Şimdi Ara

Wp8 de nicin nokia

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar temmuz gibi yeni teleon alicm aklimda blackberry htc ve wp8 var wp8 de lumia 925 in tipini hic sevmedim 920 ise cok kalin 820 ninde tipi kotu geldi 720 dede 520 mb lik ram var oda yetmiyor bu yuzden htc wp8x duunuyorum ama kafama takilan soru su nicin nokia gucelleme falan berdigi icinmi yarin bi gun wp8.1 ciksa iki markada direk verirmi yoksa htc yarida birakabilirmi ? Oyun falan cikartiyodu lumia ya ozel galiba onlarda kaldi yani kisAca neden nokia ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nokıanın kendıne özel uygulamalar geliştiriyor htc android pazarında olduğu için pek ilgilenmez diye düşünüyorum nokıa symbian bıraktı artık varını yoğunu wp ye yatırıyor sadece mix radio ve bilengoz için alınır zaten

• Direk çıkartmak zorunda 2 sene boyunca Microsoft güncelleme sözü verdi. Ama geç çıkarabilir, çünkü şu ana kadar HTC'nin güncellemeleri Nokia'nın 10da biri etmedi, geç geldi.

8x ve 8s'in kasada soyulma problemleri mevcut, yeni modellerde düzeltilir umarım.

Neden Nokia dersek eğer;

-Windows Phone konusunda en büyük pazar payına Nokia sahip
    -Nokia'nın HTC gibi başka sistemleri kullanan modelleri yok. Elindeki tek şey WP
    -2.maddedeki sebepten dolayı Nokia uygulama geliştiricilerle anlaşıp uygulamaların daha önce Lumia'lara özel 3-4 ay sonra ise tüm Windows Phone'lara gelmesini sağlıyor (Bazıları Lumia'lara özel kalıyor, yada Lumia'lara ücretsiz oluyor diğer telefonlara ücretli )
    -Güncelleme sıklığı yoğun, 2 günde bir Nokia'nın herhangi bi uygulamasına güncelleme geliyor

Şuan için aklıma gelenler bunlar.

Bir de şu var;

Kamera içinse Nokia, kamera önemli değil müzik daha önemli ise HTC

• Ya ben telefonda cogunljkla mesajlasip arada bi internete girer cogunluklada muzik dinlerim oyun cok oynamam siz bana hangi telefonu onerirsiniz 520 mb ramlik telefonlar beni dusunduruyo

• quote:

Orijinalden alıntı: wiseoflex

Ya ben telefonda cogunljkla mesajlasip arada bi internete girer cogunluklada muzik dinlerim oyun cok oynamam siz bana hangi telefonu onerirsiniz 520 mb ramlik telefonlar beni dusunduruyo

Çok para vermene gerek yok istediğin özelliklere Lumia 520 cevap verecektir.
  • BEYLER WP8'Lİ TELEFONLAR 512 MB RAM OLSA BİLE ANDORİD TELEFONLAR GİBİ RAM HARCAMAZLAR.(!)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.