Şimdi Ara

Xbox 360 3K ile ilgili sorum var?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. geçen cuma günü harddisksiz bilmem kaç mb hafıza kartlı FWli bir xbox 360 arcade jasper anakartlı 2009 model aldm. ucuz etin yahnisi diyeceksiniz şimdi biliyorum ama napalım benim bütcem bu kadardı o yüzden bunu aldı. neyse bugüne kadar hiç bir sorunu yoktu fakat bugün pes 2011 i açtıktan 15dk sonra birden siyah ekran geldi ve 3k yanıp söndü. sonra kapatıp açtım gene aynısı oldu. fişi çıkarıp taktım gene aynı. sonra biraz bekleyip geri açtım düzeldi. ve 1saat oynadım bir şey olmadı. zerre bir ısınma da yok alette. ve soğuk hava üflüyordu arkadan. netten araştırmama göre bu 3k illaki anakart arızası demek değilmiş sanırım. hafıza kartı yada hdddende olabilirmiş. bende hdd yok ama bugün pese girerken şunu farkettim dün save yapmasına rağmen bugün save'i görmedi ve hatta hafıza kartıyla lgili de bir hata verdi. sonra maç yaparken 3k oldu. yani şunu düşünüyorum acaba boşa mı korkuyorum. okuduğum yazı gibi gerçekten hafıza kartıyla alakalı da olabilir mi? çkü oyuna girerken hafıza kartıyla ilgili bir hata vermişti??

orumlarınızı merak ediyorum lütfen 3k ile ilgili bilgi sahibi olanlar lütfen yorum yapın.

• Hocam bendede 2009 çikisli arcade vardi bendede vermisti priz tam takmamiştim yani pralari komyrol et iyice oturt yada cihazdan hafiza kartini çikar sonra başka bi oyun tak hafiza karti yerine usb bellek tak bide oyle dene belkide kart yerinde ariza olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.