Şimdi Ara

## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ## (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.180
Cevap
72
Favori
589.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5/8 T6(bracer dahil)+8/8 vengeful+skull of guldan+tempest of chaos vs. Female Orc LOCK

Server:Grim Batol(EU)-PvP

Name:Urarenge

Kpss sonucuna göre atanma veya askerlik durumu oldugu icin wow hayatıma bir hafta önce son verdim.Acc de tek bir char var o da bu bahsettigim warlock.Molten Core zamanındna beri tek charla raid yapıyorum ve char üstünde inanılmaz bir emegim var kabul edersiniz ki.İtemlere bakarsanız zaten bunu anlarsın hemen armory linki vereyim ve extra itemlerden bahsedeyim.
    (Armoy calısmıyor su anda düzeldiginde linki vereyim)

5 parça tier 6(bracer dahil)+Skull of guldan+Tempest of Chaos+Ring of captured storms+Leggings of channeled elements.Bt ve mh dan dropu olmayan bi chardır.Belki illidan dan staff eksik diyebiliriz.

Extra itemler:Cowl of illidari high council,Robes of rhonin,Darkmoon Card:Crusade,Full T5,old school güzel itemler nelt. tear falan.Full vengeful(sl/sl+Demon spec)+vindicators+70 ye yakın mark(her bg ye ait)+40 k lık yeni pvp trinketı.Tüm pvp ve pve itemlerinde epic gemler mevcuttur.Bunun yanısıra 3 parca S3 desturiction itemi de var;ama arena da hic dest oynama fırsatım olmadıgı icin bunlar gemsiz ve enchsiz.%260 netherdrake binegine sahipim ve charda 700 e yakın gold var;ama satabilceginiz baya bir materyal bankada mevcut.Yazdıgım gibi 5 k arena point hali hazırda duruyor.Hem pvp hem de pve yapabileceginiz mükemmel bi char.Grim Batola gelip charı size istediginiz zaman gösterebilirim.

Msn Adresim: Dreams_20020@hotmail.com

Fiyat olarak 750 falan düsünüyorum.Cok emek verilmis oldugunu kabul edersiniz.Gizli soru mail adresi falan her şey verilecektir.Zaten serverda saygın bir guildde oynadım.İstediginize sorabilirsiniz.Ciddi teklifleri öm den ya da msnden konusabiliriz.Tel de olur saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keldron -- 14 Haziran 2008; 17:39:12 >
  • satılık gold kesinlikle alın teriyle farm yapmadan Auction House de item satarak ( meslek itemleri ) kazanilmis ban risksiz temiz

Server :
    GRIM BATOL - Horde => Turklerin en cok gorundugu server

Item/Karakter'in özelliği (yada linki) :
    1000 gold 2000gold 5000gold 10000gold

Fiyat Aralığı :
    35ytl - 45 ytl fiyat toplu alimlarda pazarlik yapilabilir gold kalmadigi zaman siparis verebilirisiniz

Ulaşma Şekli (pm, e-mail, telefon yada diğer sohbet programları):
    actkoala@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz msn den gorusebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi actkoala -- 14 Haziran 2008; 18:31:12 >
  • farm yapmak alın teri deilmi
  • edit:alttaki mesajimda düzeltilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmrtx -- 15 Haziran 2008; 17:48:21 >
  • 4/5 tier 6 parçalı , tempest of chaos u bulunan, %280 lik binekli, haste itemları olan, bankada satılacak world drop epicleri olan 1200 unbuffed fire spll dmg olan , 36K honor ve 3 tane arena takımı hazır bulunan ve pekçok BT /SSC badge epiği bankada olan tailoring enchating 375 meslekleri olan, Tailoringde 20 den fazla epic tarif (world drop ve satıcılardan alınan) ve enchanting de de executioner ve savagery gibi tafileri bulunan son derece end game tabanlı bir gnome mage.İllidan farmlamıştır.s2 4/5 parçası ve honor ile alınan diğer pvp epic parçaları wardır.400 resilience a ulaşablirsiniz bankadaki itemlardan da seçerek.Zul aman dan düşen haste ve dmg epicleri de wardır.

