Şimdi Ara

x1950gt super agp ve crysis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ikince elden aldığın x1950gt super (512mb) kartımı dün taktım 7.11 driverini kurudm fakat crysis te medium da 15 fps veriyo eski kartım 7600gs sonic bile daha fazla veriyodu neden yapar acaba? işlemcim 478 p4 3.0 ama overclocklu kullanıyorum 4.05 şuan işlemci ram 1 gb bide kart şuan pro saatlerinde çalışıyo 580 1400 ama yineden hüsrana uğruyorum yani

• Ben 7.10 driveri ile X1950PRO kullanıyordum ve crysis'te 1024x768 Tüm ayarlar High detail (Shader ve shadow medium) ortalama 30-40 FPS arası oynuyordum. Ekran kartını değiştirdikten sonra sisteme format attınız mı acaba?
  • Forumda ki ati kullanıcıları 7.11 sürümünün performanslı olmadığını söylüyorlardı.
  • ozaman 7.10 kurmak daha ii olucak galiba format atmadım ama driver clening pro ile nvidianın tüm dosyalarını temizledim bide crysis hotfix diye bi dosya buldum performansa nasıl bir katkısı olur bilmiyorumda akşamda onu deniyecem
  • Ekran kartı değişiminde sisteme format atılmasını öneriyorum.
  • doğru diyosun dostumda raid kurulu sistemde floppyde söküyorum takmıyorum makinaya cok uzun iş olucak.
  • format at nvidia driverlarını iyi temizle eski kartından kalan
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismo

ikince elden aldığın x1950gt super (512mb) kartımı dün taktım 7.11 driverini kurudm fakat crysis te medium da 15 fps veriyo eski kartım 7600gs sonic bile daha fazla veriyodu neden yapar acaba? işlemcim 478 p4 3.0 ama overclocklu kullanıyorum 4.05 şuan işlemci ram 1 gb bide kart şuan pro saatlerinde çalışıyo 580 1400 ama yineden hüsrana uğruyorum yani

arkadaşım hangi çözünürlülkte 15 fps 1024? 800? 1280? 1680? hangisi 1024 ise problem vardır ama 1280-1680 ise sorun yok bide oyunu tamamen en düşük detaya al ve çözünürlüğü en düşük seviyee getir öyle kaç fps alacaksın bakalım sanmıyorum ama belkide işlemcinin gücü bu kadarda olabilir işlemcini test yap yani

• quote:

Orjinalden alıntı: AnacoN

Ekran kartı değişiminde sisteme format atılmasını öneriyorum.

+1.. bEnde onu söylücektim.. Format attıktan sonra sorun düzelebilir..
  • quote:

format olmasada en azından tune up sistem cleaner gibi bir programla sistemin gereksiz atanmış silinmiş dosyalarını silmek gerek
  • çözünürlük 1024*768 bu gidişte crysis için format atıçaz galiba
  • dün gece 1440*900 aldım çözünürlüğü fps arttı nasıl bir iş bende anlamadım
  • benim agp 1950gt ile 7.7'den sonrası çalışmıyor iyisin gene son sürücüler çalışmış sende :D
  • format at bencede
  • herşeyi formatmı cözüyo acaba
  • format çözmez tabii de her şeyi, ekran kartı değiştirdikten sonra format atmayan uğraşmaya mahkumdur. hele hele nvidia'dan atiye veya atiden nvidiaya falan geçtiyse ohoo. o driver cleanerlar falan bir işe yaramıyo bence, sorun çıkmasa bile performans düşük falan oluyo..
  • hafta sonu format atıcaz artık fark olur inşallah
  • Kimse sormamış.. Psu neydi?
  • psuda sıkıntı yok glacialpower 550w real kofti bi power değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: citafettin

quote:

format olmasada en azından tune up sistem cleaner gibi bir programla sistemin gereksiz atanmış silinmiş dosyalarını silmek gerek

neden?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.