Şimdi Ara

Xavi İniesta olmadan Messi hiçbirşey yapamaz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: By Salus

Açın milli takım karnesine bakın messinin sonra burda tartışın.

ronaldoda dünya kupasını aldırmıştı demi portakallara
  • quote:

Cümlemde Ronaldo geçmişmi bak bakalım?Önce yorumumu algıla sonra cevap ver.
  • Ronaldo > Messi
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

Xavi - Iniesta olmadan ne hale geldiğini söylemiş. Ronaldo ne alaka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playas

Ronaldo > Messi

Pedro > Ronaldo

ona inanan buna da inanır
  • Bir de messinin bir veya daha fazla adam gecerek attigi gol sayisini bulabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

quote:

Ronaldo > Messi

Pedro > Ronaldo

O halde Pedro > Ronaldo > Messi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

quote:

quote:

Ronaldo > Messi

Pedro > Ronaldo

Sen ona inanıyorsan öyledir de gelip Zidane ve Xavi'yi de kıyaslamayın demeyin o zaman adamlara. 10 yıl sürer bu tartışma şimdi Ronaldo, Messi'nin yaptıklarının yarısını bile yapsa ben yine ondan iyi demem.

Edit: malumatfuruş türkiye ligini takip et allasen avrupa liglerini izleme gözünü sevim uzay mekiğini indirip arasından geçerek gol atsa size yaranmaz bu adam boşver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Campeón -- 11 Şubat 2012; 16:00:50 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ronaldo > Messi

Pedro > Ronaldo

Sen ona inanıyorsan öyledir de gelip Zidane ve Xavi'yi de kıyaslamayın demeyin o zaman adamlara. 10 yıl sürer bu tartışma şimdi Ronaldo, Messi'nin yaptıklarının yarısını bile yapsa ben yine ondan iyi demem.
    Edit: malumatfuruş türkiye ligini takip et allasen avrupa liglerini izleme gözünü sevim uzay mekiğini indirip arasından geçerek gol atsa size yaranmaz bu adam boşver

O halde hala burda işin ne? Boşa tartışıyorsun madem.
    Sen Ronaldo'nun Messi'den iyi olacağına inanmıyorsan o laf sokmaya çalıştığın adam da Messi'nin Ronaldo'dan kötü olduğunu düşünüyor.
    Sırf çenesin, boş çenesin ama.
    Zidane'ın ofansif ortasaha, Xavi'nin çift yönlü olduğundan da haberin yok ki onları karşılaştırıyorsun. Zidane dediğin adam senin o şeker çocuğun Messi'yle top diye oynar, Xavi kim?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ronaldo > Messi

Pedro > Ronaldo

Sen Ronaldo'nun Messi'den iyi olacağına inanmıyorsan o laf sokmaya çalıştığın adam da Messi'nin Ronaldo'dan kötü olduğunu düşünüyor.
    Zidane'ın ofansif ortasaha, Xavi'nin çift yönlü olduğundan da haberin yok ki onları karşılaştırıyorsun. Zidane dediğin adam senin o şeker çocuğun Messi'yle top diye oynar, Xavi kim?

Ben karşılaştırmadım farkındaysan zamanlar farklı Xavi sakatlık,kadroya girememe gibi nedenlerle Zidane zamanında ortalarda yoktu ve ikisininde mevkileri vs değişikti o zaman bile kıyaslama yapılmazken şimdi mantıksız geliyor forumda nerden çıkardılar bilmiyorum. Messiyle de ibretlik bi yorum yapmışın o Maradona ile kıyaslanıyor birtek o da dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu olduğu için Zidané ismi bile geçmiyor bunu ben değil dünya söylüyor araştırırsan neyse Cruyff'a kadar ineriz böyle.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ronaldo > Messi

Pedro > Ronaldo

Yazan JDaniels ise hee de geç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semgöz -- 11 Şubat 2012; 16:18:28 >

• Zidané hepsinden iyi yani. Zaten çelişkiler içindesin bikerede lafının arkasında dur. Ronaldo konusuna dünyanın en iyi futbolcusu değilsin yazmışsın şimdi Messi'ye karşı onu savunuyorsun burada. Neyse Messi isteseniz istemesenizde tescilliyor her sene.
  • quote:

Zidané hepsinden iyi yani. Zaten çelişkiler içindesin bikerede lafının arkasında dur. Ronaldo konusuna dünyanın en iyi futbolcusu değilsin yazmışsın şimdi Messi'ye karşı onu savunuyorsun burada. Neyse Messi isteseniz istemesenizde tescilliyor her sene.

