Şimdi Ara

## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ## (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.180
Cevap
72
Favori
589.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dunemaul serverinde 12k goldu oyunu bıraktıgım için sadece 150ytl satıyorum arkadaşlar,migrate ücretini verirseniz her servere aktarabilirim
  • Boulderfist pvp server

Char : LVL70 Troll Hunter, Hand of A'dal

3 X T5 (Helm-shoulder-gaunlet)
    4 X gladiator set

Hjal ve BT questlerini bitirmiş durumda.

Çantasında 2k gold, 81 badge ve birçok enchant itemi ve başka lazım olabilecek itemler mevcut
    first aid-fishing-cooking 375 ana meslekleri herb ve leather working
    netherwing dahil birçok binek.

Kutusu, CD keyi dahil herşeyiyle satılıktır.

Ayrıca aynı accountta normal server nordrassil de Lvl60 Human Warrior
    Boulderfist te 67Lvl BE Paladin

Armory

AOC için WOW bırakılmıştır.

PM ile irtibata geçebilirsiniz Fiyat 200YTL Sadece istanbul içi elden teslimat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayneo -- 21 Haziran 2008; 20:24:01 >
  • burning legionda gold karsılıgı char
    armory :http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Adjudicate = hunter

http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Auchindoun&n=Sov%C3%A9r%C3%A9ign = warrior

takas secenegi bikac gün icin acıktır
  • 4/5 tier 6 parçalı , tempest of chaos u bulunan, %280 lik binekli, haste itemları olan, bankada satılacak world drop epicleri olan 1200 unbuffed fire spll dmg olan , 36K honor ve 3 tane arena takımı hazır bulunan ve pekçok BT /SSC badge epiği bankada olan tailoring enchating 375 meslekleri olan, Tailoringde 20 den fazla epic tarif (world drop ve satıcılardan alınan) ve enchanting de de executioner ve savagery gibi tafileri bulunan son derece end game tabanlı bir gnome mage.İllidan farmlamıştır.s2 4/5 parçası ve honor ile alınan diğer pvp epic parçaları wardır.400 resilience a ulaşablirsiniz bankadaki itemlardan da seçerek.Zul aman dan düşen haste ve dmg epicleri de wardır.

Karazhan ve badge itemları olan çoğu epic lvl 70 shaman wardır.2031 unbuffed healing i war.karakterlerde toplam 3K gold we birsürü enchanting mat ve potion herb war.shaman herb alchemist 375 ikiside.Shamanda tier 4 Chest , legs ve shoulder wardır.Karazhandan kolay diğer 2 parçayı da alıp 5 set yapabilirsiniz.20K honor wardır shamanda.Shamda ayrıca enchancement için karazhan heroic ve gruul dan düşen mail itemlar vardır

Account toptan satılık.İşim nedeniyle oynayamayacağım.İlgilenenler fiyat tekliflerini PM atsınlar lütfen.Karakterlerin değerine yakışır teklifler atınız
  • Elimde bulunan ud mage paladın weya feral druıdle takas etmeyı dusunuyorum pm or maka35@hotmail.com ulasabılırsınız
    Karakter s3 s2 s1 karısık 3k arena poınt beklemede 40k honor taslar 99 ar tane kara ssc zulamn karma pve ıtemlerı mesleklerı encht engırng helıkopter wardır we engrın recıpelarının cogu alınmıstır. auchındon - pvp - eu - drunkard daha fazla bılgı ıcın pm or hotmaıl kullanınız
  • Boulderfist [Horde] Server'ında:

1k Gold: 35 YTL
    2k Gold: 70 YTL
    3k Gold: 105 YTL
    4k Gold 140 YTL
    Satılıktır!

İlgilenenler MSN adresimi eklesinler, veya PM atsınlar.
    killerdevil@msn.com
  • Horde Druid Full T6(8/8)

Char adı: Demolin

Al'Akir de Horde Female 8/8 t6, 350+res pvp item lı resto druid.

Oyunu bırakacağımdan dolayı full t6 ve sunwell itemlı olan druidimi satıyorum.

Enchanting ve LW var (Drumlar+ Ring enchantlı)

Amani War Bear.

5kgold

350+ resillience 10k+ hp

Moonkin 5/8 t6 ve badge itemları

Tüm itemlar enchantlı vs, her "guild" 'da raid yapabilecek kapasitede.