3/5 Tier 4 (Sadece KArazhan tier 4 parçaları eksik.Yani kolayca 5 parça yapılır)Karazhan ve badge itemları olan çoğu epic lvl 70 shaman wardır.2031 unbuffed healing i war.karakterlerde toplam 3K gold we birsürü enchanting mat ve potion herb war.shaman herb alchemist 375 ikiside.Shamanda tier 4 Chest , legs ve shoulder wardır.Karazhandan kolay diğer 2 parçayı da alıp 5 set yapabilirsiniz.20K honor wardır shamanda.Shamda ayrıca enchancement için karazhan heroic ve gruul dan düşen mail itemlar vardır

Account toptan satılık.İşim nedeniyle oynayamayacağım.İlgilenenler fiyat tekliflerini PM atsınlar lütfen.Karakterlerin değerine yakışır teklifler atınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: posetr

Satılık karazhan serverında lvl 70 human mage

Satış öncelikli istanbuldur..

armory=

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Karazhan&n=Magicpower

%100 binek ve %60 fly mount vardır ayrı yeten glad staff ve bazı pve parçalarıda mevcuttur karazhan yapabilecek seviyededir.

26 badge vardır..

19. sayfada karakter satıldı demişdim ama ne yazikki alıcak kişi 3 haftadır msn girmiyor ve yaz geldiginden dolayı artık beklemek istemiyorum acil olarak satılıkdır.

Fiyat = KESİN VE NET SATMAM LAZIM O YÜZDEN 100YTL!

Msn:bypose@windowslive.com

100 ytl ist cdlerinide vericem!
  • Xavius serverinde gnome warlock lvl 70 satılıktır. aynı accde lvl 70 hunnter bulunmaktadır aynı serverde.
    Lockda 375 enc ve 375 jc meslek vardır. honorla alınan tum pvp ıtemlerı full enchlı olarak carda mevuttur armoryden de bakılabılır ( char adı: ihtiyaramca ) . 280 lık bınek mevcutur. Cok kolay bır sekılde para yapma yetenegı vardır. uzerınde 1 kya yakın gold mevcuttur. mıgrate acıktır

ilgileneler pm den ulasırsa fiyat konusulabılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akita -- 16 Haziran 2008; 19:01:32 >
  • burning legion da ally tarafinda ucuz char bakiyorum priest olursa ne ala tskler
  • 4/5 tier 6 parçalı , tempest of chaos u bulunan, %280 lik binekli, haste itemları olan, bankada satılacak world drop epicleri olan 1200 unbuffed fire spll dmg olan , 36K honor ve 3 tane arena takımı hazır bulunan ve pekçok BT /SSC badge epiği bankada olan tailoring enchating 375 meslekleri olan, Tailoringde 20 den fazla epic tarif (world drop ve satıcılardan alınan) ve enchanting de de executioner ve savagery gibi tafileri bulunan son derece end game tabanlı bir gnome mage.İllidan farmlamıştır.s2 4/5 parçası ve honor ile alınan diğer pvp epic parçaları wardır.400 resilience a ulaşablirsiniz bankadaki itemlardan da seçerek.Zul aman dan düşen haste ve dmg epicleri de wardır.

Karazhan ve badge itemları olan çoğu epic lvl 70 shaman wardır.2031 unbuffed healing i war.karakterlerde toplam 3K gold we birsürü enchanting mat ve potion herb war.shaman herb alchemist 375 ikiside.Shamanda tier 4 Chest , legs ve shoulder wardır.Karazhandan kolay diğer 2 parçayı da alıp 5 set yapabilirsiniz.20K honor wardır shamanda.Shamda ayrıca enchancement için karazhan heroic ve gruul dan düşen mail itemlar vardır

Account toptan satılık.İşim nedeniyle oynayamayacağım.İlgilenenler fiyat tekliflerini PM atsınlar lütfen.Karakterlerin değerine yakışır teklifler atınız

NOT: Bu hafta Cumartesi gününe kadar 500 ytl veya daha fazla teklif edene karakteri satıyorum.Istanbulda ve elden gerçekleştireceğim
  • Dunemaulda orc shaman şu anda resto ve unbufffed 1930 heali var,bankada elemantel shaman için full epic seti ve silahi bulunmakta,enc. shaman içinde 1 adet gladitor axesi,meslekler herbalism ve alchemy(elixir master) 375.. %60lik kuşu bulunmaka,chara bu şekilde 200ytl istiyorum,acc 8 temmuza kadar açıktır.
    Armory Linki

