Şimdi Ara

XBOX 360 SLIM :: { ANA KONU } :: E3te DUYURULDU (Düşünceleriniz Neler?) (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
628
Cevap
1
Favori
26.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=fAPC3Ho1Lwo&feature=related buda unboxing videosu yanlız harddiskler elimizde patladı değişik bir durum söz konusu harddisk içine takılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Gümrük problemini bir kenara bıraktım sahiden shopto yollamıyor mu konsol TR ye?

yollar

2 katı para verip alırsın gümrükten

ay sonunda ingiltereye gidiyor arkadaşlarım yav bir yolunu bulup aldırabilsem keşke 400 lira para bile değil

Yok kalsın

Eğer fırsatın varsa kesin aldır derim tabii arkadaşların ne zaman tekrar TR ye dönecek bilemem:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

quote:

Gümrük problemini bir kenara bıraktım sahiden shopto yollamıyor mu konsol TR ye?

yollar

2 katı para verip alırsın gümrükten

ay sonunda ingiltereye gidiyor arkadaşlarım yav bir yolunu bulup aldırabilsem keşke 400 lira para bile değil

Yok kalsın

Eğer fırsatın varsa kesin aldır derim tabii arkadaşların ne zaman tekrar TR ye dönecek bilemem:)

hemen döneceklerde ağır şey şimdi taşımak istemeyebilirler.

• Sen yine de bir şansını dene bu fırsat bir daha ayağına gelmez.
  • Gelsede alsam üstüne bide skin yaparım tam olur ...
  • avrupada ne zaman satışa çıkıyor ürün ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado505

avrupada ne zaman satışa çıkıyor ürün ?

16 Temmuz
  • Temmuzda hemen alıyorum jasperin yanında bulunsun fw attırmam zaten ne zaman kırılır belli değil (çabuk kırılır %99)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 00000000

Temmuzda hemen alıyorum jasperin yanında bulunsun fw attırmam zaten ne zaman kırılır belli değil (çabuk kırılır %99)

Hocam sen o musun? (Nickle ilgili şaka değildir.)
  • Valla ben kırdırmam o kadar para veriorum orjinal alır online'nın keyfini çıkartırım artık.Bandan bıktım...
    3K'yı da halletmişler.Daha ne olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deviilll

Valla ben kırdırmam o kadar para veriorum orjinal alır online'nın keyfini çıkartırım artık.Bandan bıktım...
    3K'yı da halletmişler.Daha ne olsun...

3k olayı yüzünden xbox'ımı satmıştım.Tekrar alma vakti yaklaşıyor demekki
  • Yeni Xbox 360'a Data Migration Kit Dahil Değil

XBOX 360 SLIM :: { ANA KONU  } :: E3te DUYURULDU (Düşünceleriniz Neler?)

Yeni Xbox 360'ın kutusunun içinde Data Migration Kit'in de bulunacağı yönündeki söylentilere Microsoft son noktayı koydu.

Bir süre önce perakendecilerin listesinde Yeni Xbox 360 ile birlikte Data Migration Kit'in de bulunacağı haberleri ortaya çıkmıştı, ama Microsoft bu haberleri MCV'ye yaptığı açıklama ile yalanladı.

Yine Microsoft'un açıklamasına göre Data Migration Kit, 16 Temmuz'da 14.99 Sterlin'den satışa çıkacak.

İçinde bir çok fazladan özellik barındıran Yeni Xbox 360'ın hard disk'inin farklı olmasından dolayı eski hard disklerimizi kullanmak için bu kabloya ihtiyaç duyacağız. Bu Data Migration Kit nedir değildir derseniz yukarıdaki resim herşeyi açıklıyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_Xbox_360a_Data_Migration_Kit_Dahil_Degil-7253.htm

