Şimdi Ara

www.comoyun.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ComOyun.com ekibi olarak tam gaz çalışıyoruz ve bomba gibi girmeyi amaçlıyoruz piyasaya. en azından sitemizi bir gezin sadece. Ayrıca forumlarımızada bekleriz..

sevgiler

• başarılar dilerim.
  • basarılar dilerim. siteniz gercekyen güzel olmus
  • Ya belki arkadaşlar bana kızacaksınız ama hazır portalı kurup neyin reklamını yapıyorsunuz burda...Vede Forumun her bölümünde görüyorum bu reklamı sıkıldım artık...
  • iyide sevgili kanka biz portalıda biz yapıyoz demedikki? şu an fifacmtr bile bu portalı kullanıyo bildiğin gibi. bizim amacımız her adminin olduğu gibi sitesine ziyaretçi çekmektir. bununda ilk adımı reklamdır. daha sonrada siteye ilgi çekici şeyler koymaktır. ilk aşamada reklamdan amacımız siteyi duyurmak.....oke?
  • çok kolaysa sende bi tane portal kursana
  • abi neden yapıcı olmuyorsunuz biz burda somut bişeyler yapmaya calışıyoruz... öle diil mi yaww

• evet cankoral haklı. Ama şu ana kadar aldığımız eleştirilerin çoğu olumluydu. hepinize teşekkür ediyoruz. bekliyoruuzzzz...!!!
  • Abi site güzel gidiyorda gözünüzü seveyim şu logonuzu değiştirin çok amatörce duruyor.
  • deişecek hellmarch biliyorum amatörce olduğunu. zaten geçici olarak koyduk. yakındA değişecek...
  • Bu işte ben de varım. Merak etmeyin ve sitenin görünüşünü bana bırakın. Ve reklam işini de...
  • evet citizen çok iddialı bu konuda. hadi hayırlısı

• bence arkaplanınızı siyah yapın, havalı olsun.. size bir de logo önerisi... yukarda
  • isterseniz güzel flash banner'ları yaparım size...
  • pm atıyorum fauxxx
  • pm atamıyorum fauxx niye bilmiyom ama yarın yani 15,08,2004 pazar günü () saat 15:00 gibi msn de ol. konuşalım. atacan_ayyildiz@hotmail.com ok bekliicem seni. eğer o saat olmazsa gün içinde bi bak olurum nette. yada akşam 10 gibi gel.
  • http://www.colorslide.com/incoming/comoyun.rar

bi tane flash banner yaptım size... Yukardan download edin bakın. Ama background siyah... Bence sitenizin background'unu siyah yapın, havalı görünsün..
  • nedir abi bu link yaa. şifre kullanıcı adı falan soruyor. ben seni MSN ye bekliyodum... gelirsen bu akşma MSN deyim ona göre
  • kullanıcı adı: slide
    şifre: order
  • Evet. Arkaplanı siyah yapmayı düşünüyorum, ve inşallah siteyi tamamen flash'a alacağım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.