Şimdi Ara

WP8 Uygulamam için Testerlar Aranıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 aydan beri geliştirdiğim uygulamamı beta olarak yayınlayacağım. Bu aşamada test edip, hataları bulmamda yardım edecek, yeni özellikler önerecek testerlara ihtiyacım var.
    Uygulamadan bahsetmek gerekirse döküman tarama uygulaması yapıyorum. Şuan markette en çok kullanılan uygulama Handyscan'i inceleyebilirsiniz. Benim uygulamam ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olucak. Farklı olacağı noktalar ise daha iyi döküman algılama, full çözünürlükte sonuçlar alma, metro design diline uygun ve wp8'in özelliklerini(camera lens, picture hub, skydrive gibi gibi) maksimum kullanma ve daha fazla dil desteği olacak.
    Beta versiyonunu 1-2 gün içinde markete koyacağım, bu yüzden beta olarak denemek isteyenler pmden bana telefonda kullandıkları microsoft mail adresini bu süreçte yollamaları gerekmektedir.
    Detaylı bilgiyi beta olarak sunduktan sonra burada paylaşacağım.

Şuandaki ekran görüntüleri
     WP8 Uygulamam için Testerlar Aranıyor! WP8 Uygulamam için Testerlar Aranıyor! WP8 Uygulamam için Testerlar Aranıyor!

• Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulamayı beta olarak yayınladım. Beta tester olarak katılan herkese teşekkür ederim. Uygulama 1-2 saat içerisinde indirilmeye sunulucaktır.
    Uygulama linki

Uygulama ile ilgili görüş, öneri ve hataları uygulama içerisinden "Send Feedback" butonuyla yada linkteki adres üzerinden yollayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntxsoft -- 15 Nisan 2013; 12:45:09 >

• ben programcı değilim ama onun haricinde her türlü yardımı yapmayı isterim. uygulamanı yükleyerek başlayayım.
  • Arkadaşlar beta testine katıldığınız için teşekkür ederim. Uygulamam bu akşam market tarafından onaylandı. Aşağıdaki konudan takip edebilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_75277357/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.