Gene dunemaulde ayrı acc de 70 tauren shaman satılıktır,fiyat olarak sadece 100ytl istiyorum.(rezerv)
    Armory Linki

Son olarak bu serverde elimde 10k gol d bulunmakta charlarla beraber almak isteyen olursa ucuza verebilirim,charlarin tüm bilgileri mevcuttur,ciddi alıcılar pm atarsa sevinirim,İyi oyunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmrtx -- 17 Haziran 2008; 20:35:52 >
  • Server : Burning Legion
    Item/Karakter'in özelliği (yada linki) : 1 adet (Hyjal ve BT ) level 70 Elemental Shaman (Enhacement ve Resto Gear mevcut)
    Item/Karakter'in özelliği (yada linki) : 1 adet pvp gear li level 70 Resto Druid
    Fiyat Aralığı : 500 YTL (iki karakterin toplam fiyatı)
    Ulaşma Şekli (pm, e-mail, telefon yada diğer sohbet programları): jacow@windowslive.com adresinden bana ulasablirsiniz.Ayrıntıları msn uzerinden konusabiliriz.
  • Shattered Halls serverında lv70 warlock satılık
    http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Dreadmoore
    4 tane shadow cloth bulunur hemen bi tane shadoweave shoulder yapılabilir
    %60 hızlı uçan binek %100 hızlı dreadsteed var
    Tailoring 360 enchant 151
    ayrıca hemen bitane honorla alınan itemlardan alabilecek kadar honor mevcuttur
    talent 20/41/0 ama hiç sıfırlatmadığım için 1g da sıfırlanabilir
    bankada 1600 küsür gold var en son 5-6 ay oldu gireli(tam hatırlamıyorum:))
    ## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ##

https://store.donanimhaber.com/5e/0d/e7/5e0de7f7c37de48159d6454c95e24d33.jpg
    şifreyle beraber bütün cdleri eksiksiz vericem kutuları hala gıcır :) yeni gibi fiyat konusunda anlaşırız çok bişey istemiyorum PM atın hallederiz

NOT: İstanbuldan satılıktır fiyatı 100 ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreadm00re -- 18 Haziran 2008; 15:51:52 >
  • Level 70, Human, Male Mage..

Nick : Archelion

Armory :http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Archelion (pvp gear ustunde)

Pvp : 4/5 Veng, yaklasik 400 resilience.. 8k honor point var, 1400 civari da Arena Point olacak..
    Biraz daha oynama sansim olsaydi, takimimin rating'i suan 1900+, eminim shoulder'a kasabilirdim. Staff alma sansim da vardi, personel rat. uyuyordu, fakat 2 aydir pek oynamadigim icin, yeterli puanim olmadi. Az cok biliyoruz pvp yi

PvE : Spellfire Set, 4/5 t4, Karazhan, ZA, Gruul itemlari vs.. 1k+ - 1.1k+ Fire Spell damage, rahat gorursunuz.. Aylardir oynamadigim icin, geride kaldi biraz ama size cok iyi bir baslangic olabilir, BT / Hjyal de bu gear is goruyor..Denedim..

Account'un ilk sahibiyim, 135 day played time, TBC karakteri degil, Burning Legion serverinda iyi bir yere sahiptir, Senelerdir orada oynadim, cogu kisi tanir.. Zaten satmadan once cikacagim guild, Sunwell guildidir. Bankasinda bunulan birkac parca Arcanist, Full T2 (netherwind) set, zaten bunun kanitidir.. Account'un ilk sorun cikacagini zannetmiyorum. Ne olursa olsun aylarimi harcadigim karakterimi satmak zor geliyor..

375 Alchemy / 200 Herb (Herb'i isterseniz vermeden onceki gun 375 yapabilirim)

Alchemy, Elixir Master.. Olmayan flask , elixir, rare recipe neredeyse yok, proclar sayesinde gunde 400-500g yaptigimi bilirim, oturdugum yerden.. Ki herb, yoktu o zamanlar, AH'den mat al, flask yap, Proclar kazancin olsun hesabi..

Karakterde %280 kus var tabiki, yeni almistim, 0 km ^^

Ayrica Level 29 Hunter twink mevcut enchantlari ile.. Sıkılıp Op olarak dolasmak isterseniz, birebir Ayni Serverda..