• bir xbox jasper bord HD li kullancı olarak size acı bir tecrübemi aktarayım. xbx sahip olarak arkadaşlar bu yazıya dikkat edebilirsiniz. oyunlar gittikçe grafik açısından aşama kaydediyor güzelleşiyor ve üzgünüm ama sanırım böyle giderse o yakında bu konsollardaki grafik işlecisi bu işin altından kalkamayabilir veya kendine göre optimize ederek yani kendi yetenekleri ölçüsüne kadar oynatabilicek. Bugün yaklaşık saat 14:00 gibi prince of percia the forgotten sands oynamaya başladım, arkadaşlar o kadar oyun oynadım inanın 50-60 bulmuştur içinde dantes infernodan ne arasanız var . ben hayatımda böyle inanılmaz güzelgörüntü kalitesi görmedim, oyunu HD ye atın ve başlangıçta start deyin ve videoyu izleyin tek kelime ile inanılmaz. fakat, daha video da da dikktimi çeken ve sonra oyun içinde de, farkedebildiğim ( görüntü ve antialising yavaşlaması gşbş ağırlaşmalar var. yani resmen görüntü kartının kasılması durumu. ben bu oalyı pc de karta texture leri high ve antialising çok açtığımda yaşıyordum. oyunda biçok görüntüde render yapılırken güzellik ve kite nefis ama bazı kareler var ki, yüzlerce ok atıylıyo heykeller yıkılıyor inanılmaz hareketler ve yoğunluklar olduğunda bu ağırlaşmalar oldu. Ki nitekim bunu darksiders, alan wake ki çok çok yeni oyunlar,eskiden DVD romdan sanıyordum, ama bu resmen render olayı. bu da beni üzdü şöyle ki hissettiğim şu, görüntü kalitesi arttıkça bu konsollara elveda diyeceğiz sanırım ki gelen oyunlara şöyle bir baktım ign den upcoming games, yani nası diyim, cihazı satmayı düşünmüyorum ama konsolun sınırlarını görebilmiş gibi biş oldum resdmen çünkü adamlar öyle bi video görüntü kalitesi koymuşki zaten full hd aktarıyorum görüntüyü ama bu ağırlaşmalar canımı sıktı dorusu gönül istiyorki o kalite ve netlikte çok yüksek frame alalım,sonra yoğunluk biince oyun içi süper hızlanıyo tabi o ayrı ama ben evveleyatında o açtığım anda bunu yaptı sandım ama sonra gece ara verdim tekrar açtım ve Hd den oynatıyo zate, ama çok aşırı kalite ve yoğunlukta inanın kasıyo alet bunu açıkça dürüstçe yazım. kaldı ki crysis 2 doom 4 vb bir sürü yun gelicek endiielenmedim değil, asıl endişem şu bi de, bu tür aletlerde texture cihaz randomize ediyo olabilir yani kasılaccağı yere göre bi otomatik texture veya bunun gibi bir mekanizması olabilir çünkü hiç kasılan ve bu nedenle duran bir oyuna rastlamadım xbox da bunu optimize eden bi özelik varsa eğer buda şöyle kötü , çünkü benim farkettiğim kaddarıyla bu son prince of persia da ki görüntü akıllara zarar bir detay ve oradaki kasılmalarada bi otomasyon yapıp tam kasıcakken krtarıyosa tam detayları alamıyoruz gibi bi mantıkta çıkaiblir çünkü, 4 x SLI yapılmış en son çıkan pc ekran kartları düşünelim maddiyatıda kaldıraım farazi konuşuyorum 5 milar harcadık böyle bişey kurduk ,tahminimce bu kasılma olmıcaktır. bu nedenle bu aletin bir sınırı varmıdır veya yoksa bu ağırlaşma nedir ? eskinden oyunlar desteklemiyordu doru belki frame düşmeleri meşhur ama dorusu 2010 ve yeni oyunlar artık 2ç versyonları çıkmış oyunlar bunlar ve HD den oynuyoruz jasper bord son fw bunların olmaması gerek veya tam tersi düşünce, veya olması gereken buysa ! , ozaman aletin sınırlarını görmüş mü oldum diye de hayıfanmıyo değilim, veya benm şu an bilemediğim kadar son çıkan ekran kartlarının SLI larından da üstün bir ekran GPU su mu var xbox da ? varsa neden bu kadar ucuz ? veya işte tahmin ettiğim ve dorusu nu bilemediğim iyi seviye bir kart ama duruma göre bir optimizasyonla işi götüren mi ? çünkü öyle sahneler varki insan en güzel anlarda çok yüksek frame istiyor ama malesef. kullandığım lcd 50.000 kontras ve 2 ms full hd,bu durumda açıkçası ütopik bi akıl gelebilir ama SLI son sistek pc ekran kartlarına da beni kaydırabilir bu durum 1 sene içinde. doru yalnış demeden kendi yorumum aradaşlar hata olabilir fikirlerinizde benim için faydalı olabilir bu konu için. saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ign -- 19 Haziran 2010; 2:00:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

quote:

