Şimdi Ara

Xbox 360 falcon board 2005 uretimi hdmi dan göruntu alamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yardımcı olacak varsa sevinirim.hdmı dan bagladıgımda tv sinyal yok diyor.civga kablosuyla bağladığımda(kabloda ıkı secenek var konuya hakim arkadaslar anlıcaktır bir tv birde hdmı)goruntu alıyorum fakat tv sekmesınde calışıyor ama goruntu 480 p de çöUnurluğü yükseltemıyorum goruntu atarlarını sıfırladım olmadı başka bir yontemı varmıdır yoksa cihazmı arızalıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2005 üretimde hdmi yok , falcon sa component kablosu var microsoftun tv ye onla bağlayıp hd görüntü alabilirsin
  • Bunda hdmı mevcut 2005 degıldır belki

• Kendı orjınal kablosunda 6 tane cıkış var ve soketınde ıse hem tv sekmesı var hemde hdmı sekmesı tv sekmesınde göruntu var fakat çözünürlüğü 480 p den yukarı alamıyosun sinyal yok diyor.diğer bir bağlantı hdmı kablo ondada sınyal yok diyor.sanırım xbox arızalı gibi geliyor bana

• Konsol açılırken görüntü ayarını resetleyeceksin olmadı yeni bir hdmi kabloyla deneyeceksin olmadı hdmi girişli başka bir tvye bağlayacaksın olmadı tamirciye götüreceksin olmadı çöpe atacaksın

• )))su an sıkıntısız calışıyor fakat dedıgım gibi sadece dusuk çözünürlükte oynuyosun çöpe tamamen bozulduktan sonra artık.

• Tvde component giris var mi? Varsa xboxin kablosuyla bagla ve o dedigin sekmeyi hdmi'a getir

• componentin hdmi girişten farksız görüntü vermesi gerekir
    muhtemelen görüntü ayarlarını yapmamışsınızdır
  • HDMI Portu bozulmuştu benim Xbox'ın da. 100 liraya ölü bir XBOX anakartında olan HDMI portunu benimkine takmışlardı. Sorun hallolmuştu.

Sanırım sizin de HDMI portu pert olmuş.
  • 2005 üretimli konsolun 3 k vermeden çalıştığına dua et component oyna.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

2005 üretimli konsolun 3 k vermeden çalıştığına dua et component oyna.

Yanlış yazmış. Falcon boardsa 2007-2008 üretimli olmalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.