Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (385. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kullanıcı adı giriş , Su_tabancasi
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
16.438
Cevap
732
Favori
1.087.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamepass'ten bf4 indirdik ama premium haritaları P1'e gelmedi. Sadece hesapta mı duruyor dlc'ler

• quote:

Orijinalden alıntı: MontrealR

Nisan oyunları başarılı

neler?

• Selamlar ucuz yöntemle 1 yıllık gamepass almak istiyorum forumu iyice okudum teyit için soruyorum

Önce vatandan 1 yıl live gold alıyorum.

Sonra 1 ay gamepass ultimate üyeliği alıyorum.

Bu ikisini birleştirince oluyor mu? Ea play dahil oluyor mu yoksa onun için de bir şey yapmam gerekiyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oluyor 36 ay ea alsan daha ucuz vatandan niye kaziklaniyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Oluyor 36 ay ea alsan daha ucuz vatandan niye kaziklaniyorsun

İlk mesajı okudum ama pek anlamadım.

2 veya 3 senelik abonelik almak istiyorum. EA,Gold,Gamepass dahil hepsi içinde tam olarak ne yapmam gerekiyor.

Gold alınca gamepass'e dönüştürülüyor onu anladım ama 36 ay Ea alınca noluyor pek anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: secure

İlk mesajı okudum ama pek anlamadım.

2 veya 3 senelik abonelik almak istiyorum. EA,Gold,Gamepass dahil hepsi içinde tam olarak ne yapmam gerekiyor.

Gold alınca gamepass'e dönüştürülüyor onu anladım ama 36 ay Ea alınca noluyor pek anlamadım.

Alıntıları Göster
    Arkadas tek tek yazmis 26 ea play ucuz o yüzden tek olayi o 36 ay alınca 1 yilliga dönüşüyor 1 yil gold al üstüne 36 ay ea al en sonra 1 ay ultimate al

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Dlcleri ayrıca indirdiniz mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 7 Aylık GamePass Ultimate alacağım. P2'yi ben kullanmak istiyorum. P1'e ortak olmak isteyen varsa ulaşabilir.

• Kafa dağıtmalık oyun arayan varsa Dead Cells indirsin şiddetle tavsiye ederim. 1 GB zaten dursun bir kenarda.

• Merhaba arkadaşlar,
    Gamepass kardeşlik konusunda sorun yaşıyorum. Forumda birçok mesaj okudum, video izledim. Ne yaptıysak sorunu çözemedim.

Arkadaşımın ultimate üyeliği var 2 senelik. Ben de kardeşlik yapalım dedim. Onun hesabı ekledim, arkadaşım da kendi hesabını giriş xboxım yaptı kendi konsolunda.

Şuradan devam edeyim örneğe;

Diablo oyununa girmek istediğimde arkadaşım ile birlikte, şu hesap oynuyor zaten diyor. Kendi hesabım ile giremiyorum. Okuduğun konulara bakınca aynı oyunu aynı anda oynayabilirsiniz diye yazıyor herkes ama ben çözemedim konuyu.

• Artizt kullanıcısına yanıt

İndirdim

• NOCHIMERA kullanıcısına yanıt
    Arkadaşınız sizin hesabınızı konsolunda giriş Xbox yapacak. Siz de arkadşınızınkini sizin xboxınızda giriş Xbox yapacaksınız.
  • Merhabalar. Elimde 14 günlük hediye game pass ultimate kod var. Bu kodu senelik paketleri aldıktan sonra ultimate e yükseltmek için almamız gereken bir aylık game pass kodu yerine kullanabilir miyim? Aynı şekilde yükselir mi paketlerim?

• quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

Merhabalar. Elimde 14 günlük hediye game pass ultimate kod var. Bu kodu senelik paketleri aldıktan sonra ultimate e yükseltmek için almamız gereken bir aylık game pass kodu yerine kullanabilir miyim? Aynı şekilde yükselir mi paketlerim?
    Trials kodu değil ise dönüştürmesi lazım

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Bu işlerde yeniyim pek anlamıyorum. Redeem code for 14 days free yazıyor. Deneyip göreceğiz sanırım. Umarım boşa gitmez.

• Krone K kullanıcısına yanıt

Kafa dağıtmalık değil kafa yedirtmelik oyun olur hocam o :)

• 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.