 Pro Max çıkaracaklarmış.

• Yemin ederim orijinal manjeti öyle çevirmişlerki, hiç benzerliği yok. Böyle clickbait haber görmedim.

• Nerede eski haber editörleri nerede şimdiki iş bilmezler. DH yakında batacak böyle devam ederse! Adamların haber giren her editörü ofsayt ya bıktık artık

• Bir sondaki haber: Xbox Gamepass e yeni oyunlar yolda. Xbox başkanı Gamepass e yeni oyunlar geleceğini ifade etti.

• itsberkelium kullanıcısına yanıt

Türkiye’de medya sektörü böyle kendince haberleri yorumlarlar izleyici ve okuyucuyu yönlendirmeyi iyi bilirler. Bir çok haber kanalında şöyle söylerler ki, en uyuz olduğum anlatım şeklidir. Xxx şehrinde çok feci bir kaza oldu. Eskiden böyle saçma yorumlar yapılmazdı, kaza olduğu söylenirdi ve bilgiler verilirdi. Korkunç, feci, imkansız, akıl almaz, tüyleri ürperten, gibi aptalca haberi yorumlamak algı yaratmaktan başka bir şey değil. Bırakın izleyici karar versin nasıl olduğuna ama olmaz yoksa izlenmez. O yüzden haber izlerken tv karşısında genelde böyle duyduğumda sizin gibi kanalın deyip bir güzel sözler söyleyip kanalı değiştiriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayda

• İçine Call of Duty: Cold War ve MW I koyun alalım direk zam gelse bile

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Neden batsın işine gelmiyorsa girmesin dostum

• Ps yaptin gore bunlarda yapmak zorunda hemen hemen fiyat aynı olur diye dusunuyorum yada biraz daha uygun olabilir

• İlla ömürlük aldıracaklar adama

• 1 seneden önce zam gelmez zaten yeni zamlandı sistem

yurt dısında 16 dolardı sanırım max 20 dolar olur

• Geçmiş olsun kallavi zam geldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.