750 + masraflar düşünüyorum. Istanbul ve civarı tercihimdir(Kocaelide oturuyorum.

Ciddiyetsiz veya fiyatı fazla/az bulanlar lütfen mesaj atmasın.
    Ilgilenenler forumdan pm atabilir, sonra msn'den devam ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Accforsale -- 23 Haziran 2008; 1:45:35 >
  • Karazhan PvP realmindeki hunterımı satıyorum
    Full epic
    Armory linki

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Karazhan&n=Exhell

izmir içi elden teslim edilir.

Kısa bilgi vereyim:

Netherdrake(siyah) mount
    netherray, skettis exalted

yeni adaya exalted

ogrila revered

scyers revered

Cenarion exptedion revered
    Mag'har revered

..........
    Lw/Skining 375 dür(Epic mail,leather recipe mevcuttur.pant'a(40sta,40ap) ench de mevcuttur)

ayrıca fishing 290, cooking 365 dir(20 agi,23 spell,40 ap yemekleri yapabilirsiniz)

Çantada 1.5k gold,41 badge,50 tane av,ab,eots,wsg mark vardır.(markları honor için harcasanız 15k veya daha fazla honor toplarsınız)

2 adet %10 mount speed trinketi mevcuttur

1.3k Arena point,25K honor pointi vardır

Kendi hawkla 1900 ap (MM talentla raid bufflarıyla 2.5k yapabilirsiniz)

Hit rating gereğinden fazladır.(trinketle 157 hit rating, cap 110dür)

%24 crit
    bankada flask,elixir,20 agi 40 ap yemekler,drum,pvp itemleri mevcuttur

talentler pve talentidir.

Fiyat olarak 290 YTL düşünüyorum.Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun.
    iyi oyunlar
  • Ally Paladin

Jc ve Miner / 155 badge / %280 lik tüm uçan mountlar / %100 lük yer mountu / un buffed 1996 heal up / bankada bir sürü epik item / 3 parça S1.

Ally Mage

Ench. / Splfire Tailor / 30 badge / %280 lik tüm uçan mountlar (cenarion hipograp dahil) / % 100 lük 5 ayrı yer bineği /un buffed 1115 fire spl dmg / 2 S1 + 3 S2 ve yine bankasında bir sürü epik item.

Horde Hunter

Arrmoryden de görüleceği üzere yeni 70 pek bir item söz konusu değil.

Tüm bilgileri mevcut gizli soru / cd key ler vs vs.

450 ytl. İlgilenen arkadaşlar pm yolu ile ulaşınız detayları görüşürüz.
  • Dunemaulda orc shaman şu anda resto ve unbufffed 1930 heali var,bankada elemantel shaman için full epic seti ve silahi bulunmakta,enc. shaman içinde 1 adet merci. gladitor axesi,meslekler herbalism ve alchemy(elixir master) 375.. %60lik kuşu bulunmaka,chara bu şekilde 200ytl istiyorum,acc 8 temmuza kadar açıktır.
    The World of Warcraft Armory

Gene dunemaulde ayrı acc de 70 tauren shaman satılıktır,fiyat olarak sadece 100ytl istiyorum.
    The World of Warcraft Armory

Lütfen ciddi alıcılar pm atsın,charlarin hertürlü bilgileri mevcuttur.Takas istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmrtx -- 25 Haziran 2008; 15:05:10 >
  • Holly Blood Elf Paladin:
    Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Lezslayer
    Armory den healing/mp5/crit chance e bakabilirsiniz.MH/BT hazır bir healer dır.Kısa sürede sunwell karakteri yapılabilir. xFer açıktır ve üzerinde 4000 gold vardır. 70gün e yakın played time.en uzun süre geçirdiğim karakterim.Arena içinde 370 resiliance lı holly gear var.
    Jewelcrafting ve Mining 375/375. Jewelcrafting de AH da değerli olabilecek neredeyse tüm rare gemler var.Ve MH dan alınabilecek tüm epic gem recipeları mevcut. %60 lık uçan binek var %280 lik de isterseniz kısa süre içinde alabilirsiniz.

