Şimdi Ara

Woxed's CaRbOn StAcKeRrRr (Müzikli slayt 4. sayfada) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
6.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HOCAM TEK KELİME MANYAK ÖTESİ AMONYAK OLMUŞ KESİNLİKLE YAPTIRMAM LAZIM
  • çok çok iyi hatta mükemmel, eline sağlık kardeşim, su soğutmayıda bekliyoruz. şöyle gözümüz gönlümüz açılsın
  • teşekkürler arkadaşlar sisteme kırmızı neonlar ekledim yakında çekerim yeni fotoları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoXeD -- 15 Ocak 2007; 0:59:11 >
  • bekliyoruz fotoları.
  • ellerine sağlık. sadece hazır ürünleri alıp da uygulayar değil de birşeyler üreterek ortaya çıkan moddları herzaman desteklerim. tebrikler. işçilik de iyi. ama fotolardan birinde görünce bu işe mearklı olduğunu tahmin ettim. ölçü aleti matkap dremel havya lehim falan . güzel güzel. deamını bekliyoruz dörtgözle.
    hatta aramızda kalsın ben özellikle ferrari li bölümü dört gözle bekliyorum. ama fikrini çalabilirim söyleyim baştan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Şeffaf Kasa

ellerine sağlık. sadece hazır ürünleri alıp da uygulayar değil de birşeyler üreterek ortaya çıkan moddları herzaman desteklerim. tebrikler. işçilik de iyi. ama fotolardan birinde görünce bu işe mearklı olduğunu tahmin ettim. ölçü aleti matkap dremel havya lehim falan . güzel güzel. deamını bekliyoruz dörtgözle.
    hatta aramızda kalsın ben özellikle ferrari li bölümü dört gözle bekliyorum. ama fikrini çalabilirim söyleyim baştan.

işe meraklı diil işin içindeyim ya hacettepe myoda 2. sınıftayım (elektrik).ondan dolayı olması gerekiyor.Aslında kasada uygulamayı düşündüğüm baya dewre war (hazır muadili olmayan) böylece stackerım iyice kimsede olmayan bi hal alıcak dokunmatik fankontrol bunların başında geliyor.Neyse yaptıkca koyarım fotoları.Şu sıralar finalleri veriyorum fazla urasamam ama daha sonra baya war aklımda bişiler

• ben de 2000 yılı haydarpaşa meslek elektrik bölümü mezunuyum. şu dokunmatik olayına ben de gireyim dedim de kastı beni. unutmuşum. vazgeçtim. zaten su soğutmaya geçmeyi düşünürken fan kontrole ne gerek var. ben de bütün cold cathod ledlerin kablolarını uzattım. kontrollerini dışarı aldım. daha iyi oldu. aslında benim kendi kasamı yapma derdim var da bu sene sonunda belki olabilir. biraz çalışmak para kazanmak gerekiyor gerçek bişeyler ortaya koymak için. el emeği alın teri ile. tekrar tebrik ediyorum. devamını bekliyoruz.
  • yaws neler yapırsın resimleri bekleriz. ben o carbon olayını tuttum zaten. Fikir güzel de o carbonu kasanın kavisli yerlerine nasıl uyguladın?
  • o içini boyadığın kırmızının üzerinde desen tarzı siyah bişeyler mi var yoksa resimden mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: brk18

o içini boyadığın kırmızının üzerinde desen tarzı siyah bişeyler mi var yoksa resimden mi?

iplik boya
  • quote:

Orjinalden alıntı: brk18

o içini boyadığın kırmızının üzerinde desen tarzı siyah bişeyler mi var yoksa resimden mi?

sıcak uygulayarak esneklik kazandırıyosun.zaten çok kalın bişi diil hemen esniyo ve kolay sekil alıyor
  • neon takıp yeni resimler çektim
     Woxed's CaRbOn StAcKeRrRr (Müzikli slayt 4. sayfada)

buda neonları taktığım yerler....

