Şimdi Ara

Xbox 360 hdmi tamiri var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle forumun her yerini karıştırdım ama buna benzer bir sorunu işleyen bir topic göremedim. bu sebeple başlık açmayı uygun gördüm.
    benim sorunum xbox'daki hdmi girişinin bozuk olması. oyun oynarken inanılmaz kötü bir görüntü var. her tarafta karelenmeler var ve renk gerçekten çok bozuk.
    her şeyi denedim sorunun nerede olduğunu anlamak için ve sorun hdmi'daymış.
    kısacası bunun tamir olma durumu var mıdır? bu işle ilgilenen yerlere götürsem arızayı düzeltebilirler mi?
    fikirlerinizi gerçekten merak ediyorum. şimdiden teşekkürler.

• Tam bilmiyorum ama illa ki vardır yani, bu arada bikac farklı kabloyla dene istersen belki de sorun konsolda degildir...
  • hocam valla her türlü farklı kabloyla denedim yine aynı. farklı farklı dvi ve hdmi kabloyla test ettim hiçbir değişiklik olmadı. monitörün hdmi girişinde de sorun yok. test ettim onu da.
    microsoft türkiye'de yasal olarak bulunsa servise filan gönderirdik ama şimdilik işim zor gibi.
  • Evet biraz zor ama olmayacak bi sey degil bozma moralini ankara veya istanbuldaysan sana bi kac yer onerebilirim istersen...
  • ankaradayım hocam. aslında ben de biliyorum bir yer ama önceden bi bilgi alayım dedim. eğer forumda başlarından geçmiş kişiler varsa diye.
    teşekkürler bu arada ;)
    bildiğin yerleri ayrıca yazarsan sevinirim. Ya da pm de atabilirsin.
  • Irmak Toysland ya da Pandora Teknoloji ye gidebilirsin mesela. Ozellikle Irmak son derece guvenilirdir... Su Kızılay Metrosunun cıkısında bi tane daha var adı Japon Oyuncak Pazarı(ya da boyle bi seydi) orda da halledebilirsin isini ama orayla hic alısverisim olmadı ondan iyi ya da kotu diyemiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: viceboys

Irmak Toysland ya da Pandora Teknoloji ye gidebilirsin mesela. Ozellikle Irmak son derece guvenilirdir... Su Kızılay Metrosunun cıkısında bi tane daha var adı Japon Oyuncak Pazarı(ya da boyle bi seydi) orda da halledebilirsin isini ama orayla hic alısverisim olmadı ondan iyi ya da kotu diyemiyorum...

Pandoraya götürmeni öneririm diğerleri faso fiso özellikle JAPON ile başlayan yerler :)
  • var tamiri ama bilmem nerde araştıram biraz bulursam pm atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockSnake

var tamiri ama bilmem nerde araştıram biraz bulursam pm atarım

teşekkürler valla iyi olur.
    zaten götürürsem pandora'ya götürürüm. japon'a hiç güvenim yok nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetvargun

quote:

Orijinalden alıntı: RockSnake

var tamiri ama bilmem nerde araştıram biraz bulursam pm atarım

teşekkürler valla iyi olur.
    zaten götürürsem pandora'ya götürürüm. japon'a hiç güvenim yok nedense.

Bence Irmak a gitmeyi de dusun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.