Şimdi Ara

WPRIME süper bir CPU Benchmark.Haydi Kendine Güvenenler?( SIRALAMALI...) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
2
Favori
47.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEk çekirdek 38,250

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=692375

Bu arada 4ghz speedstepten dolayı böle oluyor:) 2 değil yani hehe

2 Cekirdek
    19.620
    http://www.hwbot.org/result.do?resultId=692396
  • sonunda bende 1024 denedim.E6750 3,918ghz 741,359Windows çok yıprandı tahmin ediyorum temiz bir win ile daha iyi olucak
     WPRIME süper bir CPU Benchmark.Haydi Kendine Güvenenler?( SIRALAMALI...)
  • buda benimki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baracuda-x -- 28 Ocak 2008; 1:33:36 >
  • SS koymayanlar sıralamaya dahil edilmeyecektir...Önemle duyurulur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: eagle58

Arkadaşlar öncelikle SIRALAMALAR YENİLENDİ.Artık bu yeni sıralamalara göre sonuçlarınızı bekliyorum.En son yaptığım OC la sonucumu yeniledim.32M sonucu 24.922. Hadi X2 seni geçtim...

Dostum power suply'im arızalandı,teknik servise gönderdim.Gelince bir deneme daha yaparım senin için

Yeni bir anakart mı alsam diyorum,şu MSI'in 790X chipsetli anakartı fena değil gibi duruyor,ne dersin bilgin var mı?

• @X2 tek rakibim sensin.Hadi bakalım...

Maalesef o anakart hakkında bir bilgim yok.Hiçbir yerdede rastlamadım.MSI ya çok iyi bir anakart yapıyor ya da tamamen berbat.Arada birsey yapamıyor herhalde.Bu anakart da hangi gruba giriyor acaba...
    BIOSTAR ın 780G chipsetli anakartına da bir bak istersen.Türkiyede satışa sunuldu mu bilmiyorum...

http://www.biostar.com.tw/app/en-us/t-series/content.php?S_ID=344
  • Nerden çıktı şu E8400 yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: mpy

Nerden çıktı şu E8400 yaw

Valla artık E8*** çıktıktan sonra gerisinin pabucu dama atıldı.E8400 ile daha 5000 Mhz de sonuç bekliyorum o gelsin bakalım...
  • 26 DA BENİM ADIM YAZACAKSA VEREYİM RESİM 2 CPU İŞLEMCİ E 6700
  • quote:

26 DA BENİM ADIM YAZACAKSA VEREYİM RESİM 2 CPU İŞLEMCİ E 6700

@milyondabir arkadaşım aslına bakarsan ismin yazmasa bile resimlerdende faydalanılabiliyor.Aynı işlemciye sahip arkadaşlar resmlere bakarak ne gibi ayarlar kullandığını ve ne sonuç aldığını gormeleride faydalı olabilicektir.Sonucta paylaşımsa amac ss atmanda fayda var.Bir kaç ay sonra kımsenın ismi listede olmicak yeni donanımlarla beraber ama yinede suan kullandığımız donanımları kullanan insanlar olucak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mpy

quote:

26 DA BENİM ADIM YAZACAKSA VEREYİM RESİM 2 CPU İŞLEMCİ E 6700

@milyondabir arkadaşım aslına bakarsan ismin yazmasa bile resimlerdende faydalanılabiliyor.Aynı işlemciye sahip arkadaşlar resmlere bakarak ne gibi ayarlar kullandığını ve ne sonuç aldığını gormeleride faydalı olabilicektir.Sonucta paylaşımsa amac ss atmanda fayda var.Bir kaç ay sonra kımsenın ismi listede olmicak yeni donanımlarla beraber ama yinede suan kullandığımız donanımları kullanan insanlar olucak.

