Şimdi Ara

www.oyunbitmedi.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu siteden haberdar mısınız, haberdar iseniz kullanıyor musunuz, hizmetleri nasıl, bu konularda bilgi almak istiyorum ayrıca aylık 15,90 tl ye bu işin yapıldığı yazıyor ama sanırım yanlış anlamadıysam 1 senelik ücreti tek seferde alıyorlar, bu konuda konuşursak sevinirim.

• eğer yazılanlar doğruysa güzel bi sistem
  • Güzel bi sistem ama hiç yapan oldumu bugüne kadar?
  • Amariganya ve Avrupa ülkeleri gibi Posta teşkilatı süper hızlı sorunsuz çağ atlamış ülkelerde oluyor ancak bu tür girişimler. Türkiyede durum nasıl olur bilemem, bilmek te istemem.
  • Aldığmız,her,oyun,için,bizde,kaldı,sürece,aylık,16,lira,mı,ödüyoruz,yoksa,tek,seferliğine,değiştirdikçe,mi,16,lira,ödüyoruz?
  • Harika bir sistem.Güvenilir mi acaba?
    Fiyat olarak da gayet makul.

Edit: Bu arada sitenin en aşağısındahttp://www.bunlardanistiyorum.com/ reklamı var.Aynı şirketin galiba.Eğer öyleyse güvenilirdir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERFEROS -- 14 Ağustos 2010; 18:33:45 >
  • Senede 190 lira yapıyor. Ben zaten fifa11, cod7,gt5 alsam bu sene için bana yeter. (2011 bahar-yaz dönemine kadar) oyunlarda bende kalır, hiç uğraşılmaz batarlar falan verdiğimiz parayla kalırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ego555

Aldığmız,her,oyun,için,bizde,kaldı,sürece,aylık,16,lira,mı,ödüyoruz,yoksa,tek,seferliğine,değiştirdikçe,mi,16,lira,ödüyoruz?

Cevap,verecek?

Edit:Aylık,olarakmış.12,aylığına,abone,olursunuz.12,boyunca,oynarız,her,oyunu.Son,abonelik,biteceği,zaman,da,beğendiğimiz,oyunu,alırız.Bizde,kalır.Güzelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ego555 -- 14 Ağustos 2010; 19:07:54 >
  • Güvenilir ise çok güzel sistem.
  • Alışveriş yapan arkadaşlar var ise güvenilirlik konusunda bilgi verebilirlermi?
  • Gerçekten güzel sistem yapmışlar ama ne kadar güvenilir tabi orası meçhul.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.