Şimdi Ara

Xbox 360 Kasasını Modlamak İstiyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçenlerde E74 hatasını alan Falcon boardlı Xbox360'ımı Xclamp ve Heatgun yöntemiyle hayata döndürdüm. Döndürdüm döndürmesine ancak kasanın resmen ağzını burnunu dağıttım. Fakat oturduğum yerde sürekli cam açık ve bu da aşırı toza neden oluyor. Xboxun daha kötü hatalara yol açmasını istemediğimden bir kasanın içine koymak istiyorum. Fakat kendi kasası extra fanlar geldiği için küçük geliyor. Ayrıca anakartın altında bulunan Xclamp vidaları kasayı yukarı kaldırarak tam oturmamasını sağlıyor.
    Resim:

Deniyeceğim yöntemler:
    [X]Kasa dışından xclamp vidalarını montelemek.

Sizden ricam ise bana yardımcı olmanız. Şunu oraya değilde buraya koyarsan veya şöyle bir yol uygularsan kasaya daha iyi oturtursun yada küçük bir bilgisayar kasasına montele yada kasaya şunu yap gibi fikirleriniz ile yardımlarınızı bekliyorum. Ve tabiki hatalarım olursa onuda söylemenizi rica ediyorum. Fikirlerinizi bekliyorum. Küçük bir yardım topiği olarak düşünebilirziniz. Umarım yetkili arkadaş gene ''Bozulan Konsollar'' konusuna yönlendirmez..

Deniyeceğim yöntemler bölümünde ''X'' ile gösterdiklerimi deniyeceğim. Aldığım sonuçları size bildiricem. Ayrıca sizin fikirleriniz ile güncellenicektir...

Yardım eden herkeze şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

• benim tavsiyem iyi bir pc kasasına toplayın sistemi altına üstüne dayayın fanları gitsin, neticede 20 liralık psu olsa işinizi görür kasada, açma kapama tuşu sadece içerde kalarak sorun çıkartabilir diye düşünüyorum onuda xbox 360 dvd kumandalardan alarak çözebilirsiniz yada gamepad ile açıp kaparsınız, kasanın altına bulduğunuz en büyük fanı takarsınız (ps3 mantığı) üste board onun üstünede sizin fanlar , alt fanada hava kanalları açar dik kullanırsanız sanırım sıcaklık bir hayli düşecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atl@s -- 24 Nisan 2009; 12:32:37 >
  • bu resimdeki xbox 1 sanırım ama yardımcı olur belki benim yazdığım gibi de değil ama örnek örnektir

bu da başka bir mod
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.