Orijinalden alıntı: 00000000

Temmuzda hemen alıyorum jasperin yanında bulunsun fw attırmam zaten ne zaman kırılır belli değil (çabuk kırılır %99)

Hocam sen o musun? (Nickle ilgili şaka değildir.)

Valla o

• ign hocam iyi geceler.
    yorumunuzu sonuna kadar okudum.
    şöyle bişiyi belirteyim, ben de sizin gibi düşünmüyor değilim ama Forgotten sands de bir yavaşlık zaten var.Oyunun kendisi öyle.mesela demek isteğinizi tam olarak anladıgımı umuyorum ki ben de şöyle diyordum pirens, Ezzio gibi koşsun seri olarka. ama oyunun kendisi yavaş.Kasılma oldugunu sanmıyorum.zaten kasılma olunca frame düşüyor 1-2 saniyeliğine.
    fps istiyorsanız hocam yalan yok ps3 o konuda güzel.fakat onda da grafik yok
    örnek vereyim call of duy oynuyorsunuz multiplayer, bir araç patladı.aracı nyanına gidip görüntüye bakın, direk kusarsınız.xbox da böyle bişi yok .çünkü oyunları kendisi mi ayarlıyo bilmiyorum ama alette sanki böyle bi Sihir var. her ne kadar ütopik bi pc de yapsanız xbox tadı vermiyor.ben fan değilim elimde ve evimde her konsolum var .ortanın üzerinde sayılıcak bi pc de var.pc yi kullanmıyorum açıkçası
    şimdi unutmadan aklıma takılan şu var.

2005 in son dönemince çıkan bu xbox da öyle bir donanım var ki arkadaş, hiç değişmeden [ sogutma hariç donanım olarak gpu cpu vs ] yıllardır ayakta
    ben 2005 in 8.ayında pc topladım. p4 3.0 1 gb ram [512 +512] pci ex anakart gigabyte ve pci radeon x550 [ilk pci ekran kartı ].
    ben bu pc yi topladıgımda Mersin deydim ve bu parçalar yoktu.istanbuldan getirtmişlerdi [artı pc istiklal caddesinde hatırlarsınız belki mersin li varsa]
    şimdi o zamanlar aldıgınız pc de ,bugün ki xbox da da olan multiplatform bir oyunu koyun açın bakalım açacak mı :)
    işte bu noktada diyorum ki , vay arkadaş ,adamlar yapmışş...
    ama moralinizi bozmayın,bende Prens i severim çıktıgı gün [torent e düşüğü gün yani ] bitirdim oyunu , ama bence oyunu ,arkaplandaki objelere ve ayrıntılara özellikle duvar çizimleri ve su çizimlerine dikkat edelim,oyunun sadece ana karakter den ibaret olmadıgını göstermek için yapmışlar.hatta şunu diyeyim karakterin yüzü kötü olmuş.ama oyun aşmış arkadaş.
    yazım hatalarım olabilir kusuruma bkamayın.
    iyi geceler

• quote:

Orijinalden alıntı: fateeh33

ign hocam iyi geceler.
    yorumunuzu sonuna kadar okudum.
    şöyle bişiyi belirteyim, ben de sizin gibi düşünmüyor değilim ama Forgotten sands de bir yavaşlık zaten var.Oyunun kendisi öyle.mesela demek isteğinizi tam olarak anladıgımı umuyorum ki ben de şöyle diyordum pirens, Ezzio gibi koşsun seri olarka. ama oyunun kendisi yavaş.Kasılma oldugunu sanmıyorum.zaten kasılma olunca frame düşüyor 1-2 saniyeliğine.
    fps istiyorsanız hocam yalan yok ps3 o konuda güzel.fakat onda da grafik yok
    örnek vereyim call of duy oynuyorsunuz multiplayer, bir araç patladı.aracı nyanına gidip görüntüye bakın, direk kusarsınız.xbox da böyle bişi yok .çünkü oyunları kendisi mi ayarlıyo bilmiyorum ama alette sanki böyle bi Sihir var. her ne kadar ütopik bi pc de yapsanız xbox tadı vermiyor.ben fan değilim elimde ve evimde her konsolum var .ortanın üzerinde sayılıcak bi pc de var.pc yi kullanmıyorum açıkçası
    şimdi unutmadan aklıma takılan şu var.

