Şimdi Ara

WWE ANA KONU (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
10
Favori
42.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu gerçek mi tv8.5da? bide bu tv8.5u HD izlemenin yolu var mı? çöp gibi yayın var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Ya o değil de bu Kevin Owen ile Chris Jericho'nun arasındaki problem nedir? Önceki şovları da izlemedim tek bildiğim bunlar iyi arkadaş sanırım, yada arkadaştı.

jericho kevins adına kemer maçı için konuştu sonra bozuştular
    https://www.youtube.com/watch?v=s83qeS54K0s

@Vict0ry şu an yayınlanmıyor kasım gibi felan başlıyacak

• Inside The Ropes ile bir röportaj gerçekleştirmiş Daniel Bryan, sözleri şu şekilde;
    ''Daha önce yaptığımız kontrollerde de kendimi iyi hissediyordum, WWE'nin sarsıntı protokolü güreş dışında geçerliliğini sürdürüyor. WWE ile 2018 yılında sözleşmem sona erdiğinde yeniden başka federasyonlarda güreşmeyi istiyorum. Bütün bunlar benim sağlığımın nasıl olduğuna ve karımın sağlığım hakkında neler düşündüğüne bağlı, sağlığımın iyi olduğu kanaatine varırsak, buna gerçekten inanırsak güreşe dönebilirim.''
    Röportajda değinilmemesine rağmen Bryan'ın CMLL şirketinde güreşme isteğinin olduğu biliniyordu. Bryan ayrıca kendisinin Miz'den daha iyi bir güreşçi olduğuna inanıyormuş, ancak Miz'in daha iyi bir konuşmacı olduğunu da belirtmekten kaçınmamış.
  • WWE'den yapılan açıklamaya göre WWE ve Saran medya arasında anlaşma yapılmış ve RAW ve Smackdown şovları artık S-Sport'ta yarından itibaren başlıyor!

Sadece Digiturk 87.kanal, D-Smart 78.kanal ve Turkcell TV+ 77.kanaldan yayın yapmaktadır. Bulunduğu digital platformların spor paketlerinde yer almakta ve şifreli yayın yapmaktadır.

http://www.dailywrestlingnews.com/wwe-announces-new-tv-deal-in-turkey/

• daha güreşçilerin ismini movesetini bilmeyen adamı gidip spiker yapmışlar 10 yaşındaki çocuğu koysan daha iyi anlatır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0xide-

daha güreşçilerin ismini movesetini bilmeyen adamı gidip spiker yapmışlar 10 yaşındaki çocuğu koysan daha iyi anlatır

kesinlikle katılıyorum.
    Adamlar o kadar para harcıyor anlaşma yapuyor ulan bari doğru düzgün birini koysana spiker koltuğuna. sanki kahveden getirmişler bu ne aga!

Zamanında o kadar bilgehan demire laf yapuyorlardı. bu spiker bilgehan demirin tırnağı etmez bence ki bilgehan bence en iyisi spikerlik konusunda türkiyede.

• quote:

değiştirmişler spikeri.

Başka bir spiker daha eklemişler eski spiker hala duruyor:D
  • televizyonda hangi kanaldan izleriz ve internette
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrembaba

televizyonda hangi kanaldan izleriz ve internette

2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 26 Mart 2020; 13:2:12 >
  • oh yeah john cena ah ah
  • quote:

fatal 5 wayde finn balor veya seth kazanır büyük ihtimal

Gelen Bilgilere göre bu pazar gerçekleştirilecek Extreme Rules PPV'sindeki Fatal 5 Way maçından kim galip ayrılıp contender olursa olsun Lesnar ile olan feudu kısa sürecekmiş ve bu feudun galibi Lesnar olacakmış. Çünkü Ağustos ayındaki Summerslam için Brock Lesnar vs. Braun Strowman - Universal Şampiyonluk maçı düşünülüyormuş ve bu maçın yüksek ihtimalle olacak.

Bu habere göre kesinlikle big dog kazanamaz.
    Ben ikisinide seviyorum ama daha önce fin ile feuda girmemişti lesnar o yüzden fin kazansın istiyorum
  • quote:

finn kazanırsa demon olurmu kemer maçında ?

Sanmam
    geri döndüğünden beri demon karakterine bürünmedi diye biliyorum
  • Her şey kaçar Extreme Rules kaçmaz!!
  • iyi oldu joe nun kazanması
    hem kalıbıda uygun beast e karşı hemde beast yeni biri ile karşılaşmış olacak
  • yalnız maçın en güzel hareketi rollins in ringin köşesine çıkıp atlaması oldu bayağı yüksekti
  • Dedim ve hayal kırıklığı oldu...

Ambrose, Bailey, Hardy Boyz sonra kapattım direkt bu nedir arkadaş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dinleyen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

dinleyen varmı?

ilk çıktığından beri en az 30 kere felan dinlemişimdir heralde

• Bu Gece Raw'ı Brock Lesnar açacamkmış.
  • undertaker emekli olduğundan beri ringlere çıktı mı hiç? bi ara brock lesnar ile goldberg konuşurken ringe gelmişti o ne zamandı tam olarak?

sting olayı ne oldu. triple h'ye kaybettikten sonra gözüktü mü? (undertaker-triple h maçını bi izleyemedik)

birde undertakerin serisini neden kaybettirdi yönetim? ve de yeni yetme birisine.

eski yıldızlar yok. undertaker'ın gitmesi gerçekten çok kötü oldu. stone cold dışında maçlarda undertakere üstünlük kuran yoktu.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.