Undead Rogue:
    Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Fasterr
    Healer lıktan sıkıldıktan sonra pvp yapmak için olan alternatif karakterimdir. 4/5 s1 ve 2xmongoose enchantlı s1 mace vardır.üzerinde 400-500 gold var. 323 enchanting ve 375skining var.enchanting de en çok para yiyen kısın atlatılmıştır bundan sonrası rahat rahat kasılabilir.
    Uçan binek mevcut değil, sonuçta sadece pvp yapıyorum.

Orc Hunter:
    Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Killerhunt
    Sadece farm ve alchemy si için kasılmış bir karakterdir.Paladin e raid yaprken lazım olucak flask pot ve elixir leri yapabilir ve transmute için kısa sürede farm yapıp, herhangi bir meta yıda paladin e göndererek sağlam meta gem yapılabilir.

Undead Warlock:
    Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Auchindoun&n=Killerdevil
    Oyundaki ilk karakterimdi.Sıkıldıktan sonra paladin e geçtim ve warlocku sadece farm için kullandım, gerçekten bi farm canavarıydı (: fakat paladin i migrate ettiğim için wl yanlız kaldı.Karazhan yapabilecek seviyede. %280 lik uçan bineği mevcuttur. 375/375 alch ve herb e sahip.pot master...

Tüm karakterlerin xFer(migrate) leri açıktır.Name change aktifdir ve Temmuz un 7 sine kadar da hesap açıktır.

Bu account için 1000ytl düşünüyorum.Yoruma açıktır.

Görüşmek isteyenler lütfen MSN e eklesin:
    killerdevil@msn.com
  • 4/5 tier 6 parçalı , tempest of chaos u bulunan, %280 lik binekli, haste itemları olan, bankada satılacak world drop epicleri olan 1200 unbuffed fire spll dmg olan , 36K honor ve 3 tane arena takımı hazır bulunan ve pekçok BT /SSC badge epiği bankada olan tailoring enchating 375 meslekleri olan, Tailoringde 20 den fazla epic tarif (world drop ve satıcılardan alınan) ve enchanting de de executioner ve savagery gibi tafileri bulunan son derece end game tabanlı bir gnome mage.İllidan farmlamıştır.s2 4/5 parçası ve honor ile alınan diğer pvp epic parçaları wardır.400 resilience a ulaşablirsiniz bankadaki itemlardan da seçerek.Zul aman dan düşen haste ve dmg epicleri de wardır.

Karazhan ve badge itemları olan çoğu epic lvl 70 shaman wardır.2031 unbuffed healing i war.karakterlerde toplam 3K gold we birsürü enchanting mat ve potion herb war.shaman herb alchemist 375 ikiside.Shamanda tier 4 Chest , legs ve shoulder wardır.Karazhandan kolay diğer 2 parçayı da alıp 5 set yapabilirsiniz.20K honor wardır shamanda.Shamda ayrıca enchancement için karazhan heroic ve gruul dan düşen mail itemlar vardır

Account toptan satılık.İşim nedeniyle oynayamayacağım.İlgilenenler fiyat tekliflerini PM atsınlar lütfen.Karakterlerin değerine yakışır teklifler atınız
  • Nick : Délidumrul (Nelf - Male)

Pvp : Full s2 + s3 leg + S2 swords + Full vetr

Pve : 215 hıt ratıng - 2.4k ap - 27 crıt chance

Pve : 4/5 Tier 5 + Helmet : Malefic Mask of the Shadows + Talon of Azshara + Vanir's Left Fist of Savager

Trinketler : Hourglass of the Unraveller + Dragonspine Trophy + Battlemaster's Determination + Medallion of the Alliance + Bloodlust Brooch + Skybreaker Whip

Karakterde ek olarak T4ler + Karazhan dropları + SSC set olmayan itemler

Epic fly 3 adet..

Profları full...

Hand of adal tag..

Tum heroiclere gireblilir..

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=D%C3%A9lidumrul
    Repleri saglam.. armoryden bakabılırsınız...

375 ENC / 375 HERB

Bütün BG tokenlerinden 100 adet mevcut.

50 adet Badge of Justice mevcut.

Tüm pre. questleri yapıldı.

istanbul içi elden satış yapılabilir.

Butun Bilgier Mevcut..Cdlerde verilecektir..