• vayy be tadında bir çalışma oldu bu ya :) bu arada neonlar uv değil di mi
  • gerçekten ışık bir çalışmayı bu kadar güzel gösterir. inanılmaz ama gerçek. şimdiye kadar gördüğüm kasalar arasında gerçekten kayda değer bir çalışama. tekrar tebrik ederim arkadaşım. ellerine sağlık tekrar. benim de kasa ile ilgili değişik fikirlerin olabilir belki bi topiğe bakarsan sevinirim. farklı fikirlere ihtiyacım var. biraz daha yaratıcı. gerçi kafanda bir iki bişey var ama kasanın da orjinaline sağdık kalmak istiyorum. sadece sökülebilir takılabilir bişeyler düşünüyorum. sticker gibi.
  • ışıklar fena olmadı ama ben sewmedim.turuncu gibi yanıyomuş kırmızı neonlar.etrafına kırmızı jelatin sardım biraz daha ii oldu ama istediğim gibi diil.Ben sıralı kırmızı led kullanıcam.ledlerin kırmızısı daha bi koyu,kasanın rengine daha ii uyuyobu arada neonlar uv diil cm sese duyarlı 2 tane kırmızı neoncuk
  • woxed dostum süper bi iş çıkartmışsın bütün yazdıklarını sana yazılanları soruları ne var ne yok okudum inan çok zevk aldım canımın sıkıntısı gitti yahu çok güzel ilerliyorsun mod da daha devam et çok daha süper başarılar elde edeceksin acayip bi yeteneğin var bu pc mod üzerine yane seni FERRARİ keşfedecek :) merak etme şaka bi yana ferrari armasını bulupda burada bizim ile fotolarını paylaşmanı bekliyecez inan çok kıyak olmuş hasta kaldım diyebilirim bu forumdaki en güzel modlardan bi tanesi seninki :) bu arada benim beyenmediğim bi nokta var neon ve kasanın altındaki o tekerler ya benim zevkim ölü yada gıcıklığım tuttu neyse ama herhali ile çok kaliteli bi çalışma olmuş....

izmirde oturuyorum carbonu nerden alabilirim bi bilgi verirseniz sevinirim yada nerelerden bulabileceğime dair bi cvp yada özel msj yazarsanız çok sevinirim herkezlere iyi modifiyeler kolay gelsin

• yorumun için teşekkür ederim dostumAvor arkadaşımızdan biraz photoshop yardımı alarak dahada bişiler eklicem diğer kapağa.Ferrari konusunda net bi fikrim yok ama sadece şunu söliebilirimki bi çıkartmayla geçiştirmek istemiyorum.Tekerleklere gelirsek,onların amacı kasayı yerden biraz daha uzak tutmat,istiyosan takoz koyalım altına para bulurda sulu sistem takarsak kafamda çok güzel şeyler war.bakalım yawas yawas gidiyoruz işte
  • dostum takos iyi olur :D :) iyi güldüm heee :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: woxed

yorumun için teşekkür ederim dostumAvor arkadaşımızdan biraz photoshop yardımı alarak dahada bişiler eklicem diğer kapağa.Ferrari konusunda net bi fikrim yok ama sadece şunu söliebilirimki bi çıkartmayla geçiştirmek istemiyorum.Tekerleklere gelirsek,onların amacı kasayı yerden biraz daha uzak tutmat,istiyosan takoz koyalım altına para bulurda sulu sistem takarsak kafamda çok güzel şeyler war.bakalım yawas yawas gidiyoruz işte

ayıpsın sözümüzü verdik yani.

• quote:

Orjinalden alıntı: avor

quote:

Orjinalden alıntı: woxed

yorumun için teşekkür ederim dostumAvor arkadaşımızdan biraz photoshop yardımı alarak dahada bişiler eklicem diğer kapağa.Ferrari konusunda net bi fikrim yok ama sadece şunu söliebilirimki bi çıkartmayla geçiştirmek istemiyorum.Tekerleklere gelirsek,onların amacı kasayı yerden biraz daha uzak tutmat,istiyosan takoz koyalım altına para bulurda sulu sistem takarsak kafamda çok güzel şeyler war.bakalım yawas yawas gidiyoruz işte

ayıpsın sözümüzü verdik yani.

ozaman senide tebrik ederim iyi çalışmalar ;)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.