Şimdi Ara

Xbox 360 S, Game of Thrones kasa modu.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Xbox 360 S, Game of Thrones kasa modu.

Merhaba arkadaşlar,

Bilenler bilir daha önce de kalın kasa xbox için Resident Evil/Umbrella temalı kasa modu yapmıştım, ''CryC mods'' adı altında yapmış olduğum çeşitli soğutma modları da mevcut, gerçi artık profesyonel olarak yapmamaktayım.

Berk(GLItCahX) arkadaşımızın isteği üzerine bu projeye başlamış olduk, tasarım ve renklendirme konularında süekli fikir alış verişimiz oldu ve en sonunda resimlerde göreceğiniz haline ulaştı. Üzerinde özellikle durduğum şey olabildikçe sade ve Microsoft'ın ara sıra çıkarttığı özel versiyon xboxlara benzemesiydi. Bu yüzden ilk başta düşündüğümüz bir çok uygulama işlem sırasında değişti ve ya tamamen vaz geçildi.

Tabi konsolun bana geldiği ilk hali pek de iç açıcı değildi, Berk arkadaşımız daha önce konsolun tamamını sticker ile kaplamıştı ve açıkcası pek de kaliteli olmadığını söyleyebilirim. Stickeri çıkardıktan sonra yüzeyde inanılmaz kötü ve çıkarılması zor olan yapışkan tabakasını temizlemek düşündüğümden çok daha zor oldu ama nihayetinde 3 gün uğraşın sonunda tertemiz hale getirlip zımparalanarak boyaya hazır hale geldi.

İşte çalışılmanın ilk aşamaları;

Xbox 360 S, Game of Thrones kasa modu.  Xbox 360 S, Game of Thrones kasa modu.  Xbox 360 S, Game of Thrones kasa modu.

Ve geyik figürün son hali;

Konsolun bitmiş hali;

Tabiki ufak tefek hatalar olmadı değil, özellikle bu iş için almış olduğum sprey boyanın son derece kalitesiz olması uygulamanın olması gerektiğinden çok daha uzun sürmesini ve beraberinde hataların gelmesine sebep oldu. Aldığım boya ''Akçalı'' sprey boyaları, bu boyaların imalatı durdurulmuştur ve piyasada olan spreyler kesinlikle uzak durulması gereken ürünler, boyanın kalitesi iyi olsa da boyayı püskürtme özelliğini kutu yarısına gelmeden yitiriyor ve kutunun yarısı resmen çöpe gidiyor, buradan uyarısını yapalım.

Evet Berk arkadaşımıza kendisini oldukça uzun süre beklettiğim için buradan tekrar özür dilemek isterim, umarım en azından çıkan sonuçtan memnun kalmıştır ve bu beklemeye değmiştir.

Yorumlarınızı esirgemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiQelangelo -- 27 Mayıs 2013; 16:32:29 >

• Elinize sağlık çok beğendim, harika olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrugPoint

Elinize sağlık çok beğendim, harika olmuş
    Çok başarılı olmuş.
  • quote:

Elinize sağlık çok beğendim, harika olmuş
    Sarı rengi bilmem ama beyaz renk çok hoş durur XBOX360 S'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Sarı rengi bilmem ama beyaz renk çok hoş durur XBOX360 S'de.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler arkadaşlar beğendiğinize sevindim.

@Affliction
    Beyaz harika ben de çok severim ve Microsoft'ın zaten özel seri beyaz konsolları var, ama sarı ile siyah uyumunu ben sevdim ve bu zaten arkadaşın fikriydi, ben sadece tasarımı daha sade bir hale getirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiQelangelo

Teşekkürler arkadaşlar beğendiğinize sevindim.

@Affliction
    Beyaz harika ben de çok severim ve Microsoft'ın zaten özel seri beyaz konsolları var, ama sarı ile siyah uyumunu ben sevdim ve bu zaten arkadaşın fikriydi, ben sadece tasarımı daha sade bir hale getirdim.

Alıntıları Göster
    çok güzel olmuş başarılarının devamını dilerim
  • Güzel calışma.

Ellerine saglik
  • Elinize saglık hocam,yarın elimde inşallah.

Tekrar tesekkurler.
  • Sprey boya ile mi yaptınız? Ayriyetten mevcut cihazlara uygulayıp geri mi gönderiyorsunuz? fiyatı ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

Sprey boya ile mi yaptınız? Ayriyetten mevcut cihazlara uygulayıp geri mi gönderiyorsunuz? fiyatı ne kadar?
    Bende istiyorum yalnız..
  • Harika olmus
  • quote:

@Affliction

Beyaz konsol sonradan çıktı. Elimizde ki konsolu beyaz yaptırma açısından yazdım yukarıdaki mesajı.

Sarı rengi ne arabada severim ne herhangi bir elektronik cihaz üzerinde. Taksiye bile binince huzursuz olurum o derece. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

quote:

@Affliction

Beyaz konsol sonradan çıktı. Elimizde ki konsolu beyaz yaptırma açısından yazdım yukarıdaki mesajı.

Sarı rengi ne arabada severim ne herhangi bir elektronik cihaz üzerinde. Taksiye bile binince huzursuz olurum o derece. :/

Alıntıları Göster
    Kırmızısı da güzel olurdu

• quote:

Kırmızısı da güzel olurdu

Alıntıları Göster
    Buda benim xbox:

• dostum ankaradaydın değil mi bi ugrasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creativeflo

dostum ankaradaydın değil mi bi ugrasak
    süper hocam helal olsun

• şapka çıkartıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

şapka çıkartıyorum
    Eline sağlık, hiç sevmesem de Lannister modu da fena gitmez gibi aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denerod

Alıntıları Göster
    geow3 bundle bile yaparsın o halde, güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denerod

Alıntıları Göster
    Süper olmuş bizde yaptırsak mı acaba böyle bir şeylerden Elinize sağlık

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.