Şimdi Ara

Wowun muzikleri asiri iyi degil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mozarti falan dover bence tabi ama mozart zamaninda oyle buyuk orkestralar yoktu sanirim. Mesela bakiyorum senfoni orkestralarina kultur merkezlerinde falan, ruhsuz ruhsuz parcalar caliyorlar, anlamiyorlar bence cok isten. Bazi parcalari cidden cok iyi wowun. Ondan sonra diyorlar sanata kimse ilgi gostermiyor falan. Bu tur seyleri calsalar ilk gidecek ben olurum. Mesela kemanli kisimlar var adamlar nasil oyle hizli calabilmis ben sasiriyorum cok yetenekli adamlar belli ki. Dedigim yer hani warcraft 3 te de olan, woddan blackrock parcasi.
    Mesela heroes 3 un falan muziklerini yapan Paul Romero var o da cok guzel piyano caliyor ama onun parcalari cok zor. O da cok iyi.
    Bu konuyu acmak da suradan aklima geldi, elin memleketinde adamlar wowun muziklerini calabiliyorlar orkestra kurup burada niye olmuyor? O kadar konservatuarimiz bilmem neylerimiz var niye boyle bir sey yapmiyorlar? Star wars in da muzikleri guzel diyorlar ama ben begenmiyorum hic.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun müziği demek bile aşağılamak için bir neden de ondan.
  • oyunların müziklerini spotfiy gibi siteler arşivlerine eklese çok tatlı olurdu çoğu müzikden daha güzeller :)
  • Yeni gelen expansionda zandalar müziğini dinledim dedim blizz yine kalitesini koymuş ortaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blizzard oyunlarının müziklerini profesyonel sanatçılara yaptırıyor, çoğu ismin müziklerini en ünlü filmlerde görebilirsiniz. Örneğin; Inception. Yani nerede kullanıldığı önemli değil sonuçta beste konusunda dünyadaki en ünlü isimlerle çalışıyorlar. Ayrıca Blizzard müziklerinin çoğunu iTunes üzerinde oyun albümlerinde veya sanatçı bestelerinde bulabilirsiniz. Bende tüm koleksiyon var iTunes üzerinde bulunan. Hatta sırf müzik dinlemek için arada oyunu arka planda açtığım oluyor ve sürekli sessiz mountları kullanıyorum oyunda.

• inception'da olan kim?

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

inception'da olan kim?

Hans Zimmer bunlardan yalnızca biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: King Admiral

Blizzard oyunlarının müziklerini profesyonel sanatçılara yaptırıyor, çoğu ismin müziklerini en ünlü filmlerde görebilirsiniz. Örneğin; Inception. Yani nerede kullanıldığı önemli değil sonuçta beste konusunda dünyadaki en ünlü isimlerle çalışıyorlar. Ayrıca Blizzard müziklerinin çoğunu iTunes üzerinde oyun albümlerinde veya sanatçı bestelerinde bulabilirsiniz. Bende tüm koleksiyon var iTunes üzerinde bulunan. Hatta sırf müzik dinlemek için arada oyunu arka planda açtığım oluyor ve sürekli sessiz mountları kullanıyorum oyunda.

sound ayarlarında müzik fulldedir benim de dinleyebilmek için, efektler falan %10 gibi bişey

• Hans zimmer wow müziklerini mi yapmış?

• Evet aşırı iyi. Flash diske attım hatta seçme WoW müzikleri arabada bile dinliyorum ara sıra.

• quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Evet aşırı iyi. Flash diske attım hatta seçme WoW müzikleri arabada bile dinliyorum ara sıra.

Aslinda bir sahin alacaksin boyle butun mahalleyi inleteceksin bu muziklerle nasil fikir

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

quote:

Evet aşırı iyi. Flash diske attım hatta seçme WoW müzikleri arabada bile dinliyorum ara sıra.

Aslinda bir sahin alacaksin boyle butun mahalleyi inleteceksin bu muziklerle nasil fikir

Valla Şahin değil de bir gün uzun yola gidiyoruz hanımla. Klasör oluşturdum ben wow müzikleri başa alıp alıp dinliyorum. Hanım dedi bu müzikler bir yerden tanıdık geliyor dedi kaç saattir ezberledim dedi.

Dedim WoW müzikleri işte. Yeter be dedi evde wow arabada wow baya çemkirmisti.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

quote:

Valla Şahin değil de bir gün uzun yola gidiyoruz hanımla. Klasör oluşturdum ben wow müzikleri başa alıp alıp dinliyorum. Hanım dedi bu müzikler bir yerden tanıdık geliyor dedi kaç saattir ezberledim dedi.

Dedim WoW müzikleri işte. Yeter be dedi evde wow arabada wow baya çemkirmisti.

Bazi kadinlar cok anlayissiz oluyor nedense. Yabanci ciftler goruyorum mesela beraber wow oynuyorlar bos zamanlarda.

• Emin ol eşinin Wow oynamasını istemezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi we[AGRA] -- 17 Kasım 2017; 12:0:50 >
  • Oyunu bırakmakta zorlanıyorsanız eşinizi/sevgilinizi başlatın. Tez vakitte tekrar giresiniz gelmez.

• quote:

Emin ol eşinin Wow oynamasını istemezsin.

Valla hocam bir kizla tanismistim wowda gecen sene yazin, boyle sey olamaz cok uyumluyduk birbirimize. Cok rastgele tanismistik yani. Kiz cok yakin oturuyormus bana ustelik. Ama benim hatam yuzunden olmadi. Kiz cok zeki bir kizdi ama. Tabiiz surekli wow da sikar bir sure sonra tabi ama kiz daha konusmuyor benimle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.