2005 in son dönemince çıkan bu xbox da öyle bir donanım var ki arkadaş, hiç değişmeden [ sogutma hariç donanım olarak gpu cpu vs ] yıllardır ayakta
    ben 2005 in 8.ayında pc topladım. p4 3.0 1 gb ram [512 +512] pci ex anakart gigabyte ve pci radeon x550 [ilk pci ekran kartı ].
    ben bu pc yi topladıgımda Mersin deydim ve bu parçalar yoktu.istanbuldan getirtmişlerdi [artı pc istiklal caddesinde hatırlarsınız belki mersin li varsa]
    şimdi o zamanlar aldıgınız pc de ,bugün ki xbox da da olan multiplatform bir oyunu koyun açın bakalım açacak mı :)
    işte bu noktada diyorum ki , vay arkadaş ,adamlar yapmışş...
    ama moralinizi bozmayın,bende Prens i severim çıktıgı gün [torent e düşüğü gün yani ] bitirdim oyunu , ama bence oyunu ,arkaplandaki objelere ve ayrıntılara özellikle duvar çizimleri ve su çizimlerine dikkat edelim,oyunun sadece ana karakter den ibaret olmadıgını göstermek için yapmışlar.hatta şunu diyeyim karakterin yüzü kötü olmuş.ama oyun aşmış arkadaş.
    yazım hatalarım olabilir kusuruma bkamayın.
    iyi geceler

Bilgi dolu mesajın için teşekkürler hocam ama sen Xbox 360 Slim'den haber ver Amerika'dan falan getirme olacak mı şuanda herkesin asıl odaklandığı nokta o.

• Ntsc ye makineye sezercik gözüyle bakılır hocam , o yüzden gelmiyecek
    en azından biz getirtmiyoruz.ama Pal ler ile ilgili çalışmalar bşaladı bi çıksın en kısa zamanda halledicez inş.ama şunu diyeyim biraz beklemekte fayda var bence çünkü nedir ne değildir bilinmez.önce bi netleşsin,ona göre alınır.yani mal kendini bi belli etsin
  • quote:

Ntsc ye makineye sezercik gözüyle bakılır hocam , o yüzden gelmiyecek
    en azından biz getirtmiyoruz.ama Pal ler ile ilgili çalışmalar bşaladı bi çıksın en kısa zamanda halledicez inş.ama şunu diyeyim biraz beklemekte fayda var bence çünkü nedir ne değildir bilinmez.önce bi netleşsin,ona göre alınır.yani mal kendini bi belli etsin

Sezercik süperdi hocam

NTSC-U açılırken;
     XBOX 360 SLIM :: { ANA KONU  } :: E3te DUYURULDU (Düşünceleriniz Neler?)

• sıtandart amele ediyşın felan
    şaka bi yana bnede eve bidene çekecem de gelse.ntsc adaptör oyun vs sorun oluyor ya, en iyisi pal.16 temmuz bi gelsin hayırlısıyla.
    taib dubai ye daha önce gelirse farklı bir zamanda da geleiblir.önce sonra ama kesin birşey yok .zaten olursa malum getiren yer aynı herkes aynı zamanda gelir.
  • quote:

sıtandart amele ediyşın felan
    şaka bi yana bnede eve bidene çekecem de gelse.ntsc adaptör oyun vs sorun oluyor ya, en iyisi pal.16 temmuz bi gelsin hayırlısıyla.
    taib dubai ye daha önce gelirse farklı bir zamanda da geleiblir.önce sonra ama kesin birşey yok .zaten olursa malum getiren yer aynı herkes aynı zamanda gelir.

Eyvallah hocam sağolasın. İnşallah en kısa zamanda gelir. Olmadı artık normal bir Jasper'mı alsam diyorum
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.