Bir de level 52 Undead Warrior var, Argent Dawn serverinda.. Wotlk gelince, Death Knight yapip , Bu serverda devam edebilirsiniz.. Ben oyle yapmayi dusunuyordum, nasip olmadi

Fıyat: 300 ytl... pazarliksiz.. Bu kadar emek verilen bir karaktere az bile, zaten pve ve pvp ye devam edebilseydim, full t6 / s3 olacagindan emin oldugum bir karakter..

Migrate acik tabiki. Hic migrate ettirmedim..
    Ayrica Account'u alan arkadas, nick'i yada Server'i degistirmek zorunda, bu benim tek istegim..

Istanbul ici, elden teslim mumkunse..
    Herzamankı gıbı gonul rahatlıgı ıle alıp oynayabılırsınız..

MSN: mehmetbk@gmail.com

2-3 gune satmayi planliyorum, satamazsam vazgecebilirim.. Elinizi cabuk tutun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archely -- 19 Haziran 2008; 17:08:42 >
  • mrb arkadaslar içerisinde 4 lvl 70(warrior,mage,warlock,paladin), 1 adet lvl 61 human-mage, 1 adet lvl 65 orc-shaman,1 adet lvl 52 N.e hunter olan accoundumu satmak istiorum..

1warrior-human (savasci-lightbringer EU):

tank gearı ile raidlere hazır haldedir

buffsız 14k hpsi war

Sergeant Major rankına sahip

heroic keyleri mevcut...

%60 lık uçan binek mevcut

armory:http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&n=Savasci

2Mage-blood elf(Chelen-Lightbringer EU):

mage in bankada çok fazla epic itemi mevcut
    bir çok 25 manlik raidi gördü 1 adet tier4 1 adet tier 5 i mevcut
    naxxramassa attune:D
    şuan fire talentinde

spelldmg(fire) :910
    spell crit(fire):%22
    spell hit rating=163

%280 lik uçan binek mevcut

full pvp epic set
    full frost set extradan mevcut

mesleklerinin 2 side 375 (alchemy , tailor)

armory:http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&n=Chelen

3warlock-blood elf

tamamen pvp amaçlı kasılmış bir chardır

buffsız 12432 hpsi warfull gladyator sete sahip
    363 ressilance
    %100 lük atı war
    %60 lık uçan binek mevcut
    armory:http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&n=Medivhh

4paladin-blood elf

full mavi item (2 itemi epic) olduğu halde 1300 healinge sahip
    %100 lük atı ve %60 lık uçan binek mevcut karazhana girebilecek durumda bırakılmış...

armory:http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&n=Luk%C3%A9

ve

lvl 65 orc-shaman
    lvl 52 N.e Hunter
    lvl 61 Human Mage

+ wow ve tbc cdleri ile birlikte

ilgilenenlerin ufukcelen@hotmail.com dan ulaşması rica olunur..

saygılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunterx

Boulderfist server ı Ally tarafında gold satılır...
  • Server : EU Burning Legion PvP

Char : Level 70 Paladin.http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Glorysmiter

Arkadaşlar charda 5/5 s1 holy gear, setten ayrı s1 parçaları, 2/5 t4 ve karazhan dropları bulunmakta(bu itemlar holy itemları).Ayrıca 5 adet s2 retribution itemları bulunmakta.Holy itemlara enchantleri yapıldı(en pahalı +81 heal gibi enchantler de dahil).Bu charla holy olarak karazhanı çok rahat şekilde temizlersiniz.Gruul's Lair,Zul Amana girebilirsiniz.SSC/TK'ya başlayabilirsiniz.Ben bu char ile hyjalde 2 boss kestim.Oyunu ret spec iken bıraktım bu yüzden armory'de ret itemları görünmekte.Holy itemlar bankada beklemektedir.

Charda 800 gold var ve özel paladin epic bineği "charger" bulunmakta keçi falan dışında.Ayrıca uçan bineği de mevcut.Hali hazırda çeşitli sayıda battleground markları haricinde(AV 100 mesela) 5 de badge'i var.Serverda kimse ile sorunu yoktur sicili temizdir :)

Accountta ayrıca çeşitli level 10-20 charlar dışında Shattered Halls server'ında asıl altım olan level 41 blood elf mage var.200 goldu var ve 2 ayrı renk bineği mevcut.Onun haricinde level 58 death knight da bulunmakta.

