Şimdi Ara

X570 hakkında önemli şeyler 'Asus TUF Gaming X570-PLUS Wi-Fi incelemesi'

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
29
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> X570 hakkında önemli şeyler 'Asus TUF Gaming X570-PLUS Wi-Fi incelemesi'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5788 Mesaj

Kullandığınız işlemcinin TDP'si anakartın desteklediği üst sınırın altındaysa ve OC yapmıyorsanız 8 pin yetecektir. Anakartın sınırlarını zorlamayı düşünüyorsanız 12 pin bağlayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: drezee
    x470 anakartımı 2. nvmesinin hızı 3.0 x2 hızında olduğu için elden çıkarttım, yerine 2. nvmesi en az 3.0 x4 hızında anakart almak istiyorum, bu x570 anakartların nvmeleri 4.0 x4 fakat 2700x işlemcim ile durumları ne olabilir? özellikle bu anakartı gözüme kestirdim.
    |
    |
  • Çavuş
    61 Mesaj
    Abi ryzen 5 3600 ve bu anakarta hangi psu yu önerirsin ?
    |
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Bu anakartın wifi siz modelini sipariş verdim ancak nasıl bağlayacağımı, montajını nasıl yapacağımı bilmiyorum. İnternettede hiçbir montaj videosu yok acaba bir video çekmeyi düşünür müsünüz?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

merhaba bu anakartın işlemci pin sayısı 12 pinli sadece 8 pin girişini kullansam bir sıkıntı olurmu psu da 8pin çıkışı var psuyu değiştirmem gerekirmi
    merhaba. 4 gün önce de ben aldım hocam aynı anakarttan. Gayet stabil soğuk çalışıyor.

normal bir atx kasada her türlü kolay hocam daha önce anakart bağlamışmıydınız hiç?

ayrıca ram frekanslarını gerçekte tanıtmayla epey uğraştım. sorun yaşarsanız yardımcı olurum.

bellekleri biostan uygun voltaj ayarlarını yaparak gerçekteki performansına çıkarabilirsiniz. yani 3600'lük rem 2133 olarak görünüyor sistemi başlatınca.

Orijinalden alıntı: MetronoM

merhaba. 4 gün önce de ben aldım hocam aynı anakarttan. Gayet stabil soğuk çalışıyor.

normal bir atx kasada her türlü kolay hocam daha önce anakart bağlamışmıydınız hiç?

ayrıca ram frekanslarını gerçekte tanıtmayla epey uğraştım. sorun yaşarsanız yardımcı olurum.

bellekleri biostan uygun voltaj ayarlarını yaparak gerçekteki performansına çıkarabilirsiniz. yani 3600'lük rem 2133 olarak görünüyor sistemi başlatınca.

Alıntıları Göster
    Merhaba d.o.c.p üzerinden 3600mhz profilini seçmediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    484 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bordo38

Merhaba d.o.c.p üzerinden 3600mhz profilini seçmediniz mi?

Alıntıları Göster
    seçilse bile anakart uyarı verip reset atıyor ama yine de ayarlar kaydedilmiyordu.

sorunu çözdüm ama uğraştırdı. biosu günecellemeden önce yedeğini usb ye aldım ayarların.
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.