Şimdi Ara

Xbox 360 mı Profosyonel Fotoğraf Makinesi mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu aralar elime 500-550 Tl arası para geçicek ve aklımda uzun bir süreden beri konsol almak vardı, fakat bakınırken fotoğraf makinelerini gördüm ve kararsız kaldım. Bir yandan oyun bir yandan fotoğraf çok karasızım, Xbox 360 alırsam korsan oyun oynayacağım çünkü fazla para veremem oyunlara zaten çok online oynamam evde ailemle oynamak için. 106 ekran LG smart tv var buda beni konsola doğru çekiyor, harika grafikler, harika atmosfer ama bir yandan da fotoğraf makinesi fotoğraf çekmek dışarı çıkmak. 9.Sınıfım öyle çok bi sınav derdim de yok sizce ne yapabilirim ?
    Ve ikinci el alıcam ne alcaksam, aklımda canon 450D var fotoğraf makinesi konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dextr7 -- 30 Mart 2014; 7:43:42 >

• Cidden mi ? Ikisinin bir alakasi yok, PS3 mi Xbox 360 mi olsa mantikli olurdu ama alakasiz seyler. Camera alirsaniz daha iyi olur, belki odul kazanip Xbox 360 alabilirsiniz.
  • Aynen birbiriyle hiç alakası olmayan iki şey, fakat işte çok kararsızım. Önceden hiç fotoğrafçılık yapmadım anca telefonla çektim
  • alakasiz iki urun fakat fotograf makineleri her ergenin elinde var artik modasi geçti yani
    1-xbox asosyal
    2-fotograf mak. sosyal yapar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok moda icin değil zaten boyle hobi amaçlı fakat xbox daha agirlikli gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim tercihim asosyallik yani konsoldan yana olur.
  • Xbox 360 dan harika graikler ve harika atmosfer bekliyordan 1 numaralı hayal kırıklığına hazır ol. Xbox 360 7-8 senelik konsol grafikleri süper ultra güzel değil yani. Fotoğraf çekmekten hoşlanıyorsan bu iş seni eğlendiriyorsa fotoğraf makinesi alabilirsin ama 600-700 liraya da profesyonel fotoğraf makinesi alamazsın ki. Masraflı iş biraz fotoğrafçılık. Neyse benim tavsiyem konsoldan yana ama baştada belirttiğim gibi xbox 360 ta öyle mükemmel grafikler yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tırnak makası mı alayım kibrit mi gibi olmuş bu.

• Motorsiklet al bence gezersin arada

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Motorsiklet al bence gezersin arada

600 liraya bisiklet alır anca :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurakkocoglu

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Motorsiklet al bence gezersin arada

600 liraya bisiklet alır anca :D

Pizzaci scooterlari var 500 liraya alsin gezsin iste boyle bir konu acan onu yapar anca zaten

• Bence xbox al. Foto makineyi 2 kere çekip bi kenara atıcaksın.

• Ikiside cok alakasiz bence ama bu konuya yazdigina gore xbox al tabiki ...

• Xbox - PS mi? konusuna yeni bir boyut kazandırmışsınız resmen.
  • İkisi fazla alakasız biliyorum ikisinide gönül istiyor ama @Beograd arkadaşın yazdığı gibi kenara atabilirim, fakat yazında evde çok durmuyorum Afyon, Nevşehir, Bursa vs geziyorum ailemle 2 Aya yakın evde olmuyorum Xbox alırsam'da hafta içi kullanamayabilirim okul dolayısıyla. Büyük ihtimalle Fotoğraf makinesi alabilirim, 2.el uygun birşey alır sonra para biriktirip lens alabilirim
  • Daha ilk kez fotoğrafçılık yapacaksan Xbox al çünkü 1 ay eline alip kenera atacaksın

• Telefonunla biraz fotoğrafçılık oyna sonra sıkılırsın zaten çek çek nereye kadar...

• Telefonla ne kadar çeksemde Dslr makine gibi olmaz ya :D bi arkadaşta prof. makine var onu alcam biraz kullanıcam yapabilirsem fotoğraf makinesi alıcam olmazsa xbox
  • PC var mı ? Donanımı iyiyse oyun konsolu çokta önemli değil ama ayrı bir zevk veriyor doğrusu

• Ayni benim durum. Bence Xbox

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.