Fiyat olarak 90ytl düşünüyorum.Tekliflerinizi bekliyorum,teşekkürler kolay gelsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black isle -- 18 Ocak 2009; 4:43:41 >
  • UP
    quote:

Orjinalden alıntı: RockmaN1985

conviction battlegoundunda quel thalas serverinde satılık lvl70 be paladin ve lvl 70 orc warrior.

lvl 70 be paladin;http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Quel'Thalas&n=Rockmæn

char da full s3 pvp gear(omuzluk hariç:) ve s3 weapon mevcuttur.ayrıca bt ve mh yapacak healing ve dps gear mevcuttur ve full karazhan tank gear vardır.

pve dps gearda 1900+ap %32 crit+ 140 hit vardır. ayrıca 1900 healing gear.
    thrallmar ve lover city dışında bütün factionlar exalted dır.

ayrıca serverin en iyi pvp retri paladinidir.adını bilmeyen yok yani:) zaten serverda benden başka retri olarak s3 weaponu alabilmiş olanda yok:)

meslekleri 370 engineering ve 375 blacksmith

lvl 70 orc warrior;http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Quel'Thalas&n=Rockinrice

char full epic karazhan düzeyinde tank gear a sahiptir.bu char ilk bc çıktığında main charımdı ama paladini 70 yaptıktan sonra oynamayı bıraktım.

o zamandan sonra farm charı haline getirdim.tam bir para kasma makinesidir.

bütün factionlar exalteddır.

minning 375 ve jc 375

2 chardada %280 lik flying mount bulunmaktadır:)

charlar migrateye açıktır.

hesapla birlikte wow cd leri de kutusuyla birlikte verilecektir.ayrıca hesapta 10000 gold mevcuttur.zaten yabancı serverlarda charı satabilecek olsam sadece bu para bile isteyeceğim paraya yakın değerdedir

istediğim fiyat 500 YTL dir.pazarlık yapılır.ciddi alıcılarla irtibata geçilecektir.pm yoluyla bana ulaşırsanız sevinirim.ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar iyi oyunlar

fiyat 350 YTL olarak güncellenmiştir
  • karazhan serverında satılık 5k gold

1K:25 ytl
    5k:110 ytl
  • Tank Warrior - Armory

35k Honor PvP set ( Bloodmoon 1 vengeful gerisi gladiator) PvE DPS set ( Monggose basılı 1handed 2 adet BS Axelerı)

Tanlık için ayrıca resistance setleri ve Hit rating için setide mevcuttur. %280 lik Binek ve Cenarion War Hippo. ( 1600g) bineği vardır. Her yere Exalted ve

Enchanting için çok fazla recipesi olan bir Warrior Tank.

Shadow Priest - Armory

Realmdeki en fazla Shadow Damage'e sahip priestlerdendir. Raidde her zaman yeri hazırdır.

Orta Seviye Mage - Armory

Hepsi aynı acc. içindedir. Warrior ile priest realmin en iyi guildlerinden birindedir. Fiyat konusunda anlaşabiliriz. İsterseniz tek olarak da satabilirim acc. açmak isterseniz. Fiyat olarak 300-350 arası düşünüyorum.

Sorularınız için ve pazarlık için-->

Msn : ceranimo@istanbul.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: snake_unreal

Shattered Halls serverında lv70 warlock satılık
    http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Dreadmoore
    4 tane shadow cloth bulunur hemen bi tane shadoweave shoulder yapılabilir
    %60 hızlı uçan binek %100 hızlı dreadsteed var
    Tailoring 360 enchant 151
    ayrıca hemen bitane honorla alınan itemlardan alabilecek kadar honor mevcuttur
    talent 20/41/0 ama hiç sıfırlatmadığım için 1g da sıfırlanabilir
    bankada 1600 küsür gold var en son 5-6 ay oldu gireli(tam hatırlamıyorum:))
    ## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ##

https://store.donanimhaber.com/5e/0d/e7/5e0de7f7c37de48159d6454c95e24d33.jpg
    şifreyle beraber bütün cdleri eksiksiz vericem kutuları hala gıcır :) yeni gibi fiyat konusunda anlaşırız çok bişey istemiyorum PM atın hallederiz

NOT: İstanbuldan satılıktır fiyatı 100 ytl

güncel
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.