Sorusu olan olursa PM den ulaşabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nelfrogue -- 26 Haziran 2008; 19:47:10 >
  • arkadaşlar bende lvl 65 human frost mage vardır dunemaul serverında satmayı düşünüyorum pmden fiyat werin bana belrli bi fiyat yok
  • Selam,
    Magtheridon EU serverından satılık komple account.
    Accountta: Lvl 70 Holy paladin, Lvl 70 Hunter, lvl22 druid, lvl20 warlock ve birkaç düşük lvl düşük karakter daha vardır.
    Holy paladin S2&s3 gearlıdır. 423 ress vardır.
    hunterda 2xs3 , 2xs1 vardır. Ayrıca S3 mace vardır.

Account sıfır alınmıştır. Tüm cd'leri kitapçıkları , gizli sorusu alan kişiye verilecektir.
    Armory linkleri:
    Holy paladin:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Sertosos
    Hunter:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Ormanka%C3%A7kini

* Holy paladinde Karazhan'dan düşen s4 itemlarla, 30-40 arası badge mevcuttur.
    En yüksek teklifi yapana satışı gerçekleştireceğim.
    Tekliflerinizi pm'den yapınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: killerdevill

Holly Blood Elf Paladin:
    Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Lezslayer
    Armory den healing/mp5/crit chance e bakabilirsiniz.MH/BT hazır bir healer dır.Kısa sürede sunwell karakteri yapılabilir. xFer açıktır ve üzerinde 4000 gold vardır. 70gün e yakın played time.en uzun süre geçirdiğim karakterim.Arena içinde 370 resiliance lı holly gear var.
    Jewelcrafting ve Mining 375/375. Jewelcrafting de AH da değerli olabilecek neredeyse tüm rare gemler var.Ve MH dan alınabilecek tüm epic gem recipeları mevcut. %60 lık uçan binek var %280 lik de isterseniz kısa süre içinde alabilirsiniz.

Undead Rogue:
    Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Fasterr
    Healer lıktan sıkıldıktan sonra pvp yapmak için olan alternatif karakterimdir. 4/5 s1 ve 2xmongoose enchantlı s1 mace vardır.üzerinde 400-500 gold var. 323 enchanting ve 375skining var.enchanting de en çok para yiyen kısın atlatılmıştır bundan sonrası rahat rahat kasılabilir.
    Uçan binek mevcut değil, sonuçta sadece pvp yapıyorum.

Orc Hunter:
    Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Killerhunt
    Sadece farm ve alchemy si için kasılmış bir karakterdir.Paladin e raid yaprken lazım olucak flask pot ve elixir leri yapabilir ve transmute için kısa sürede farm yapıp, herhangi bir meta yıda paladin e göndererek sağlam meta gem yapılabilir.

Undead Warlock:
    Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Auchindoun&n=Killerdevil
    Oyundaki ilk karakterimdi.Sıkıldıktan sonra paladin e geçtim ve warlocku sadece farm için kullandım, gerçekten bi farm canavarıydı (: fakat paladin i migrate ettiğim için wl yanlız kaldı.Karazhan yapabilecek seviyede. %280 lik uçan bineği mevcuttur. 375/375 alch ve herb e sahip.pot master...

Tüm karakterlerin xFer(migrate) leri açıktır.Name change aktifdir ve Temmuz un 7 sine kadar da hesap açıktır.

Bu account için 1000ytl düşünüyorum.Yoruma açıktır.

Görüşmek isteyenler lütfen MSN e eklesin:
    killerdevil@msn.com

Güncel fiyat 750ytl'dir.
  • Nick :Délidumrul (Nelf - Male)

Pvp :Full s2 + s3 leg + S2 swords + Full vetr

Pve : 215 hıt ratıng - 2.4k ap - 27 crıt chance

Pve : 4/5 Tier 5 + Helmet : Malefic Mask of the Shadows + Talon of Azshara + Vanir's Left Fist of Savager

Trinketler :Hourglass of the Unraveller + Dragonspine Trophy + Battlemaster's Determination + Medallion of the Alliance + Bloodlust Brooch + Skybreaker Whip

Karakterde ek olarak T4ler + Karazhan dropları + SSC set olmayan itemler

Epic fly 3 adet..

Profları full...

Hand of adal tag..
    Tum heroiclere gireblilir..

Repleri saglam.. armoryden bakabılırsınız...

375 ENC / 375 HERB

Bütün battlegraund tokenlerinden 100 adet mevcut.