Dedim sana sırf çenesin diye.
    Bak bakalım Ronaldo en iyisi demiş miyim burda?
    Onu öyle kabul edene laf etmeyeceksin kendin o ne yaparsa yapsın Messi'den iyi olduğunu kabul etmeyeceksen diyorum. Konu başından beri çelişen sensin.
    Messi, Xavi - Iniesta olmadan yapamaz diyenlere saçmalıyor diyorsun sonra bu üçünden biri bile olmasa dağılıyorlar diyorsun.
    Sonra da Ronaldo'yu asla Messi'den iyi görmem deyip tam tersini yapanlara laf ediyorsun. Kim çelişiyor iyi bak bakalım?
    Evet Zidane hepsinden iyi. Ayrıca Zidané değil o. Onu bile bilmiyorsun. Zaten bilsen Barcelona konusunda olduğu gibi ''Zidane'ye'' yazmazdın.
    Bilmediğin şeyler hakkında konuşmasan da biz de rahat etsek. Zidane'ı izlemeye yaşın yetmedi biliyorum da bu kadar belli edeceğini düşünmemiştim.

• quote:

quote:

Zidané hepsinden iyi yani. Zaten çelişkiler içindesin bikerede lafının arkasında dur. Ronaldo konusuna dünyanın en iyi futbolcusu değilsin yazmışsın şimdi Messi'ye karşı onu savunuyorsun burada. Neyse Messi isteseniz istemesenizde tescilliyor her sene.

Dedim sana sırf çenesin diye.
    Bak bakalım Ronaldo en iyisi demiş miyim burda?
    Onu öyle kabul edene laf etmeyeceksin kendin o ne yaparsa yapsın Messi'den iyi olduğunu kabul etmeyeceksen diyorum. Konu başından beri çelişen sensin.
    Messi, Xavi - Iniesta olmadan yapamaz diyenlere saçmalıyor diyorsun sonra bu üçünden biri bile olmasa dağılıyorlar diyorsun.
    Sonra da Ronaldo'yu asla Messi'den iyi görmem deyip tam tersini yapanlara laf ediyorsun. Kim çelişiyor iyi bak bakalım?
    Evet Zidane hepsinden iyi. Ayrıca Zidané değil o. Onu bile bilmiyorsun. Zaten bilsen Barcelona konusunda olduğu gibi ''Zidane'ye'' yazmazdın.
    Bilmediğin şeyler hakkında konuşmasan da biz de rahat etsek. Zidane'ı izlemeye yaşın yetmedi biliyorum da bu kadar belli edeceğini düşünmemiştim.

Tamam

• Hata sizde abi, cevap veriyorsunuz, adam da kendini nimetten sayıyor.

@Vaudeville benden sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 11 Şubat 2012; 17:55:04 >
  • quote:

Al buda sana gelsin.

Adam heryerde oynuyor.Fakat arjantin önce takım olmalı.

Aguero,di maria higuain takımlarında yıldız fakat onlarda yok milli takımda.Senede 2 kere toplanılan milli takımlarda performansa bakılmaz.Az biraz futbolla alakanız olsun.Bugün Messi realde olsun barçayıda eler.Manuda olsun agueronun gol krallığına oynadığı geçen sene berbatovun gol kralılığı için yarıştığı yerde messi imparatorluk kurar.

Maradona ilk milli takıma geldiğinde kovulmuştu.Dünya kupası aldığında 26 yaşındaydı.Önce takım...

Senede 2 kere toplanıp 7 maç yapılan takımda herşey olabilir.Bugün Messi alman milli takımında olsa emin olun kupaların hepsini kazanır yada ispanya milli takımında...

• Şu videoyu izleyip hala adama ilkokul terk yorumları yapanlar önce psikoloğa,sonra en yakın iq testi yapan kuruma en sonda ise göz hastahanesine gitmelidir.

Dünyanın en iyi teknik dierktörleri bilmiyor siz biliyorsunuz.
  • quote:

Al buda sana gelsin.

Adam heryerde oynuyor.Fakat arjantin önce takım olmalı.

Aguero,di maria higuain takımlarında yıldız fakat onlarda yok milli takımda.Senede 2 kere toplanılan milli takımlarda performansa bakılmaz.Az biraz futbolla alakanız olsun.Bugün Messi realde olsun barçayıda eler.Manuda olsun agueronun gol krallığına oynadığı geçen sene berbatovun gol kralılığı için yarıştığı yerde messi imparatorluk kurar.

Maradona ilk milli takıma geldiğinde kovulmuştu.Dünya kupası aldığında 26 yaşındaydı.Önce takım...

Senede 2 kere toplanıp 7 maç yapılan takımda herşey olabilir.Bugün Messi alman milli takımında olsa emin olun kupaların hepsini kazanır yada ispanya milli takımında...

• Messi Barcelonanın sisteminde oynuyor...Xavi iniestayla alakası yok Thiago mascerano oynasada atıyor golleri....Ama iniesta ve xavinin yetenekleriyle daha fazla pozisyona giriyor...Yani İş Barcelonanın sisteminde.
  • Biri Messi'nin asist bilgilerini koysun şuraya.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.