Şimdi Ara

Xbox Controller wifi adapter

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazondan almayı düşünüyorum vatandan alınanan xbox controllerin garantisinin 6 aydan sonra geçmediğini izledim mesut çevik youtube videosunda.

Amazonda baktım amazon germany de wifi adapter yazıyor.Amazon tr olanda ise yazmıyor sanırım wifi adaptörsüz gelecek alsam.Wifi adapter de bluetooth dongle da oluyormuş galiba içinde uzun mesafeden bağlantı yapabilirim gerekli gibi bunlar.Kasadan tv ye hdmi ile bağlayıp kol ile oynayacağım plan olarak.Ondan wifi adaptör de bluuetoth dongle da olmasın ıstiyorum

Üstteki germany.Wifi adaptörlü olup beyaz olananı istiyorum.Standart değil mi hepsinden wifi adapter çıkmıyor mu? hangini almayım bunların alttakinde amazon tr sattığında yok sanırım yardımcı olur musunuz

• Standart değil normalde kutudan Wi-Fi adaptör çıkmaz ekstra olarak alman gerekiyor. Ben PC’de Dualsense ve Xbox controller için bu attığım linktekini kullanıyorum hiç kopma vs.. sorun yaşamadım.

Asus USB-BT400 Bluetooth Adaptor
    https://www.hepsiburada.com/asus-usb-bt400-bluetooth-adaptor-p-HBV00000QOLPP?magaza=Vizyon+Bilgisayar&url_src=ios-product-detail
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt

Rog strix x670e-a anakartım ondaki bluetooth ile usb vs yok anakartta ne varsa o şekilde arkadaş denemek için xbox 9.nesil contellerini getirdi.3 oda yandaki yani 17 metre öteden pc nin kurulu olduğu odadaki pc kasasına bluetooth ile bağlanıp salondaki tv ile deneme yaptık ets2 de kesintisiz 3 dk gaz verdik aynı anda direksiyon çevirme felan yaptık .hiç kopma olmadı işi çıktığı için fazla uzun süre deneyemedik.

Pc yide 15 mt Bi hdmi ile bağladık.

Bu kadar uzaktan çekmesi nasıl oluyor bluetooth menzili bu kadar yüksek bişey değil ?

Olmadı senin iş wireles adaptör ile çözülür herhalde dedi gene konu açıp sormamı söyledi.

Wireless adaptör çıkmıyor mu bunların içinden peki?Özel wireless adapter yazandan mı almalıyım?

Bluetooth kumandasında var sonuçta

Bahsettiğim wireless adaptör şu xbox için Microsoft tarafından üretilip kutuya konulmuş gibi.

Sizin aldığınız bluetooth adaptör o pc de var benim anakartta bide anten gibi bişey var anakartla geldi kasaya arkadan mıknatıslı yapışık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trakyacus -- 1 Ekim 2023; 5:5:35 >

• Trakyacus kullanıcısına yanıt
    Normalde çıkmaz kutudan adaptör zaten senin attığın Amazon germany gamepad+adaptör olarak satıyor yani ilk attığında adaptör var evet ama Türkiye’den aldıklarında adaptör olmaz. O adaptörü ekstra olarak da alabilirsin ama gereksiz pahalı bence. Benim attığım gibi bir şey zaten varsa adaptör almana gerek yok sadece kolu alabilirsin ya da Amazon germany kol+adaptör olarak gümrük ücretiyle vs… Türkiye’den daha uyguna denk geliyorsa ilk attığını da alabilirsin. Bu arada yeşil rengi 1600 liralardaydı ona da bak istersen indirim bitmemişse direk onu al geç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemo94 -- 1 Ekim 2023; 5:11:13 >

Bluetooth 17m den stabil çalışmazsa diye wifi adaptör olsun istedim.Wifide wifi çektiği sürece mesafe fark etmez dimi?

Kasayı taşıma imkanım yok tv nin olduğu odaya.

17m den bluetooth adaptörler kasaya ilave takılan stabil sonuç vermeyebilir 4 duvar geçmesi lazım sinyalin yada halden yolculuk fln yapcak denedik çalışıyor gibiydi ama 3 4 dk den tam güvenemedim.

Doğru söylüyorsun ben de olsam senin gibi yapardım. Germany adaptör+Gamepadi uyguna satıyor onu alabilirsin Türkiye’de sadece gamepad bile ondan pahalı bir de orijinal adaptör bulmak zor Türkiye’de fiyatı da 1000 liraya yakındı en son. İlk attığını almanı öneririm

Tamamdır hocam garantisi oluyor mu amazon germanyde

Hocam bildiğim kadarıyla Microsoft ürünlerinin global garantisi oluyor ama bunun garantisi 1 sene olabilir

Wifi adaptörlü aldım üretici garantisi gok amazon 2 yıl kendi garantisini sunuyor dedi.Sanırım microsoftun garantisinden eksisi olmaz.

Eksisi olmaz herhalde

Hocam Microsoft hesabına girip cihazın seri numarasıyla kaydet bakalım garanti verecek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemo94 -- 6 Ekim 2023; 21:4:38 >

Sipariş verdim gelince deneyeceğim hocam

Hayırlı olsun hocam güle güle kullan. Microsoft hesabına mutlaka kaydet ürünü
  • sağolun hocam kaydettireceğim.

Ürün geldi 15 metrede kopmalar oluyor bluetooth ile wifi adapter usb takıyorum kasaya onun ile 7 8 metrede kopuyor.

Usb 3.0 uzatıcı alıp 15 metre kasaya takıp 15 metre sonra salonda wifi usb yi taksam olur mu hocam sizce?

Olursa usb 3.0 sinyalde wifi kopma gecikme yaratmayacak tavsiye alabilir miyim

Hocam ben Asus’un alıcısını kullanıyorum ama o kadar uzak mesafede hiç denemedim en fazla 3-4 metre uzaklıkla oynuyorum kopma olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.