+1

•  WPRIME süper bir CPU Benchmark.Haydi Kendine Güvenenler?( SIRALAMALI...)

slm eklersen beni 4 sıralama almalısın ki belki bende daha iyi resimler vereyim
  • 32m: 34.588 1024m: 1279.198

pek hoşuma gitmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.BLaSTeR -- 30 Ocak 2008; 23:30:39 >
  • @milyondabir arkadaşım sen kafamı buluyorsun.Senin keyfine göre durmadan sıralama mı değiştirecez.Ne yapabiliyorsan koy ortaya görelim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: eagle58

@milyondabir arkadaşım sen kafamı buluyorsun.Senin keyfine göre durmadan sıralama mı değiştirecez.Ne yapabiliyorsan koy ortaya görelim...

pek anlayamadım ne demek istdiğini
  • ne keyfi ya madem bisiey yapıyorsun sıralayı da ona göre yapsana ordan daha iyi dereceleri koymuyrosun.

konusma sekline bak kafamı buluyorsun bu ne ya benim yasım 32 cocuk işleri yapmıyrouz vede konusmuyoruz burda sıralamayı ne yaparsan yap ilgilendirmiyor resim verdigime iyi dusunceleirme pişman oldum acikcası.

snein iş iyi ballla bende örnek kendime en iyi süper pi sıralaması acıyım en basa kendimi koyayyyım kendime görede sıralama yapıyım bu dogrusu

yaptıgın sey ufak bir sıralama yapmak kötümü olurdu takıntım yok ama dogrusu bu yoksa koysan ne olur koymasan ne
  • quote:

--------------------------------------------------------------------------------

ne keyfi ya madem bisiey yapıyorsun sıralayı da ona göre yapsana ordan daha iyi dereceleri koymuyrosun.

konusma sekline bak kafamı buluyorsun bu ne ya benim yasım 32 cocuk işleri yapmıyrouz vede konusmuyoruz burda sıralamayı ne yaparsan yap ilgilendirmiyor resim verdigime iyi dusunceleirme pişman oldum acikcası.

snein iş iyi ballla bende örnek kendime en iyi süper pi sıralaması acıyım en basa kendimi koyayyyım kendime görede sıralama yapıyım bu dogrusu

yaptıgın sey ufak bir sıralama yapmak kötümü olurdu takıntım yok ama dogrusu bu yoksa koysan ne olur koymasan

Arkadaşım kusura bakma ama bende 76 lıyım fakat yaşıtın olarak bende ne yapmak istediğini ve ne soylemek istediğini anlamış değilim.Gereksiz polemik oluyor ki bende dahil oluyorum istemeyerekte olsa.Bi ss atarsın olur biter kimse burada egolarını tatmin etmeye çalışmıyor.Kimseye madalyada verilmiyor.Kimsede kimseye emrivaki konuşmuyor.
    Belki doğru bişey anlatmaya çalışıyorsun ama yazdıklarından anlamak mümkün değil amacını(en azından benım ıcın)
    Ayrıca sen super pide 1m 5sn yap seni herkes en başa koyar zaten.
    Kimsenin avukatı değilim ama ilk cevap veren olarak kayıtsız kalamadım.
    Sürçi lisan ettiysek affola.........

• basta bir sıralama yapmadınızmı dereceye göre yanlışım varsa ben herkesten özür dileirim

bende o listeye göre bir ss attım buraya ordaki derecelere bakıp kendiminde bir yer buldugunu dusundum hepsi bu

gereksiz yere gereksiz yerlere gitti konu neyse yinede yanlış anlasıldıysam yada ben olayı anlamadıysam kusura bakmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: milyondabir

basta bir sıralama yapmadınızmı dereceye göre yanlışım varsa ben herkesten özür dileirim

bende o listeye göre bir ss attım buraya ordaki derecelere bakıp kendiminde bir yer buldugunu dusundum hepsi bu

gereksiz yere gereksiz yerlere gitti konu neyse yinede yanlış anlasıldıysam yada ben olayı anlamadıysam kusura bakmayın

Sen dereceni gönderirsin ona gore de sıralamaya girersin bunda sorun yok.Ama
    quote:

eklersen beni 4 sıralama almalısın ki belki bende daha iyi resimler vereyim
    dersen sorun bu işte.Daha iyi resimler ne oluyor...Yok elinde daha iyi sonuçlar varsa onları neden koymuyorsun da bunu veriyorsun?

Ayrıyeten yazdıklarını anlamakta birçok kişi zorlanıyor.daha düzgün cümleler kurarsan herkes açısından iyi olur...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.