50 adet Badge of Justice mevcut.

Tüm pre. questleri yapıldı.

Ciddi arkadaşların tekliflerini bekliyorum.

istanbul içi elden satış yapılabilir.

Butun Bilgier Mevcut..Cdlerde verilecektir..

Sorusu olan olursa PM den ulaşabilir..
  • Accountumu satmak istiyorum yaklaşık 4 seneliktir account 3 tane 70 char var.Druid,paladin ve rogue.Druid ve rogue da epic flight var üstleri fena sayılmaz.Druidin moonkin gearı iyidir 2 parça dışında epic tir.Moonkin gear bu.Feral gearı da heroic tanklayabilecek düzeydedir.Hatta karada OT lık yapmıslığım vardır.Rogue da pvp gear var biraz.Palada da + 1800 fln heal ve biraz tank gear var.Meslekler palanın bs 365 gerisi 375 hep.Düşürünürseniz.Bütün accountu ya da tek char almak isterseniz yeni account alıp ona migrate ederekte verebilirim.Ama o zaman yeni account ve migrate ücretine karısmam.Char için konuşuruz.İlgilenen olursa mailim >>erensepci@gmail.com<< lütfen mailden ulaşın.Lütfen fiyat düşünürken biraz araştırma yaparak birşey söyleyin.
  • Herkeze Kolay gelsin Ben üniv nedeni ile wowdaki acc mi satmak istiorm.
    3 adet 70 lwl char vardir Warrior,shaman,Rouge

Main char warriordur = 70 lwl
    * binek olarakta nether drake(280) vardir.
    * sword master ve mace masterin Two hand ve one hand silahlari her 2 sininde 3 cüsü
    * 1k gold
    * charin pvp pve( tank ve fury ) itemleri full epicktir
    PvP_370 Resi %33.53 cirt 1500 ap 12k hp
    PvE_ (fury) 220 hit %26 cirt 1706 ap 10k hp
    PvE_ (Tank) 510 def ortalama dodge,pary ve block rating %25lerde 15k hp
    * Tüm Hc keyleri bulunmaktadir ve repu bana göre iyi kasilmistir armorydende görüceksiniz.
    Armory :http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ahn%27Qiraj&n=Idey

* * * * * * * * *

Dier bi char ise Rouge
    - %60 ucan binek mevcuttur PvE itemleri kasmaya zamanim olmadi daha cok pvp icin urastim
    - İyi bir türk Guildi vardir Mt gibi bir guilde Bt düzeinde en son illidan deniorlardi
    Armory :http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Grim+Batol&n=Aydi

* * * * * * * * *

Son olarakta shaman var.

+ Yeni 70 olmus bir karakter %60 ucan binek vardir
    + Bu karakter icin bisey söliyemicem cünkü hic vakit ayiramadim 70 leyip bıraktim.
    Armory :http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Idey

İletişim : İstanbul / Orhanakdas_19@hotmail.com yada 05382065253 bana ulasbilirsiniz

Daha ayrintili bilgiler icin bana ulasiniz.
  • Auchindoun PvP Server`ında satılık Female Human Warlock.

Karakter çok özenle geliştirilmiştir. Şu an sunwell yapan bir guildte. Eğer officer ve gm ile anlaşabilirseniz guildte kalabilir. Çok değerli insanların olduğu bir Türk guildindedir.

Ayrıca karakterde hit-crit-haste itemleri mevcuttur. Shadow-fire-arcane vs. res setleri ve bu setlerle kullanılmak üzere düşen hiti artıran trinket-ring-neck gibi takıları mevcuttur.

Bankasında 100 civarı badge tonlarca flask-elixir ve diğer değerli şeyler vardır.

Meslekleri Alchemy ve Leatherworker dır. Raidlerde davul yapıp çalabilirsiniz. İki meslektede para getirecek değerli recipe lar mevcuttur. Tüm flasklar keşfedilmiştir.

3K gold ve %280 epic binekleri mevcuttur.

Karakterin oyuna başlama tarihi 29/04/05 dir.

İsim değişikliği ve migrate hakkı açıktır.

Armory linki

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Auchindoun&n=Miondin

Satılık fiyatı 500 ytldir. Karakterle birlikte tüm şifre-gizli soru-adres bilgileri ve WoW+TBC oyun kutuları verilecektir.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.